De mail vind je in het bestand: register.php
De link vind je in config/connection.php , ergens in die richting !
De plaatjes heb je de map niet goed van , moet je gewoon een stukje code plukken en dan letten erop waar hij heen gaat bijvoorbeeld /v2/images/header.png en btw dat komt doordat je die link niet goed heb !
Posts by scarface
-
-
tips !
1: Gebruik niet altijd dezelfde font !!
2: Probeer een header met plaatjes erin verwerkt te maken.
3: Wat icons in de menu's !
4: iets minder die grijze menu's doe wat moois bijvoorbeeld dat je er door heen kan zien een beetje. -
Beste tieske.
Uw site is mooi genoeg dat heb ik al eerder gezegt mijn complimenten. Nu kan u nog wat bij verdienen door bijvoorbeeld alle video's naar zideo uploaden en dan die op uw site te plaatsen. Dan begint het al een beetje een lopende site te worden en levert het je ook nog wat op. Ik zal de website graag uitleggen hoe hij werkt daarintegen ga ik nu mijn berichten kijken.
-
Wouw dit logo hebben ze in 20 minuten gemaakt met photoshop echt een pittige inverstering !
-
-
Citaat van Malik
Ik zelf raad de gradient af, je kan liever meerdere kleuren gebruiken.
Kuch en bladerde iemand zo even doorheen , Onderbouw je reactie graag even is wel zo duidelijk wat je nu zegt hebben de mensen geen reet aan. (beetje meer kleuren gebruiken)Ik vind het een mooie layout omdat hij mooi snel en overzichtelijk is. Wat u kunt verbeteren is die onderste achtergrond een beetje grijs maken niet net zo donker als nu.
MVG SCARFACE.
-
Citaat van Kurene
Zat dit in een nieuw script dan? Of van jaren geleden?
Van jaren geleden natuurlijk ENDHTML word al jaren niet meer gebruikt. -
Ik ben tot een overeenkomst met RoyHolleman gekomen , dus ik zoek nu weer gewoon linkpartners. Iemand nog een idee voor linkpartners ?
-
Ik meende dat u vandaag een domein zou krijgen is het nou al veranderd of niet ?
@Manik je reageert weer lekker ONtopic vandaag
Edit:
-
Beste criminalspoint leden.
Ik beheer de site http://www.comedybase.nl , de site gaat over de leukste internet video's. Aleen nu zoek ik nog linkpartners die ongeveer in hetzelfde doel zijn gericht. Zijn er hier mischien mensen die een link willen ruilen met mij , Ik heb eventueel ook nog bannerplekken te ruil voor de gene die geintreseerd zijn graag even zo te reageeren.
[Linkpartners]
Mijn website : voorbeeld.nl
Zijn de linkpartners op de hompagina : Ja/Nee[Bannerplek]
Mijn website :
De banner die ik wil ruilen/promoten :
Staat de banner op elke pagina ? : ja/neeMVG Scarface
Edit by L.Groot: Categorie aangepast.
-
Beste ts reageerders en starter,
Ik had laatst nog gehoord dat je een eigen extensie kon verzinnen dit voor maar 100.000 euro. Ik kwam het laatst tegen op het nieuws of ergens anders, denk aaan http://www.shop.nike bijvoorbeeld.
Erg duur maar dan ben je wel volledig uniekDit is voor mijn trouwe lezers : http://www.romae.nl/over-romae…tensies-eennieuwtijdperk/
Groeten ! -
Screen is erg onduidelijk kunt u dit verbeteren zo snap ik het niet helemaal .
-
Beste tieske.
Wat zou u kunnen verbeteren om de verdiensten beter te maken, Als u nog geen youtube partner bent en ook niet gaat doen raad ik u een andere video host aan zoals http://www.zideo.nl , Zideo betaald u 2,euro per 1000 UNIEKE vieuws zo maakt u een kleine omzet.
Het is natuurlijk wel met reclame maar dat heb ik er voor over , verder is het wel een simpele maar wel redelijke layout niks op aan te merken ga zo door ! het gaat je goed :$ -
Je zou dom zijn als je ook nog echt volgers gaat kopen voor geld, je kan het geld beter in reclame kopen en echt gerichte bezoekers krijgen en niet van die NEP-accounts, de eigenaar van de site zal dan ook wel 1000den twitter accounts hebben aangemaakt zodat hij geld verdiend met followers te verkopen. Kortom kan je beter inversteren in google adwords of een ander degelijk promotie matriaal. Dit is gewoonweg geld in de prullenbak gooien.
-
Waarom zou iemand linkpartner worden van een gratis host dat is toch te banaal voor woorden , ps ga pas linkpartners zoeken als je bezoekers maakt en niet met een gratis host.
Dit werkt natuurlijk niet he (xD)
-
Kunt u in het kort uitleggen wat voor website u precies heeft, een demo account zou handig zijn.
Ik kan niet uit u post halen waar de linkpartners komen en waar ik nou in adverteer.
-
g4hacker , als ik u de host regel krijg ik dan als u inkomsten maakt 40 procent zoals u in u vorige topic aangaf ?
-
http://www.criminalspoint.com/…topic/15875/gamesite.html
http://www.criminalspoint.com/…9/host-voor-gamesite.htmlDit zijn de zelfde topics neem ik aan ? , ps ik heb http://www.gamewarez.nl , maar ik wil er wel wat voor terug mocht u deze willen gebruiken !
-
Graag even meer info , heb mischien nog wel een host liggen
gaat om het domein http://www.gamewarez.nl, Wat voor site word het wat voor layout voor voor systeem gebruikt het ?
En mischien zit je in de verkeerde catogorie ?
Dit is geen koop of verkoop als u geen geld heeft voor een simpele host . -
Hmm , lastig ik had het vandaag nodig die player minstens.
De pagina systeem mag wel 1 van deze dagen.Iemand anders die dit kan werkende te krijgen ?