Posts by L. Velthuis

    Ze worden gewoon in spotify opgeslagen en niet gedownload op je telefoon :).
    Ik vind het een nadeel maar het is wel een stukje veiligheid denk ik.

    Ervaring:
    oortjes, na 2 weken gaat het linker oortje kapot.
    koptelefoon, over het algemeen goed maar na een tijdje wordt het geluid ook minder.


    mijn ervaring, kan bij andere mensen anders zijn.
    Maar bij de fake oortjes is het algemeen bekend dat het linker oortje snel stuk is.

    Even een belletje doen naar het desbetreffende bedrijf?
    weet je meteen waar je aan toe bent. vaak is het voor het bedrijf zelf duurder om een aanklacht in te laten dienen dan 12 euro te eisen.


    hoop dat je hier iets aan hebt,


    Mvg,

    Ik heb nog een veiling systeem (inlog / registratie af). en mensen kunnen domeinen te koop aan bieden en deze worden dan automatisch in een veiling geplaatst ;).
    domeinnaam: bier-aanbod.nl te koop
    domeinnaam: hacksupport.net te koop
    domeinnaam: verkoopdomein.net te koop (past goed bij het script wat ik zojuist verteld heb)



    Dat is wat ik je zo kan bieden. :)
    dingen op aanvraag mogen altijd ook.

    Spraakbesturing Google beschikbaar in nieuwe Chrome


    Google heeft Chrome 27 uitgebracht. De nieuwe versie van de browser maakt het zoeken op Google door middel van gesproken commando's mogelijk.


    Die functie werd door Google aangekondigd op de Google I/O-conferentie. Het is al mogelijk om in de mobiele apps van Google te zoeken door middel van je stem, maar dit kan nu ook op de desktop.
    Voorlopig is de functie alleen beschikbaar in het Engels. De zoekmachine kan ook gebruik maken van enkele 'contextuele' opties. Zo is het mogelijk om te zoeken op 'sushi-restaurants in de buurt'. Google bepaalt dan aan de hand van je ip-adres waar je bent en zoekt naar lokale resultaten.


    Sneller
    De nieuwe versie van Chrome moet websites ook 5 procent sneller laden, heeft een verbeterde spellingscontrole en er zijn 14 beveiligingsproblemen verholpen.
    De update is per direct beschikbaar en kan gedownload worden door in de browser het menu open te klikken en 'Over Google Chrome' aan te klikken.
    Google belooft dat websites gemiddeld 5 procent sneller laden. Bovendien is zoals gezegd de spellingscontrole in de browser verbeterd en is het algoritme voor het aanvullen van websites en zoekopdrachten in de adresbalk aangepakt om betere voorspellingen te kunnen geven.


    Beveiliging
    Tot slot heeft Google in de nieuwe versie van Chrome 14 beveiligingslekken gedicht. Het ging in 11 gevallen om lekken met een hoog risico, twee keer om gemiddeld risico en één keer om een laag risico. In totaal keerde het bedrijf 14.633 dollar uit voor het aanmelden van lekken.
    Onlangs werd al duidelijk dat Google de beveiliging van de browser opvoert. Het bedrijf gaat extensies die de richtlijnen van de browser overtreden aanmerken als malware en de gebruiker er zo voor waarschuwen.


    bron: nu.nl

    Ik gebruik bewust geen adblocker. Er zijn mensen die verdienen aan youtube. Ik bekijk wel even wat anders tot de reclame is afgelopen! :)

    Er zijn inderdaad mensen die verdienen aan youtube. Mij boeit het werkelijk waar wél als ik moet wachten. Het is een gratis website, dan vind ik best dat er banners mogen staan, maar niet ten koste van het gebruik van de website.


    'nuff said.

    Ik heb hier laatst ook al iets over gelezen. dat je een toekomstige telefoonbatterij in 10 minuten op kan laden en dat hij dan 3 dagen mee zou gaan! nou dat zou pas geweldig zijn! nooit voor een avondje stappen je mobiel aan de lader te gooien! :)
    Maar dit zou pas op de consumenten markt komen anno 2015.. :)
    Nog ff wachten dus maar zeer interessant!

    Ik heb standaard addblocker op chrome geinstalleerd en vind het totaal niet erg dat het erop staat. Voor de niet addblocker gebruiker is het wel degelijk vervelend dat je om het filmpje zo'n 5/10 seconden moet wachten.

    YouTube krijgt er per minuut 100 uur video bij


    YouTube heeft ter ere van zijn achtste verjaardag bekend gemaakt dat er iedere minuut honderd uur aan video naar de site wordt geüpload.



    De videosite maakte de cijfers bekend in een blogbericht. YouTube bedankt daarin de vele kijkers die de site aantrekt.
    Ruim 1 miljard mensen bezoeken maandelijks de videosite meldt YouTube verheugd in zijn bericht. Dat is bijna één op de twee internetgebruikers.


    De site staat versteld van de alsmaar toenemende groei en neemt de enorme populariteit van de videoclips van de Zuid-Koreaanse Psy als voorbeeld. Onlangs nog brak de zanger nog het YouTube-record van meest bekeken video in een dag.


    Bron: Nu.nl

    Ik kan het vandaag wel voor u realiseren.
    mocht dit niet lukken dan heb ik morgenmiddag ook nog tijd.
    maar waarschijnlijk krijg ik het vanavond nog af.


    edit: pb verstuurd.