Beste leden,
Vanaf vandaag gan we een andere richting op met CP. Niet zozeer in hoe en wat we doen maar meer hoe we mensen behandelen als ze de regels overtreden. Maar hoe gaan we dit nu aanpakken?
Hier op het antwoord is waarschuwingen, Het is gebleken dat mensen het zwaar irritant vinden dat ze om spam al een ban uur krijgen en daar hebben wij op ingespeeld. We willen mensen hierbij een kans geven door waarschuwingen voortaan eerst uit te delen en pas later op een ban over te gaan.
Maar hoe gaat dit in zijn werking?
Als aller eerst is er het waarschuwing topic deze is openbaar (Hier in het zelfde forum gedeelte) En kan door iedereen bekeken worden. Per reactie is een letter geplaatst waaronder de Nicknames staan die met die letter beginnen die een waarschuwing hebben gekregen.
Bijvoorbeeld:
"Henk" heeft in een topic overtreding van "spam" gedaan en wordt hier door een moderator gewaarschuwd. "Henk" kan in dit geval zijn waarschuwing terug zien in het waarschuwingen topic onder de letter "H" met de volgende syntax:
Citaat
Henk - Spam - Patrick - [Topiclink]
Hiervoor zal "Henk" dus niet verbannen worden. Indien blijkt dat "Henk" nog 2 overtredingen maakt wordt er een ban van 1 uur geplaatst of enkele meer. (Ligt aan de zwaarte van de overtreding) Naast het feit dat we met waarschuwingen werken is als het blijkt dat overtreding zwaar is dat we gelijk op ban uren overstappen.
We hopen dat we zo de gebruikers te gemoet komen die fel tegen het systeem waren die voorheen gebruikt werd, en dat we er een gezzelige community van kunnen maken!
Bij vragen kan je het hier plaatsen in het topic!