Desondanks ben ik toch berijd je te helpen post te rest van je script eens het hoeft niet persee aan de query te liggen die is na mijn mening niet verkeerd al weet ik nog niet hoe de tabel naam heet.
Kan je ook eens het stukje sql erbij gooien ?
Desondanks ben ik toch berijd je te helpen post te rest van je script eens het hoeft niet persee aan de query te liggen die is na mijn mening niet verkeerd al weet ik nog niet hoe de tabel naam heet.
Kan je ook eens het stukje sql erbij gooien ?
3-0 voor nederland !
1: engine=mysam DEFAULT charset !
2: is een ) vergeten.
3: type= verwijderd !
Zo is getest en werkt dit waren wat simpele fouten die je kan voorkomen en zelf wel kan oplossen , om het nou meteen op criminalspoint te posten terweil je amper wat zelf heb geprobeert is ook wat .!
CREATE TABLE `news` (
`news_id` int(10) NOT NULL auto_increment,
`news_username` varchar(40) default NULL,
`news` text,
`news_title` varchar(50) NOT NULL default '',
`news_date` date NOT NULL default '0000-00-00',
`topic_image` varchar(20) NOT NULL default 'topic_news.gif',
`hyperlink_text1` varchar(255) default NULL,
`hyperlink_url1` varchar(255) default NULL,
`hyperlink_text2` varchar(255) default NULL,
`hyperlink_url2` varchar(255) default NULL,
`news_image` varchar(20) NOT NULL default 'none',
PRIMARY KEY (`news_id`)
)ENGINE=MYISAM DEFAULT CHARSET = latin1 AUTO_INCREMENT=1;
CREATE TABLE `player_of_match` (
`pom_id` int(10) NOT NULL auto_increment,
`username` varchar(50) NOT NULL default '',
`playername` varchar(50) NOT NULL default '',
`match_id` int(11) NOT NULL default '0',
PRIMARY KEY (`pom_id`)
)ENGINE=MYISAM DEFAULT CHARSET = latin1 AUTO_INCREMENT =1;
Toon Meer
Citaat van BrokenTrack
En jij hebt geen verstand van besturingssystemen.
Zullen we weer on-topic gaan?
Onderbouw je reactie eens met wat duidelijkheid, Als jij het zoals altijd beter weet ga jij het dan hier eens verklaren ?
Stuur mij maar eens een screenshot van jou pc morgen als jij op je kantoor bent dan geloof ik je pas.
Wat is het verschil tussen een kantoors pc die savonds op slaapstand staat of een high end computer waar mensen ook cracked programmas zoals photoshop dreamweaver enz enz op download. Jij kan niet 4 jaar lang zonder 1 virus te riskeren.
Elke windows crasht dat kan het lulligste dingetje zijn blijkbaar snap jij er niks van. Laat jou computer maar eens een paar dagen aanstaan wedden dat hij na een paar dagen uitgaat om een onverklaarbaare reden.
Iedereen download durf te wedden dat niemand van hier een legale photoshop gebruikt, Niemand download niks en loopt geen gevaar ( mischien oudere mensen die geen verstand hebben van computers).
Dat je laptop vreemde activiteiten (zomaar neervalt ) zulke dingen vertoond is wat vreemd, als het duurder is dan de laptop zelf is ook wat luceratief benoemd.
Daar klopt niks van,
Geen enkele windows hoe goed jou pc ook mag zijn crasht in 4 jaar heus wel een keer dit kan je gewoonweg niet ontkennen !
Als we over virussen gaan praten zijn we ook wel bij windows 's aan het juiste adres mac is gewoon uit mijn opzicht beter. Windows heb ik al genoeg gezeik mee gehad ook bij vrienden hun pc werd geblokeerd zogenaamd door buma strema moest je 50 euro betalen om je pc weer te gebruiken.
Citaat van RezaToon MeerIK zou als ik jou was opnieuw beginnen, in het script zitten onnodige enters(Script veranderd van 432 naar 348 regels) en gebruik van <br> terwijl dat al verouderd is...
Ik heb het script wat aangepast en het wat overzichtelijker gemaakt,de bugs heb ik er niet uitgehaald aangezien die makkelijk op te lossen zijn zoals Jopitan al zei.
Je moet nog veel eraan veranderen indien je het echt goed wilt maken.
Je hebt het over html5 volgens mij hoor <br> zit nog gewoon in html ! , Je moet html 5 gebruiken en in echo's neerplaatsen is veel beter !
Apple natuurlijk , is wel wat duur maar beter dan en o zo vaak crashende windows laptoppie !
Ik vind dit geen logo voor een media bedrijf , ten eerste is dat zwarte foei lelijk blaadjes zijn leuk bedacht maar niet af gemaakt.
Van een media bedrijf kan je een logo wat eruitspringt deze doet dat helaas niet !
Met een design van een paar duizend euro een goed en uitvoerbare reden om geld te vragen voor aanmelden en je zou het kunnen doen.
Heb je ongeveer een idee wat voor indeling je wil gerbuiken dan die graag in het topic posten of pb dan zal ik wel eens wat proberen. (shrijft zich in !).
Nihiel , verklaar dat eens er zit duidelijk verschil in !
Intel Core i3 ? de instap processor voor een gemiddeld gezin voor internet en tekstverwerking
Intel Core i5 ? de standaard processor voor actief computer gebruik
Intel Core i7 ? het top model voor zware toepassingen zoals, gaming en foto- en videobewerking
Er zit degelijk een groot verschil in tussen de l3 Cache en de ghz licht ook hoger.
Heb je al iets van een logo ontwerp erbij of moet dat nog ?
Wat is een ergenis dat je sommige dingen fout invuld dat je op het laatste moment nog is opnieuw de code moet intypen + wachtwoord omdat je iets fout doet. Vinkjes als je iets hebt ingevuld helpt wel !
Tjonge jonge wat een afgang 100 den kansen niet 1 tje raak , die laatste was echt wel een vrije trap waard !
Beste leden.
Wat word de stand volgens jullie , ik persoonlijk denk dat nederland gaat verliezen maar ik hou het positief !
Ik denk dat het 2-1 voor nederland word meer niet !