• Login
  • Register
  • Zoek
This Thread
  • Everywhere
  • This Thread
  • This Forum
  • Articles
  • Pages
  • Forum
  • Filebase Entry
  • More Options

ICTscripters

Dé plek voor IT

Dé plek voor IT

Login

Geavanceerde opties
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  9. Goedkope domeinnamen
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  9. Goedkope domeinnamen
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  9. Goedkope domeinnamen
  1. Dé plek voor IT - ICTscripters
  2. Forum
  3. Scripting & programmeren
  4. PHP + SQL

Forum

  • Na 15 jaar terug van weggeweest: iCriminals.nl is terug (BETA)!

    Syntax 23 december 2025 om 16:43
  • Developer Gezocht

    tcbhome 21 december 2025 om 15:07
  • Op zoek naar de legends

    Jeffrey.Hoekman 9 december 2025 om 09:41
  • [FREE] WeFact Hosting module

    Jeroen.G 13 oktober 2025 om 14:09
  • Help testers nodig voor android app Urgent

    urgentotservices 26 september 2025 om 10:21
  • Versio vervanger

    Jeroen.G 25 augustus 2025 om 15:56
  • Afspraken systeem met planbeperking

    Lijno 1 augustus 2025 om 23:04
  • Partner Gezocht om meerdere NFT Collecties op Open Sea te Plaatsen

    NFT Art Designer 1 maart 2025 om 14:08

Marktplaats

  • Meerdere mafia game template te koop

    Syntax 26 december 2025 om 00:07
  • Van een pixelige afbeelding naar een strakke, moderne website

    Syntax 21 december 2025 om 17:05
  • 302 Nieuwe Domeinnamen November 2025

    shiga 1 december 2025 om 13:07

Maffia Game afmaken

  • tigermaffia
  • 6 oktober 2020 om 19:34
  • FangorN
    Professional
    Ontvangen Reacties
    196
    Articles
    2
    Berichten
    737
    • 11 oktober 2020 om 23:46
    • #21
    Citaat van Servertjee

    Het gaat bij de variabel "Optellen" mis, deze wordt 2x aangegeven maar met verschillende waardes.

    Dat staat niet met zekerheid vast (of het gaat in ieder geval niet mis op de manier zoals je denkt, zie hieronder) want beide $health['optellen'] manipulaties (2x2) zitten in verschillende delen van het if statement waar $schade['own'] en $schade['user'] worden vergeleken (regel 33 in het eerder geposte fragment). Als de code was ingesprongen (dit forum maakt dit helaas weer ongedaan) dan had je dit kunnen zien. De bijbehorende queries worden dus nooit foutief door elkaar heen gebruikt omdat deze in verschillende delen van het if-statement zitten. Alles staat dus waarschijnlijk wel op de goede plaats, maar doen niet de goede dingen, of leveren mogelijk nooit een dode speler op, of, zoals we hieronder misschien kunnen opmaken, werkt dit alles niet zo lekker :p.

    De enige manier waarop dit verder onderzocht kan worden is door relevante gevallen af te lopen en daarbij de randgevallen te bekijken. Oftewel gewoon ff door de code heenlopen (nadat je dit in een editor een beetje hebt gefatsoeneerd want hier is het onleesbaar).

    Maar nogmaals: het is sowieso compleet maf dat (enkel) het aantal killers plus je eigen "power" bepaalt of de "moord" succesvol is (en dat er geen enkel random aspect is of een soort van bonus modifier voor een grotere kans op succes - het is compleet deterministisch), en dat de speler vervolgens HP verliest. Je zou eerder verwachten dat iemand dan een aantal killers verliest, en als ze allemaal zijn omgelegd dat dan de eindbaas (de speler) kwetsbaar is en aangevallen kan worden ofzo.

    Alle logische zaken daar gelaten (genoeg killers, zelfde stad, verschillende familie, doelwit niet veilig, voldoende rang en laatste aanval voldoende lang geleden) blijven daar de volgende factoren over:
    - schade afhankelijk van killers + eigen power
    - (ingeval own wint) een breekpunt van 3 hitpoints, als de user hieronder zit is ie dood, dit is dus een soort genadeklap-aanval
    - als de user boven 3 hitpoints zit verliest ie maximaal 3 hitpoints en houdt ie dus altijd minimaal 1 hitpoint over, maar dan kan ie dus de volgende aanval dood zijn

    Nota bene: omdat er geen random aspect aan de aanvalsschade is, en wanneer het bekend is hoeveel killers en power iemand heeft -is dit publieke informatie, weet je dit van elkaar? - dan kun je dus altijd aanvallen uitvoeren die 100% kans van slagen hebben? Wat weet een speler over andere spelers?

    - maar dan is er nog een raar breekpunt bij 298 health als je wint
    je krijgt er 2 HP bij als je onder de 298 zit en anders gaan er misschien wel hitpoints af
    dit heeft waarschijnlijk als resultaat dat je maximaal rond de 300 HP zweeft?
    ^ de dikgedrukte tekst hierboven verklaart mogelijk de reden dat dit zo is opgezet, dit is dus waarschijnlijk niet fout, maar gewoon zo bedoeld

    Voordat je dood bent / op of onder de kritische grens van 3 HP zit en aanvallen verliest gaan er per aanval maximaal 3 HP af, dat kan wel ff duren als je (op den duur) rond de 300 zit :p.

    Het lijkt er dus wel op dat je iemand daadwerkelijk dood kunt krijgen, maar dat kost misschien nogal wat tijd, maar het kan.

