ik ben bezig met een layout maar ik heb geen ideeën meer met wat verder. hebben jillie tips?
http://lhmedia.nl/new/
nieuwe versie:
ik ben bezig met een layout maar ik heb geen ideeën meer met wat verder. hebben jillie tips?
http://lhmedia.nl/new/
nieuwe versie:
ps. portfolio plaatje klopt niet meer. maar die voeg ik later toe
Heb je het goed gecheckt in firefox, want daar loopt die banner ineens door de tekst ?
Ik vindt de lay-out te simpel en onprofessioneel. Tevens kloppen de brededtes ook niet. Ik vindt het meer een lay-out om je website mee tijdelijk offline te zetten!;)
hij is ook nog niet goed gebased hoor omdat ik er nog aan werk dat kan dus problemen geven. firefox test ik niet mee omdat ik het simpelweg niet op me pc heb staan:P enkel ie. maar iemand ideeën wat ik met de content kan doen qua kleuren enz.?
De kleuren die je nu gebruiken vloeken nog al:)
hmm dan toch maar is op zoek naar een andere kleurenvergelijker gebruik nu die van gamecoll die gaf mij deze kleuren:p
Ik vind hem gewoon te pixelig [offtopic]de sitenaam onderandere[/offtopic] en vind hem geen geheel.
Je kleuren vind ik ok, maak een andere header en maak dat hij mooi in het plaatje van jou website past. Het gras en de vlinder vind ik goed, de naam zou ik proberen achter het gras te steken, met een ander, niet zo pixelig lettertype. Maak ook plaats voor je titel, zou er wat proffesioneler uitzien. De banner onderaan de website past helemaal niet bij de rest van de website
Succes nog! :cheer:
DeWilde
Whaha gamecoll!
http://kuler.adobe.com/
Neem die das een goede!
het Ziet er erg onprofessioneel uit en naar mijn idee is het niet slim om deze site te gebruiken omdat het slecht is voor de indruk van de klant.
die vakken in het grote vak zeg maar zijn niet mooi.
bedankt voor de reacties. ga er zeker wat meedoen ben bezig met een andere versie totaal andere opbouw hopen dat die beter bevalt.(a)
kuler zit ook in photoshop zelf (soort van)
is makkelijker met kleuren overnemen:)
Betere lettertypes gebruiken, borders mooier maken.
En betere kleurschema's zoeken die matchen.
waar kan ik die vinden?:o ben hem nog niet tegengekomen:p
Window > Extensions > Kuler
ik heb geprobeerd om jullie tips op te volgen. ik heb nu dit: nu zit ik nog steeds met 1 probleem wat te doen met het tekstvlak?:x(xD)
http://img527.imageshack.us/img527/1157/previewv.png
Opvullen met tekst:cheer:
haha dat snap ik maar tis beetje kaal als ik er nu zo text in zet:p
mischien geanimeerde plaatjes maken en er in zetten
misschien kan je beter overnieuw beginnen, dit loopt op niks uit
Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!