Posts by werty9021

    Citaat

    verder nog mensen die hun mening durven te geven ??


    Tuurlijk:D
    Afschuwelijk, lelijk, erger kan gewoon niet!!!!






    Grapje, ziet er mooi uit, ga zo door!:cheer:

    Het is inderdaad niet zo heel moeilijk totdat je lastige layouts krijgt(xD)


    Ik zou beginnen met hele simpele layouts en meteen in xhtml gaan slicen, en het zo steeds moeilijkere dingen slicen en dan kom je er wel.
    Voorderest kan me altijd vragen stellen over slicen.

    Niet getest maarja, zou moeten werken;)
    Html&Css

    alexruter, als je php zou kennen wat je dus niet kent dan zul je weten dat het niet uitmaakt of je single op dubble quotes gebruikt;)


    Die fout komt er als je right.php bekijkt omdat je dan mysql iets vraagt om op te halen maar die weet niet waar en als je hem dan fetcht geeft die een fout.


    @TimD, include de connectie dan ook eens in right.php ;)

    Wat bij de meeste goed werkt is dingen namaken om zo ervaring op te doen (geen crime want die zijn slecht gescript!).
    Daardoor gaat het telkens gemakkelijker om iets te maken + je kan op een gegeven moment iets vanaf 0 beginnen.


    In de bieb zijn er wel een aantal php boeken, maar ik zou wel even kijken welke het meeste informatie geeft over php ipv gewoon 1 boek te pakken.

    [offtopic]Yeah ik ben offtopic in een offtopic topic(xD)[/offtopic]
    Verveling heerst zeker, lijkt wel een epidemie...
    Waarschijnlijk hebben wij te veel te doen en hebben daar geen zin in en gaan ons dan vervelen, niet waar?

    moneymen, photoshop html is het zelfde als een bananenschil troep dus!
    [offtopic]Jullie zeggen allemaal dat je moet slicen&basen, maar slicen is het zelfde als basen;)[/offtopic]
    Voor €15,- sliced BasingMedia in:
    - CSS shorthand code
    - W3C Valid xHTML Strict 1.0
    - Table-less design
    - Project spanned commenting
    - Cross-Browser

    Basingmedia zal even helpen:p
    CSS:
    input[type=text]{background: url(http://i42.tinypic.com/2jaaplu.jpg) no-repeat; width: 151px; height: 25px; line-height: 25px; padding: 0; margin: 0;}
    HTML:
    <input type="text" name="text" value="testje" />
    <input type="image" src="http://i41.tinypic.com/550ccn.jpg" name="submit" />

    @larsisgoed9 dat is nog al logisch dat die niks naar 0 zet.
    Jij zet ban naar 0 als ban3 gelijk is aan nu, nieuwe gebruikers hebben standaard 00-00-0000 dus de datum is dan niet gelijk aan ban3;)
    Probeer anders deze eens:

    PHP
    mysql_query("UPDATE `users` SET `ban`='0' WHERE `ban3`='".date('d-m-Y')."'");