mijn website is geupdate naar php 5.4 en nu werken heel veel pagina's niet sommige werken gewoon goed maar andere zijn compleet wit.
Is er een manier om een witte pagina errors te laten zien?
mijn website is geupdate naar php 5.4 en nu werken heel veel pagina's niet sommige werken gewoon goed maar andere zijn compleet wit.
Is er een manier om een witte pagina errors te laten zien?
Pagina blijft nog steeds wit een is er geen html bron code.
ok worden heel veel stukken code in paginas die wel werken niet weergeven. terwijl andere stukken wel worden weergeven en die hebben de zelfde opmaak.
Heb je misschien shorttags gebruikt op je pagina?
Maak even een pagina aan met phpinfo.php en zet hier het volgende in:
zoek dan naar de volgende parameter 'short_open_tag' als deze op Off staat dan kun je in je hele script geen short tags gebruiken (Eg. <?=$string?> <? if($str = $str) {} ?> )
Als is dat doe blijft de pagina wit.
short tags gebruik ik overigs niet.
Het is met PHP 5 zo dat hij een witte pagina weergeeft inplaats van de error als er een PHP error is. Eigenlijk zou die twee stukjes code van mij binnen de PHP tags er voor moeten zorgen dat de errors worden weergegeven. Bij wat voor pagina's gaat het fout? Heb je ook in je error log gekeken?
ik ben er net achtergekomen dat alle pagina's die errorlopen een é á of zo'n soort letter in de mysql moeten opvragen is hier een fix voor of niet?
Citaat van eeykik ben er net achtergekomen dat alle pagina's die errorlopen een e e of zo'n soort letter in de mysql moeten opvragen is hier een fix voor of niet?
Lijkt me sterk dat dat een error zou moeten opleveren. Kun je misschien de laatste 50 lijnen van je error log posten?
Mogelijk handig om te lezen/weten: http://php.net/manual/en/migration5.incompatible.php
Als ik het zo zie dan heb je nogal wat errors in je adverteren gebeuren. Undefined variable, undefined index enzovoort.
ja alleen hij weergeeft niks gewoon blanco maar als ik de á en é weghaalt werkt de pagina alleen dan kloppen de zinnen niet meer.
Gebruik é = é á = á
Of gewoon de htmlentities() of htmlspecialchars() erover heen halen :).
Wat ze hierboven zeggen klopt inderdaad en staat je character encoding wel goed?
L.Groot edit: info over character encoding: http://en.wikipedia.org/wiki/Character_encodings_in_HTML
ik heb dat al gedaan voor de update :
function ShortenText($text, $chars = '300') {
$length = strlen($text);
$text = strip_tags($text);
$text = htmlspecialchars($text);
$text = preg_replace("/\[b\]/", "", $text);
$text = preg_replace("/\[\/b\]/", "", $text);
$text = preg_replace('/\n/', "<br>\n", $text);
$text = preg_replace("/\[u\]/", "<u>", $text);
$text = preg_replace("/\[\/u\]/", "</u>", $text);
$text = preg_replace("/\[i\]/", "<i>", $text);
$text = preg_replace("#\[url=(.*?)\](.*?)\[/url\]#si", "<a href=\\1 target=_blank>\\2</a>", $text);
$text = preg_replace("#\[img\](.*?)\[\/img\]#si", "<img src=\"\\1\" width=\"445\" height=\"80\">", $text);
$text = preg_replace("/\[\/i\]/", "</i>", $text);
$text = str_replace("\\\'", "'", $text);
$text = str_replace("\\\'", "'", $text);
$text = str_replace("\'", "'", $text);
$text = str_replace("\'", "'", $text);
$text = str_replace("\'", "'", $text);
$text = str_replace("\'", "'", $text);
$text = str_replace("\'", "'", $text);
$text = str_replace("\'", "'", $text);
$text = substr($text, 0, $chars);
if ($length > $chars) {
$text = $text . "</i></u>...";
}
return $text;
}
Toon Meer
Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!