Beste cpleden,
Mijn broer en ik willen ons graag verdiepen in CSS ik had al een goeie website gezien maar ik ben deze helaas vergeten. Het is niet alleen CSS maar ook HTML.
Weet iemand een goeie website.
Groet,
MITCH
Beste cpleden,
Mijn broer en ik willen ons graag verdiepen in CSS ik had al een goeie website gezien maar ik ben deze helaas vergeten. Het is niet alleen CSS maar ook HTML.
Weet iemand een goeie website.
Groet,
MITCH
http://www.good-tutorials.com/tutorials/css
Is dit iets?
http://wmcity.nl/artikelen.php?actie=bekijk&id=801&page=1 Leer je veel van
Ik denk eerder dat hij deze site bedoelde: http://www.handleidinghtml.nl/ want die is inderdaad met HTML en CSS.
Verder is CSS niet erg moeilijk, ik gebruik meestal de site van W3C Schools als referentie.
en als je soms niet precies weet wat iets doet zou ik deze site gebruiken: http://www.w3schools.com gebruik ik zelf ook nog wel is af en toe.
als je engels kan: http://tizag.com
Thnx Ik zal eens kijken of ik er wat mee kan:P
Bedankt voor jullie hulp
Alleen nog 1 vraag:
Hoe snel kun je zoiets leren:P Binnen 1 week?
Groet,
Mitch
Ik haal gewoon een boek bij bol.com
Vind ik handiger denk ik zo :cheer:
skyenet heb jij een boek van bol.com ggehaald?
zo ja werkte het?
Ik had hem gister besteld daar ja.
Aan de reacties te zien, is het een goed begin voor het CSS enzo voort.
Ik kijk er naar uit
Gr.
SkyNet :cheer:
hoe snel je css leert? licht eraan of je er volledig voor gaat je zult toch altijd dingen bij leren dat hou je altijd. ik zelf heb de basis geleerd in 2 weken ma dan praat ik over slicen en coderen (basen). ik weet niet wat jij er precies mee wil bereiken. het is eigenlijk gewoon dingetjes proberen enz.
In 1 week CSS2 leren lukt wel, maar is niet slim, je kan er beter je tijd voor pakken want als je zomaar hup en vooruit een taal leert faal je achteraf gewoon.
CSS zelf is niet moeilijk als je HTML kunt en je gebruikt de W3C site als referentie leer je het in 2 dagen allemaal, het gaat er vooral om hoe je het leert, veel uitproberen is de boodschap, neem eventueel notities op van wat elke functie nu precies doet, flans wat in elkaar, maar probeer vooral met DIV's overweg te kunnen laat tables in html achterwegen (als je layouts wilt gaan slicen).
Maar let op, CSS heeft ook moeilijkheid graden, aangezien je cross browser moet werken en je kan in CSS ook OOP scripten + CSS3 is ook op komst (is er deels in de aller nieuwste browsers, denk aan Firefox 3.5 e.d).
Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!