het probleem is opgelost en alles werkt nu goed 
Dankje wel swaffelaar  !!!
 !!!
het probleem is opgelost en alles werkt nu goed 
Dankje wel swaffelaar  !!!
 !!!
de driver installer, staat al zo voor meer dan 30 min...
is toch niet erg.???

EDIT : laat maar gaat nu verder 
HEEEELLLL ERGGG BEDANKT !!
ik download nu de driver nog paar sec's kijken of de probleem opgelost wordt 
ik dacht dat al maar wou 100% zeker zijn.
dus me videokaart is : radeon hd 6310 ? 
swaffelaar, ik heb de cpu-z gedownload en waar kan ik de videokaart zien ? welke tabblad
hallo ik heb een beetje hulp nodig met mijn pc
de probleem is dat de drivers niet gevonden kunnen worden.. bijvoorbeeld : ik heb nu win7 op me pc en als ik zeg maar een unity 3d spel probeer te spelen komt er een error > failed to initialize 3d rendering make sure you have directx 9 and video card drivers installed <
hier onder kun je foto va dxdiag zien en info over de pc > 
kunnen jullie me helpen ?
Iemand gewonnen :p ?
bij mij werkt het normaal
oke danku wel  ik heb opgezocht en die ssl certificaten zijn niet echt duur dus zal wel lukken
 ik heb opgezocht en die ssl certificaten zijn niet echt duur dus zal wel lukken 
wat is de afmeting ? of mogen we dat zelf kiezen ?
EDIT :
hier is mijn eerst banner 

hallo ik heb een facebook rpg game app gevonden op internet en ik wou het installeren en kijken wat het was ..
hier is de link : http://www.underskymovies.nl/bpapp/ , maar als ik daa rop klik gaat het naar facebook.com toe. en ik heb bij > developers.facebook.com een app gemaakt speciaal voor dit en ik heb de optie > App op Facebook gekozen en bij canvas url heb ik > http://www.underskymovies.nl/bpapp/ en secure canvas url moet ssl,https zijn maar dat heb ik niet  , hoe kan ik verhelpen ?
 , hoe kan ik verhelpen ?
als je de script wilt zien kan ik em sturen , stuur dan maar een pm
ik zit nog steeds met win7 en ben er blij mee 
ik wil het best wel proberen :), ik heb wel paar voorbeelden nodig , als je paar voorbeelden kan sturen graag via pb
Oke dankje wel 
er kan een slotje op
hallo ik krijg deze error
Strict Standards: Non-static method STemplate::assign() should not be called statically in /home/xxxx/public_html/xxx/include/config.php on line 59
de site doet het gewoon wel alleen komen die errors.
ik heb het opgezocht en je kan via php.ini error display off zetten. en ik had ook iets gevonden dat het met de php versie te maken heeft , de host runt nu op de php versie 5.4 miss dat het naar 5.3 moet ?
kan iemand me helpen ?
Je kan betere en mooiere opensource design vinden dan dit. Dit is echt niks waard. Misschien. 5 euro :p
tim, dankje wel voor je uitleg etc.. ben er heel blij mee 
ik ben er achter gekomen dat er door 2 foto's de site werdt neergehaald. en niet alleen die site maar ook de main site en al mijn producten bij de hosting.
het was niet de schuld van de eigenaar zelf > ditismenno maar van de administratie > M.martens
ik blijf gewoon bij ughost want ik vindt ze zelf heel goed. maar M.martens heeft gewoon een fout gemaakt.
	Newtimes , ik logde in me hosting account .. zie ik dat ik een facature moest betalen wegens > http://www.nedermems.nl 
* administratie kosten voor afstuiten dienst. (met waarschuwing. *
geen idee wat het is ....