Natuurlijk heb je wel wat aan z'n certificaat. Je kennis op peil houden kan geen kwaad, en een certificaat staat altijd leuk op je CV. Dus als je die krengen op school kunt halen: Baat het niet dan schaad het niet, halen die dingen, als je het zelf moet doen zijn ze hartstikke duur.
CitaatToch is het meer moeite en heeft meer "skills" nodig dan elk van je windows certificaten je kan bieden.
Jaja, je hebt waarschijnlijk nog nooit een Windows certificaat gezien. Zijn er genoeg van, en zitten ook wel moeilijke en iets zeggende bij.
CitaatDenk wel dat een bedrijf meer respect in je ziet met linux certificaten dan met windows certificaten.
Aangezien linux toch professioneler is en bedrijven functionaliteit en stabiliteit boven onbetrouwbare software en die miljoenen .exe's op het internet willen.
Wel jammer dat Microsoft de hele markt domineert op de server markt na. Dus Microsoft is wel degelijk belangrijk, ook al ben jij geen fan van MS.
Ik vind MS ook echt niet geweldig hoor, maar ook in het bedrijfsleven kun je er bijna nooit omheen.