Oei, dit wist ik niet.
Gebruik zelf enkel Netflix, maar goed om te weten dat TPB niet meer kan worden vertrouwd.
Posts by K.Rens
-
-
Wow, ziet er vet uit!
Super bedankt voor alle bijdrages.
Zou een leuke ICTs battle kunnen zijn
Lang geleden dat we er nog eens 1 gehouden hebben. -
OnePlus One heeft na de stopzetting van de samenwerking met Cyanogen (omdat deze hun contract geschonden heeft) beslist om verder te gaan met een eigen rom.
De naam van deze rom is nu bekent: OxygenOS.Deze naam werd bepaald door de gebruikers, deze konden suggesties doorsturen.
De winnaar is uiteindelijk een Belg geworden.Deze nieuwe rom zal clean en vooral snel zijn, zonder onnodige extra's.
12 Februari volgt een nieuwe aankondiging met meer informatie.
Wat denk jij? Beter of niet.
-
Ik vermoed dat er iets fout stond in de meta tags voor mobiele toestellen:
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1" />
<meta name="format-detection" content="telephone=no" /> -
Facebook heeft sinds vandaag nieuwe privacy voorwaarden, die zwaar onze privacy schenden:
- Ze mogen continu je locatie opvragen en gebruiken op elk toestel dat je bezit
- Ze kunnen vanaf nu al je activiteiten in whatsapp en instagram volgen
- Ze mogen al je foto's en film's gebruiken voor publicitaire voorwaardenDenk je dat je veilig bent door je account af te sluiten? Niet echt:
Elke website met een Like knop geeft Facebook het recht om je te volgen.
Ga je naar een andere site, dan zullen ze je herkennen en koppelen welke sites je bezocht hebt en welke pagina's.Ps: ICTscripters gebruikt niet de facebook like button, enkel een afbeelding.
Zo kan Facebook je hier niet volgen...Dit begint echt te ver te gaan.
We raden iedereen aan om:
- Klacht in te dienen bij de privacy commissie
BE: Contact | Privacycommissie
NL: Tip ons | CBP
- Je account op facebook op te zeggen, indien je dit wilBedankt!
-
Goedemorgen,
ICTscripters gebruikt nu weer de laatste versies:
- Bugfix: scrollen op chrome op mobiele toestellen werkt weer
- Blog verbeteringen
- Paginatie gerepareerd in de ITcoins shop
- Ondersteuning toegevoegd voor de grote update die er binnen enkele weken aan komt (nieuw achterliggend framework)
- Interne todo lijst geüpdatetNormaal werkt alles vlot, maar merk je toch nog problemen, laat het dan zeker weten!
Bedankt,
Koen en het ICTscripters team -
Youtube is zopas overgestapt naar html 5 als standaard video player.
Voordien was dit nog standaard flash, met de mogelijkheid om te kiezen voor html 5.Nu bijna alle browsers ervoor klaar zijn en enkele technische verbeteringen beschikbaar zijn, was de tijd rijp om over te stappen.
Zelf gebruikte ik de html 5 variant al meer dan een jaar.
Hadden jullie de wijziging gemerkt? -
Klopt, ik deed penetration testing bij Ernst & Young voor banken.
Heb verschillende datacenters bezocht om de veiligheid na te kijken.
Heb echt op een paar maanden super veel meegemaakt.
-
Debian 7 / Ubuntu (older than 13.10) / Turnkey Linux
sudo apt-get update && sudo apt-get upgrade
sudo rebootDebian 6
LTS support should be enabled before updating.
After enabling LTS support execute the following commands:
sudo apt-get update && sudo apt-get upgrade
sudo rebootCentOS
sudo yum update glibc
sudo rebootGentoo
emerge --sync
emerge --update glibc
rebootArchlinux
pacman -Syu
reboot -
Ondertussen is er ook voor CentOS een update beschikbaar.
Om te updaten, draai volgend commando:
yum clean all
yum update -
Ik ken iemand die beweert lid te zijn en als ik luister alleen al naar zijn technische kunnen, dan sta ik versteld van de kennis van die mannen.
