Posts by Robin
-
-
Hoi,
Iedereen al heel erg bedankt voor de hulp, nu geeft die idd "Cronjob is succesvol uitgevoerd" aan maar schrijft er niets bij,
Mijn database gebruikers ziet er zo uit (heb alleen ff genomen wat hierbij van toepassing is)
gebruikers
| gebruikersnaam
| zak
| hoerenDit zal ook vast en zeker een slordigheidsfoutje zijn waar ik de hele tijd overheen keek, want die query had ik ook al 5 keer opnieuw getypt aangezien ik wis dat daariets fout in zat.
Alvast bedankt,
Robin -
Hoi,
Voor http://www.gangster.nu ben ik met een 'red light' script bezig, nu moet enkel ieder uur via een cronjob een update worden uitgevoerd van geld.Nu krijg ik een error en word er niets geupdated.
PHP
Toon Meer<?php include (".../include/gegevens.php"); $dbres = mysql_query("SELECT * FROM `[gebruikers]` WHERE `hoeren`>'0'"); while($user = mysql_fetch_object($dbres)) { $ahoeren = $user->hoeren; $winst = $ahoeren * 8; $kosten = $ahoeren * 5.5; $geld = $winst - $ahoeren mysql_query("UPDATE `[gebruikers]` SET `zak`=`zak`+'$geld' WHERE `login`='{$user->gebruikersnaam}'"); } echo ("Cronjob is succesvol uitgevoegd"); ?>
is mijn code
PHPmysql_query("UPDATE `[gebruikers]` SET `zak`=`zak`+'$geld' WHERE `login`='{$user->gebruikersnaam}'"); }
daar zit de fout in.Weten jullie wat ik fout doe?
Alvast bedankt,
robin -
Idd, targetpay heeft een hele duidelijke api: https://www.targetpay.com/info/ideal-docu
-
-
K.Rens, even over die adsense, als je er 3 op 1 pagina hebt levert het per 1000 vieuws / per klik minder op dan 1 blok
-
jgdonleach, moet je ff kijken als het goed is was daar een topic over met de opties
[offtopic]@koen, stuur ff een antwoord op mijn mail, naar je gewone mailbox :P[/offtopic]
-
niks
-
Citaat van gocrime
maar clonen zijn volgensmij zowiezo illegaal, als ze tenminste niet vrijgegeven zijn, ik zal het ff navragen als ik jullie was want anders steek je er tijd in terwijl het je in de problemen kan brengen.
pfff... clones zijn ALTIJD legaal zolang je geen afbeeldingen van de orginele site gebruikt -
Dat mag niet, rust auteursrecht op
-
Hoi,
Ik ga het eerst ff met die van stan proberenziet wat makkelijker uit
-
-
Ik heb het met de layout van kabeling opgelost
-
Hoi,
Ik ben op zoek naar een script / een naam van een script dat je de sidebar omhoog of omlaag kan plaatsen, zoals ze gebruiken op http://www.iphoneclub.nl
Of een wordpress template waar dit script in zit is ook goed.Alvast bedankt,
Robin -
Hoi,
Als je echt een uitgebreide game in flash kan maken wil ik je wel betalen voor een game. Stuur me dan een pb -
Hi,
Je hebt dus geen interesse in mijn aanbieding? Je komt op de hoofdsite + games -
Via paypal en overschrijving ook mogelijk? Dan kan ik eventueel ook advertentieplaatsen aanbieden.
Robin
-
Misschien kun je ook de oplossing vertellen zodat andere er ook nog wat aan hebben?
-
Geef ook eens je registreer script, want ik heb een idee dat het geen md5 is maar sha1 of sha1 met md5
-