Beste CP-ers,
Ik kreeg net een triest telefoontje dat een grote groep nederlandse mensen is omgekomen tijdens een vliegtuigramp vanmorgen. Zover we nu weten zijn er 62 nederlanders omgekomen.
Ik heb het gegoogled.
Veel doden bij vliegtuigcrash Libië
(Novum/AP) - Een Nederlandse jongen heeft de vliegtuigramp in Libië overleefd. Minstens 96 mensen zijn echter bij de crash omgekomen. Dit heeft de Libische minister van verkeer, Mohammed Ali Zaidan, woensdag bekendgemaakt. Volgens premier Jan Peter Balkenende zijn er onder de doden tientallen Nederlanders.
De Airbus-330 van de Libische luchtvaartmaatschappij Afriqiyah Airways kwam met 93 passagiers en elf bemanningsleden aan boord uit het Zuid-Afrikaanse Johannesburg en stortte neer toen hij wilde landen op het vliegveld van de Libische hoofdstad Tripoli.
Ik wens de mensen die familie leden hebben verloren of vrienden enorm veel succes.