Dat kan ik wel voor je doen, maar dat vrijblijvend weerhoudt mij..
Oftewel: Budget? ( Camera's cq. Benzine cq. Reizen ) is niet gratis..
Dat kan ik wel voor je doen, maar dat vrijblijvend weerhoudt mij..
Oftewel: Budget? ( Camera's cq. Benzine cq. Reizen ) is niet gratis..
Als je in eerste instantie spullen uit china wilt verkopen, zou ik maar gaan zorgen dat je ook importkosten afstaat
Zucht, eindelijk is die XDS banned, als je hem 1 x helpt kom je in je priveberichten niet meer van hem af.
[ontopic]
Hij heeft weinig kennis van. Heel vervelend.
Ik heb wel intresse in de support desk PSD.
Maar dan zou deze wel iets verder uitgewerkt moeten worden.
Is dit mogelijk?
@sloosmedia, precies. dat denk ik ook.
18 februari, in vergelijking met 15/16 april .. denk dat meneer hier foute dingen vermeld.
Ik kom nu via de directe link op een ziggo blokkade pagina, dus echt werkend is het niet blijkbaar.
De directe link mag al niet, dus de website zal in eerste instantie op een dwangsom van 10.000 euro per dag verhaald worden.
Als je de directe link weghaalt, dan is de website niet aanklaagbaar.
Ik vind het een pracht van een layout.
Bij een query kan je mysql_error() gebruiken, zodat je weet
"Als de query mislukt, geef mij dan een error zodat ik te weten kom dat de fout uit de query vloeit."
Ik werk zelf ook zonder mysql_error ik bedoel, als er een fout optreed, kun je die als developer echt wel vinden.
Laat ik het zo zeggen: Zonder foutafhandeling leer je code lezen.
I'm in als je me 40% biedt.. < projectleider.
De slice is niet echt netjes, ik las in een ander topic dat je dit nog zou aanpassen, ik weet niet waarom mijn reactie verwijderd werd, maar het is toch echt een aandringende zin die leidt naar een antwoord.
De volledige vraag luidt dus als volgt:
Als ik het design koop, krijg ik dan ook een nette slice of niet. Ik begreep namelijk uit dat designcontest topic dat je de slice nog zou verbeteren.
Beste leden,
Zoals sommigen van jullie weten ben ik bezig met de webmastersource "webfanaat-sg".
Echter ben ik alles aan het ombouwen naar OOP etc. maar ik loop nu dus tegen een klein probleempje aan.
Het zit zo: Ik heb een array aangemaakt in de klasse met daarin Mon t/m Sun, en de daarbij behorende volledige namen: Maandag t/m Zondag.
Nu is het zo, dat het wel allemaal weergegeven wordt etc. maar ik wil dat hij vanaf de dag van vandaag weergeeft vervolgd door de vorige dag en de dag daarvoor en ga zo maar door.
Iemand die eventueel even een kijkje wilt nemen, stuur me een PB dan kan ik de code aan je doorgeven.
Alvast hartelijk bedankt voor enige hulp.
Kevin.
Google?
> Alcoholische dranken
> Frisdranken
> Wietsoorten
> Hasjsoorten
> Hazesoorten
> ....
Moet ik ook nog de link naar google vertellen, of weet je die wel te vinden?
Nou met zo'n attitude heb ik al geen intresse meer.
Amerikaans neem ik aan?
Als je eenmaal PHPD, gewend bent. wil je niet anders.
Prive cq. School -> PHPDesigner V8 van MPsoftware.dk
Op de zaak -> eClipse << Ubuntu ghehe.