Ik heb maandenlang de beveiliging van banken getest, wel, ik kan je zeggen dat die mannen net een stapje verder staan en perfect weten hoe ze bepaalde diensten offline kunnen halen met 1 klein vps'je.
Ik heb zelfs 'het geluk' gehad van een demonstratie te krijgen en mee te kijken. Het verkeer dat zo'n 1 klein vps'je via een fout ingestelde externe dns/nameserver kan genereren is echt zot! -
Beste leden,
We willen je even informeren dat er zopas een zeer zware fout is gevonden in glibc.
Hierdoor kunnen enorm veel linux servers extern worden overgenomen.De naam van deze nieuwe bug is de "Ghost bug".
Momenteel is er nog niet voor elke distributie een update beschikbaar, maar we raden iedereen aan om de komende dagen zoveel als mogelijk hun servers te updaten tot dit probleem werd gepatched.
Debian heeft al een patch beschikbaar, de andere distributies zullen in de komende uren en dagen volgen.
De fout komt voort uit een heap-based buffer overflow, welke kan gevonden worden in de functie __nss_hostname_digits_dots() in glibc.
Deze functie wordt bijvoorbeeld gebruikt in _gethostbyname (en dit wordt wel regelmatig gebruikt).Update dus zeker je servers meteen zodra de update beschikbaar komt.
-
Inderdaad, nog net op tijd.
Bedankt voor je sollicitatie! -
Het is wel super cool.
Zou er graag eens met meereizen.
-
We hebben al een aantal sollicitaties ontvangen, bedankt!
Doe gerust nog mee, er zijn nog plaatsen
-
De eerste reactie van Anonymous is een feit:
ze hebben de eerste jihadistische website, "Ansar Al Haqq", plat gelegd.In 2013 werd deze site nog omschreven als het gezicht van de Franse Jihad.
Verder heeft Anonymous aangekondigd Franse websites te zullen helpen verdedigen tegen verdere cyberaanvallen van Jihadisten.
-
Doe gerust een clone van de code, maak nieuwe uitbreidingen en stuur ze terug naar ons in een pull request.
Dan kijken wij ze na, verbeteren waar nodig en kan de code zo nog verder worden uitgebreid!
-
In realiteit blijkt het inderdaad zo te zijn dat niet iedereen elke maand op elk moment kan.
Het is geen enkel probleem als je af en toe niet kunt komen, zolang je maar probeert zoveel als mogelijk te komen.
We sturen altijd op voorhand een doodle waarin je de beste momenten voor jezelf kan kiezen.
Deze vergaderingen worden gehouden op een moment dat zoveel mogelijk mensen kunnen en in de praktijk is dit al bijna altijd een andere dag en tijdstip geweest.Dus dat mag zeker niet de reden zijn om je geen kandidaat te stellen. Aan alles is een mouw te passen, als je vooral maar gemotiveerd bent.

-
Hier ben ik het totaal niet eens met Schryvers.
Ik vind het juist super dat Patrick zich belangeloos inzet om een source, waar heel veel mensen mee hebben leren programmeren en de PHP bacterie mee hebben gekregen (waaronder ikzelf),
aanpast naar de nieuwe standaarden en normen.Verder als eigenaar van http://www.onlinegamemanager.com kan ik je zeggen dat ik zelfs spelers van 76 jaar heb gehad!
Het is echt super simpel om te spelen en daarin ligt net zijn kracht en sterkte.Het is luchtig, simpel om te leren en heeft zeker zijn meerwaarde.
Dus dankuwel Patrick om deze source te verjongen en hier te delen!
Ik raad iedereen die PHP wilt leren programmeren aan om met deze source te beginnen!Verder zou ik willen vragen om geen algemene discussie te starten over het nut en onnut van criminals games.
Er is een duidelijk nut, dat is bewezen, dus daarover discussieren levert niet veel op
Als je het toch wilt doen, start dan een eigen topic.
-
Tim, echt waar, bedankt voor alles.
Je was mee een drijvende kracht in het team, we zullen je missen!Heel veel succes met je studies en met alles wat je in de toekomst nog gaat ondernemen.