    En dan nog de case dat je een moord probeert te begaan die gedoemd is om te mislukken (dit is 100% deterministisch doordat dit puur afhangt van killers en power en geen enkel random aspect heeft), gebeurt dit uberhaupt ooit? Dit hangt dus af van de informatie die je over een andere speler hebt. Weet je het aantal killers maar niet iemands power of andersom of heb je beide stukken informatie niet dan is het een gok om iemand aan te vallen. Hierbij kun je (als aanvaller) eigenlijk alleen maar dood gaan als je minder dan 4 HP hebt. Misschien is het dan ook niet verstandig om een willekeurig iemand aan te vallen. Je zou zelfs een aantal accounts kunnen rollen die je expres zwak houdt om zo je sterkere karakters terug in het groen te trekken als ze weinig HP meer hebben. Maar niet dat dat wat boeit als je tussen de 4 en 300 (!) HP zit want dan kun je toch niet (direct) dood :p.

    Tegelijkertijd kun je je ook bedienen van de strategie om iemand altijd 2 of 3x aan te vallen. Misschien dwing je hem dan de eerste keer op de knieen (<4 HP) en reken je vervolgens permanent met iemand af. Is nog steeds een kleine kans dat ie dit weer overleeft. Je zou dus iemand kunnen spammen of aanvallen coordineren. Is er alleen maar een tijdsrestrictie? Waarom kost het bijvoorbeeld geen cash om een aanval uit te voeren? Dit vergt toch enige organisatie zou je zeggen, munitie voor de killers, logistiek om iedereen op locatie te krijgen et cetera?

    Het zit sowieso gewoon raar in elkaar, op meerdere fronten.

    Maar het is dus volgens mij wel degelijk mogelijk om iemand (permanent?) te doden. Of jezelf, als je erg dom bezig bent / niet op je HP let.

    EDIT: en in die zin is de code dus ook niet per definitie "fout" maar kan misschien getweaked of aangepast worden (random elementen?) om het geheel wat interessanter te maken.

    /rant

    Bewerkt 4 keer, laatst door FangorN (11 oktober 2020 om 23:58).

  • Guest, wil je besparen op je domeinnamen? (ad)
  • tigermaffia
    Intermediate
    Ontvangen Reacties
    9
    Berichten
    255
    • 12 oktober 2020 om 10:53
    • #22

    oke bedankt voor de hulp ik ga er mee aan het werk top

  • Syntax
    Student
    Ontvangen Reacties
    5
    Berichten
    133
    • 12 oktober 2020 om 13:47
    • #23

    Simpel. Code is om aan te vallen, niet om te doden. Hiervoor was een andere optie, in het moordgedeelte.

  • tigermaffia
    Intermediate
    Ontvangen Reacties
    9
    Berichten
    255
    • 12 oktober 2020 om 14:20
    • #24

    moordgedeelte is er uit gehaald door een persoon
    ik merk dat het script niet geheel meer compleet is

  • tigermaffia
    Intermediate
    Ontvangen Reacties
    9
    Berichten
    255
    • 31 oktober 2020 om 11:45
    • #25

    alles werkt nu goed dus alles is klaar
    een script die ik nog had werkt lekker zo en nu testen
    als mensen mee willen gaan doem dan hoor ik het wel van jullie doe het even via een pb
    weet niet of ik hier de link mag neer zetten

    dus kan een slotje op dit topic is klaar.

  • Jeroen.G
    Moderator
    Ontvangen Reacties
    14
    Berichten
    451
    Filebase Entries
    45
    • 31 oktober 2020 om 17:09
    • #26

    Heb je ook het resultaat van de oplossing (de code zelf) die je wilt delen?
    En als je die deelt mag je van mij ook een demo linkje er bij zetten hoor!
    Zorg wel dat je een Demo account hebt voor ICTS :)

    Met vriendelijke groet,

    Jeroen

  • tigermaffia
    Intermediate
    Ontvangen Reacties
    9
    Berichten
    255
    • 31 oktober 2020 om 20:02
    • #27

    dit ga ik zeker doen een demo account

    ik heb een ander script aangepast en nu werk zo goed als alles
    bedankt mensen. toppie

Participate now!

Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!

Maak een account aan Login

ICT Nieuws

  • Fijne feestdagen

    Jeffrey.Hoekman 26 december 2024 om 10:26
  • Kritieke update voor Really Simple Security-plug-in

    K.Rens 16 november 2024 om 16:12
  • ING Nederland streeft naar ondersteuning van Google Pay tegen eind februari

    K.Rens 2 november 2024 om 16:09

Blogs

  • Functioneel ontwerp

    Dees 28 december 2014 om 12:38
  • Access Control List implementatie in PHP/MySQL - deel 1/2

    FangorN 28 december 2018 om 12:35
  • Access Control List implementatie in PHP/MySQL - deel 2/2

    FangorN 29 december 2018 om 12:37

Gebruikers die dit topic bekijken

  • 1 Gasten
  1. Marktplaats
  2. Design
  3. Voorwaarden
  4. Ons team
  5. Leden
  6. Geschiedenis
  7. Regels
  8. Links
  9. Privacy Policy
ICTscripters ©2005 - 2026 , goedkope hosting door DiMoWeb.com, BE0558.915.582
Sponsors: Beste kattenhotel provincie Antwerpen | Beste Zetes eid kaartlezer webshop
Style: Nexus by cls-design
Stylename
Nexus
Manufacturer
cls-design
Licence
Commercial styles
Help
Supportforum
Visit cls-design