• Login
  • Register
  • Zoek
Everywhere
  • Everywhere
  • Articles
  • Pages
  • Forum
  • Filebase Entry
  • More Options

ICTscripters

Dé plek voor IT

Dé plek voor IT

Login

Geavanceerde opties
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  9. Goedkope domeinnamen
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  9. Goedkope domeinnamen
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  9. Goedkope domeinnamen
  1. Dé plek voor IT - ICTscripters
  2. Leden
  3. Victor

Forum

  • Het Grote Vibe Code Topic

    Syntax 25 maart 2026 om 11:46
  • PWYL source gezocht

    Syntax 25 maart 2026 om 11:44
  • Ictscripters Chat

    Frenzo.Brouwer 9 maart 2026 om 21:31
  • Help testers nodig voor android app Urgent

    Servertjee 20 februari 2026 om 12:07
  • Partner Gezocht om meerdere NFT Collecties op Open Sea te Plaatsen

    Servertjee 20 februari 2026 om 12:06
  • Afspraken systeem met planbeperking

    Jeffrey.Hoekman 20 februari 2026 om 11:52
  • Developer Gezocht

    Servertjee 19 februari 2026 om 17:31
  • Na 15 jaar terug van weggeweest: iCriminals.nl is terug (BETA)!

    Servertjee 18 februari 2026 om 16:57

Marktplaats

  • Diverse websites en domeinnamen te koop

    jordie91 30 maart 2026 om 11:56
  • Domeinportfolio uitkuis

    Syntax 19 maart 2026 om 10:18
  • Heel wat sterke domeinen > 2 letters, 3 letters, premiums

    Michael DW 11 maart 2026 om 12:12

Posts by Victor

  • Beveiligings vraag

    • Victor
    • 24 december 2015 om 17:50
    Citaat van FangorN


    Tevens: deze thread is enigszins offtopic geraakt, moderators, doe jullie werk.

    Interessante discussies geven wij graag de ruimte. :) als de TS maar goed geholpen wordt, vinden we het niet erg dat jullie extra informatie toevoegen.

  • Inloggen zonder wachtwoord?

    • Victor
    • 22 december 2015 om 20:12

    Google is een manier aan het testen om mensen in te laten loggen zonder wachtwoord. Ze willen dit doen door gebruik te maken wat vrijwel iedereen heeft; een smartphone. Bij het inloggen krijgt de gebruiker een melding op zijn telefoon die vraagt of het daadwerkelijk degene is die in probeert te loggen.

    Als backup worden alsnog wachtwoorden gebruikt, voor als bijvoorbeeld je telefoon leeg is of buiten handbereik.

    Lijkt mij aardig fraudegevoelig en zou het persoonlijk ook niet direct gaan gebruiken. Lijkt mij ook een tijdrovende procedure, elke keer wachten tot je een prompt op je smartphone krijgt.

    http://www.nu.nl/internet/41873…wachtwoord.html

  • Eerste winnaar

    • Victor
    • 3 december 2015 om 18:00

    @FangorN Je mag @K.Rens een privébericht sturen met de prijs die je hebt uitgekozen. ;)

    @Ferhat.Remory
    Je zou een leuke blog kunnen schrijven over een project waar je nu mee bezig bent. Je kunt nieuwsberichten gaan posten of je kunt VIP-Lid worden. Daar steun je ook nog eens de Rode neuzen-actie mee!

  • [GEZ] Designer & Slicer

    • Victor
    • 2 december 2015 om 23:02

    Graag vanaf nu ontopic weer. WMDiensten heeft aangegeven wat hij zoekt en is daar volledig vrij in.

  • Eerste winnaar

    • Victor
    • 2 december 2015 om 22:57

    Van harte @FangorN!

  • VTech Kindertablet Kwetsbaar

    • Victor
    • 2 december 2015 om 22:55

    Ik kwam zojuist dit "breaking-news" artikel tegen: http://www.nu.nl/gadgets/417604…tadiefstal.html

    Het blijkt dat kindertablets van VTech kwetsbaar zijn voor datadiefstal. In deze tablets zit de verouderde Rockchip-processor die het mogelijk maakt om in de herstelmodus data te bekijken. Dit is in andere chips voor Android tablets niet mogelijk.

