Posts by JeroenH

    Htaccess is een vrij slechte manier. Je kunt hiermee misschien wel 10 IP's blokkeren, maar als je er veel gaat doen levert dit forse performance verminderingen op, aangezien de htaccess bij elke pagina wordt meegeladen.

    Dus als iemand op vakantie is kan hij niet op CP? Daarnaast als iemand een nederlandse proxy gebruikt kan het wel?


    Dat script werkt overigens niet. Je kunt proxies op geen enkele manier blokkeren, misschien wel een deel, maar nooit allemaal.

    Citaat van montblanc

    Je zou het kunnen aanklagen, maar heb je ook al bewijs over jou zelf?


    Wel over iemand anders dus ik zal de fabrikant aanklagen.


    MVG: Mitch


    Heb je enig idee wat dat kost, plus er staat een vermelding in de bijsluiter dat er bijwerkingen kunnen zijn.


    Dit kan niet voor het kantongerecht, dus denk aan duizenden euros om een rechtzaak aan te spannen, want class action hebben we niet in nederland.

    Ik gok zo dat er altijd een clausule in de bijsluiter staat van dat er mogelijk bijwerkingen zijn. Daarnaast wist half nederland al de bijwerkingen van ADHD en dergelijke medicijnen op lange termijn niet bekend waren. Zelfde geld voor Ritalin


    Quote overigens;


    Citaat


    Op de bijsluiter van het Risperdal staat dat over het gebruik van het middel geen gegevens bekend zijn bij jongeren onder de 15 jaar. Het College Registratie Geneesmiddelen heeft het middel niet voor kinderen geregistreerd omdat er onvoldoende onderzoek is gedaan naar de bijwerkingen.

    Waarschijnlijk staat je LAN verbinding open en als standaard, en probeert MSN via LAN te verbinden ipv via WLAN. Ga naar netwerkbeheer, schakel je LAN verbinding uit, en herstart je computer.

    Citaat van crimelife

    Aan de scriptstijl te zien ,zal banditi source dataverkeer opslorpen, met 25 gigabyte kan u daarmee wel toekomen voor een maand?


    1.6 gb per dag gemiddeld met de banditi source


    Jij snapt blijkbaar niet helemaal wat dataverkeer is. Dataverkeer is het verkeer tussen gebruikers en de server. "1.6 gb gemiddeld met de banditi source" is dan ook volkomen onzin. Met 10 spelers zal dit natuurlijk een heel andere hoeveelheid zijn dan met 1000 spelers.

    Naam: Jeroen
    Leeftijd: 21
    Cijfer: 6
    Voordelen: Leuk concept, veel Ajax gebruikt
    Nadelen / Opmerkingen:


    - Home link (ingame) werkt niet
    - Gebruik geen meta refresh, maar gewoon headers of stop de queries na het php gedeelte.
    - Plaatjes bij de items op de koop-pagina
    - Noem Spikea gewoon Interieur?
    - Kamer inrichten werkt niet?
    - Nog een paar functies erbij, zoals personeel & restaurant.
    - Gebruik CSS om alle velden & knoppen mooier te maken.
    - Mooiere layout eromheen (meer hotel gericht).
    - Forum erbij.
    - Het is een absolute ramp in Internet Explorer (getest op 6)


    Als je nog hulp nodig hebt, stuur maar een PM. Normaal help ik niet met games, maar vind het een leuk concept, vooral omdat het eens wat anders is dan een mafia spel.

    KvK: 30245622


    Programmeur en Scripter is inderdaad hetzelfde. Ik kan wat voor je betekenen in HTML, CSS en PHP (inclusief o.a. cURL).

    Citaat van xtreempje

    check welke port je server runt en ga naar ±
    http://jouip:port


    dus example :
    http://82.193.112.19:8080


    en dan zou 't moeten werken vanbuiten af ( wel zorgen dat je server online staat )


    Dat gaat dus alleen werken als je geen NAT binnen je netwerk gebruikt. Anders moet er echt een forward naar je interne IP worden aangemaakt, hoe weet de router anders op welke computer binnen het netwerk het programma draait?

    Niet in het controlpanel, uitschrijf link moet onderaan ELKE e-mail staan en je moet zonder in te loggen je uit kunnen schrijven.

    - Installeer de "webserver" op je server/computer (Voor windows bijvoorbeeld Xampp)
    - Zet de firewall van windows uit (indien windows)
    - Zorg dat je server/computer een statisch IP heeft, dus DHCP moet UIT staan op je router
    - Maak een forward op je router naar het INTERNE ip van je computer/server, op de poorten 80,21,22,433,3306, etc. (even googlen).
    - Maak een FTP account aan in Xampp (of wat je ook gebruikt)


    Nu zou het moeten werken.

    Dat kan inderaad, } kan natuurlijk ook gewoon.


    Maar welke errors krijg je nog meer dan, en op welke regels?

    Zet inplaats van dat $SERVER gedoe, gewoon eens het path naar het bestand daar neer, en dan met "" eromheen


    Bijvoorbeeld: fopen("/home/pietjepuk/export.sql", "w"); (Hangt van je opstelling af wat je path is, even checken met phpinfo()).


    Maar wat wil je er precies mee, want dit opent export.sql voor alleen schrijven, niet voor lezen.