Hallo,
Is er iemand met verstand van fotografie? Ik zit namelijk te twijfelen om een set te kopen aangezien ik in de toekomst foto's wil maken van goede kwaliteit (artistieke richting).
Ik wou dit als body nemen samen met deze lens.
Waarom?
Zover ik heb rondgekeken heeft deze body de beste prijs/kwaliteit verhouding met de rest. Niet goodkoop, maar zeker niet duur maar toch een goede sensor en heeft als extra plus meerder focuspunten (wat meer in duurdere body's zitten zover ik zag).
Ik wou graag een lens waarmee ik zowel goed kan inzoomen als dichtbij foto's maken. Ik kom dan uit om een zoom van 18-200. Een mogelijkheid zou zijn om twee lenzen te nemen, maar dat wordt denk ik te duur. Verder vrees ik dat ik in mijn prijsklasse geen andere diafragma krijg.
Alvast bedankt voor je reactie!
Mvg,
Tim