    Door de tablet in herstelmodus te zetten kon je via een usb-kabel alle data overzetten. Daarnaast zit er ook een losse SD-kaart aangesloten op het moederboard, die je dus zo kan meenemen. Tenslotte hebben deze tablets standaard roottoegang, waardoor een "aanvaller" volledige toegang heeft.

    De kwetsbaarheden zouden al enige tijd bekend zijn bij VTech. Ze hebben er tot op heden nog niets aan gedaan en de modellen die nu in de winkel liggen zijn nog kwetsbaar.

    Dus mocht je iemand kennen met zo'n kindertablet. Nu weet je hoe je alle data eraf kan halen.

  • Proefmoderators

    • Victor
    • 2 december 2015 om 18:53

    Beste leden,

    Zoals jullie misschien inmiddels gemerkt hebben, zijn er een aantal nieuwe proefmoderators onder ons. Vanaf nu mogen @P.Yntema (Pat4561), @A.Babiry (Koerdos23) en @Jesse (Jesse66) zich gaan bewijzen als proefmoderator.

    Wens ze veel succes de aankomende tijd! :)

  • Onderzoek: gebruiksvriendelijkheid website

    • Victor
    • 30 november 2015 om 23:22

    Ingevuld, succes! ;) Welke studie doe je?

  • RankBrain

    • Victor
    • 18 november 2015 om 22:04

    Zoals vele van jullie misschien wel weten draait Google op het zoekalgoritme Hummingbird. Uit verschillende signalen probeert Hummingbird de beste resultaten te tonen. Begin 2015 is een nieuw signaal aan dit arsenaal toegevoegd, namelijk RankBrain.

    Het doel van RankBrain is de intentie achter je zoekopdracht te achterhalen. Google stelt dat 15% van alle zoekresultaten nog nooit eerder gedaan is. Het ziet, vaak in langere zoekopdrachten, niet meteen waar je naartoe wilt. Voorheen probeerde ze al met een database met verbanden de beste zoekresultaten te tonen. Nu moet dit zelflerende RankBrain de oplossing bieden. Met de tijd zou het steeds beter verbanden moeten kunnen leggen om jou zo de best mogelijke resultaten voor te schotelen. Volgens Google is RankBrain het op 2 na belangrijkste signaal dat Hummingbird binnen krijgt. Wat die twee belangrijkste zijn melden ze dan weer niet.

    Verandert er dan veel aan de SEO-strategie? Waarschijnlijk op korte termijn niet veel. De nadruk zal nog steeds liggen op goede content. Rankbrain zou vooral de 'rotte' resultaten, dus de spamlinks, moeten filteren.

    Ben benieuwd wat, en of, we hiervan gaan merken. :)

    Hier overigens een goed artikel: http://www.bloovi.be/nieuws/detail/…&_hsmi=23756086

  • 25.6% adblock

    • Victor
    • 18 november 2015 om 21:31

    Al langere tijd netjes uitstaan. :) Voor een aantal sites met gratis content, mits ze geen irritante reclames hebben, zet ik hem uit.

  • AB-test: blogs

    • Victor
    • 10 november 2015 om 23:45
    Citaat van wimmpie

    Ik denk ergens dat het misschien handiger is om het te laten staan zoals het nu is, met het €-teken.
    Dan weet iedereen meteen waarover het gaat.

    Ik geloof dat er vanwege een juridische reden, waar @K.Rens meer over weet, niet met een €-teken gewerkt kan worden.

  • Tsu

    • Victor
    • 31 oktober 2015 om 11:26

    Had er nog niet van gehoord. Hoe ervaar jij het verdienen? Weegt het een beetje op tegen de reclames die je krijgt?

    Gefeliciteerd trouwens @L.Kok!

  • One Plus 2

    • Victor
    • 23 oktober 2015 om 16:09

    Heb 3 invites gekregen, binnen 3 dagen claimen ;)

    Eerste voor de eerste die 'm ziet: GLHK-VRLH-THY5-5WP0 (Let me know als je 'm gebruikt)

    Mocht je er nog een willen, stuur maar een privébericht.

