Goeie ochtend beste CP leden,
Ik wil graag mijn nieuwste creatie laten beoordelen door jullie het gaat om mijn portfolio ontwerp
http://www.mediazstudios.com/cases/mediazstudios/
Wees kritische en graag voor de fun een waardebepaling..
Goeie ochtend beste CP leden,
Ik wil graag mijn nieuwste creatie laten beoordelen door jullie het gaat om mijn portfolio ontwerp
http://www.mediazstudios.com/cases/mediazstudios/
Wees kritische en graag voor de fun een waardebepaling..
Leuk gedaan, het logo is ook simpel maar netjes.
Totaal: 8/10
Waarde: 25,-
9.5/10
echt nice netjes strak mooie kleuren combinatie mooi in gedeeld van die uniek prof webdesign plaatje met die laptop zal ik een slideshow maken verder echt mooi
waarde: 120?
Wel mooi maar 1 ding ik vind het zo lomp overkopen dat je een macbook op je homepage zet. Waarom zou dat meer klanten trekken als het om design gaat kun je denk ik beter een potlood erop zetten. Dan laat je zien dat je niet de computernerd bent maar dat je echt creatief bent.
rating 7/10 (dit is al hoog hoor hoe kun je nu een 9,5 geven terwijl er echt websites zijn die er veel beter uit zien)
Mooi gedaan, alleen vind ik die groene menu balk beetje mwah.
Wellicht dat je daar nog een leuk idee voor hebt?
Cijfer : 7,5/10
Cijfer : 8/10
Waarde: ?70,-
Mooi gedaan, echt :).
Die groene balk is misschien iets te fijn?
Bedankt voor jullie reacties..
6/10
Beetje uitgeschoten met overlay? Verder is het bovenste deel van de layout mooi een geheel, maar als je verder naar onderen kijkt brokkelt het langzaam af. Het onderste deel is afgeraffeld, en je zult ook bij de andere 2 delen van een layout goed naar de afwerking moeten kijken. Verder is het logo niet uniek.
Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!