Steve Jobs, medisch verlof (opnieuw)

  • Apple heeft vandaag bekendgemaakt dat topman en CEO Steve Jobs toestemming heeft gekregen voor medisch verlof. Hij blijft wel actief als CEO van het bedrijf, maar de dagelijkse leiding komt in handen van Chief Operating Officer Tim Cook. Ook blijft Jobs naar eigen zeggen betrokken bij belangrijke strategische beslissingen. Cook verving Jobs twee jaar geleden ook al. Toen nam Apple’s CEO ook al zes maanden verlof om medische redenen. Cook wordt gezien als een beoogde opvolger mocht Jobs op een zeker moment helemaal terugtreden als directeur van Apple.


    De bekendmaking van Apple komt zeer onverwacht, omdat eigenlijk niets erop wees dat het niet goed zou gaan met de mede-oprichter van het bedrijf. Jobs wist in 2004 zelfs nog te genezen van alvleesklierkanker. Op 29 juni 2009 hervatte hij zijn werk als CEO. Ruim twee maanden eerder onderging hij nog een levertransplantatie in het Amerikaanse Memphis. Middels onderstaande brief maakte hij zijn beslissing aan het voltallige Apple-personeel bekend:



    Het is niet bekendgemaakt hoe lang het medisch verlof van Steve Jobs gaat duren. Mogelijk wordt morgen meer duidelijk over de gezondheid van de Apple-topman. Dan maakt Apple namelijk de eerste kwartaalresultaten van het nieuwe fiscale jaar bekend.


    Bron: Apple.com

  • Guest, wil je besparen op je domeinnamen? (ad)
  • Citaat van RDMNL2010

    is CP tegenwoordig ook een Nieuws community geworden?


    [offtopic]Knip door Willem het is niet de bedoeling om in offtopic tags reclame te gaan zitten maken[/offtopic]


    ---


    Hij blijft tenminste vechten voor die ziekte, en Kurene is een nep-computeraar (a)

  • steve jobs is de grootste corrupte maffialeider in een hoge functie op blatter na. Wat maakt mij het uit dat hij ziek is. Dat is voor mij geen nieuws hoor? Ik vind het voor hemzelf heel erg maar hoeft niet gepost te worden op CP. Niet iets wat van belang is lijkt.


    De enige apple waarmee ik geassocieerd wil worden is het door de beatles opgerichte muzieklabel. ;) Ondanks ik dit nu op een macbook typ vind ik apple niet echt een mooie organisatie.

  • Citaat van RDMNL2010

    is CP tegenwoordig ook een Nieuws community geworden?


    Vind binnenlands nieuws best relevant.
    Technische dingen zoals nieuws over PHP of operating systems kan ook nog wel ( voor servers bijvoorbeeld ).
    Het is maar aan jezelf of je dit daarbij wil indelen.

  • Citaat van Yoichi


    Vind binnenlands nieuws best relevant.
    Technische dingen zoals nieuws over PHP of operating systems kan ook nog wel ( voor servers bijvoorbeeld ).
    Het is maar aan jezelf of je dit daarbij wil indelen.


    voor binnenlands nieuws kijk ik liever op nu.nl/fok.nl ofzo

Participate now!

Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!