  • Welke methode zouden jullie kiezen?

    • Victor
    • 21 oktober 2015 om 19:05

    Op het dashboard is denk ik het netst. Ben zelf nooit zo van de pop-ups en als ze eenmalig zijn kun je ze ook snel vergeten. Dashboard is snel en overzichtelijk. ;)

  • ICTscripters v5.2

    • Victor
    • 17 oktober 2015 om 13:02

    @FangorN

    Bedankt voor het meedenken!
    Het eerste punt dat je maakt zal ik voorleggen, maar is inderdaad iets wat naar mijn mening aangepast moet worden.

    Heb je die cursor-lag ook in andere browsers? Kan je eens proberen om hetzelfde in Google Chrome of Safari te proberen. Het lukt mij namelijk niet om jouw bug na te bootsen.
    Als het daadwerkelijk iets is waar wij iets aan kunnen doen, gaan we natuurlijk proberen dit probleem te verhelpen.

  • google.com bezitten

    • Victor
    • 4 oktober 2015 om 23:32

    Een willekeurige ICT gerelateerde overheidssite. Kijken wat ik allemaal recht kon zitten binnen de minuut. :p

  • Popcorn time risico?

    • Victor
    • 28 september 2015 om 19:21
    Citaat van WMDiensten

    Grote filmindustrie met een leger aan advocaten, ik gok dat ze wel weten wat ze daarvoor nodig hebben ;)

    Ja, was benieuwd hoe ze daar legaal achter zouden kunnen komen. Ben benieuwd of ze hier mee doorgaan, of dat dit alleen was om een statement te maken.

  • Popcorn time risico?

    • Victor
    • 27 september 2015 om 23:18
    Citaat van ferhat.rocks

    Met een gerechtelijk bevel wel dacht ik. (in BE dan toch)

    Maar op wat voor grond zouden ze dan een gerechtelijk bevel kunnen krijgen? Een vermoeden niet lijkt me toch? ("Ik vermoed dat mensen illegaal mijn films bekijken")

  • Popcorn time risico?

    • Victor
    • 27 september 2015 om 12:46

    Is het hier in Nederland/België legaal om dat soort persoonlijke gegevens zomaar op te vragen?

  • node js vraagje

    • Victor
    • 17 september 2015 om 20:10

    Zorg ervoor dat het js bestand en de nodeserver in hetzelfde mapje zit. Anders zal command prompt 'node' niet snappen. ;)

    Verder open je command prompt (Windows) en cd je naar de goede map. Zoals wimmpie al aangeeft kan je dan gewoon met node server.js de server starten.

ICT Nieuws

  • Samsung zal miljoenen verdienen aan Apple iPhone Fold dankzij zijn 12GB RAM

    ICTscripters 11 maart 2026 om 22:42
  • Apple heeft zojuist iOS 26.4 Beta 4 vrijgegeven: hier is de verwachte lanceerdatum.

    ICTscripters 11 maart 2026 om 12:01
  • Kritieke kwetsbaarheid in Nginx UI bedreigt gevoelige data

    ICTscripters 10 maart 2026 om 18:29

Blogs

  • Functioneel ontwerp

    Dees 28 december 2014 om 12:38
  • Access Control List implementatie in PHP/MySQL - deel 1/2

    FangorN 28 december 2018 om 12:35
  • Access Control List implementatie in PHP/MySQL - deel 2/2

    FangorN 29 december 2018 om 12:37
  1. Marktplaats
  2. Design
  3. Voorwaarden
  4. Ons team
  5. Leden
  6. Geschiedenis
  7. Regels
  8. Links
  9. Privacy Policy
ICTscripters ©2005 - 2026 , goedkope hosting door DiMoWeb.com, BE0558.915.582
Sponsors: Beste kattenhotel provincie Antwerpen | Beste Zetes eid kaartlezer webshop
Style: Nexus by cls-design
Stylename
Nexus
Manufacturer
cls-design
Licence
Commercial styles
Help
Supportforum
Visit cls-design