Meer tonenZie de pakketten en dan de onderste regel:7 dagen niet goed geld terug
Er is geen werk verricht, en met 2 dingen bedoelde ik van:
Op de factuur stonden 6 dingen die hij zou gaan doen.
Vervolgens kreeg ik een ticket op zijn website waarin er nog maar 2 stonden die hij zou gaan uitvoeren.Het was een pakket van 405 euro, voor 1 maand werken. Hierin zouden ongeveer 30 a 40 werkuren gaan. Er was verder ook geen uurtarief afgesproken. Ik dacht toen nog, oh eindelijk iemand die SEO niet voor 50 euro per uur doet maar redelijk voor 10 euro per uur. Hij verzon deze 35 euro ter plekken samen met de 14 gewerkte uren om mij af te schrikken maar daar trapte ik niet in. Toen zag hij geen uitweg meer en blokte mij.
Ik kan echter niet meer in contact komen met de persoon, en ik heb betaald via iDeal dit kun je ook niet terug draaien.
Maar ICTScripters doet niks met oplichters? Hij is hier gewoon lid en kan volgende week weer een nieuw slachtoffer maken?
Als je enkele bewijzen hebt, mag je mij deze doorsturen. Gebruik hiervoor een priveberichtje of mijn skype die je kan vinden op mijn profiel.
Een contract is het belangrijkste samen met een akkoord. Graag verneem ik van u. Of samen met u welke stappen u onderneemt alsook welke oplossing u heeft op het einde.
Eenmaal er iets beslist is of gebeurt is kunnen wij stappen ondernemen. Wij kunnen niet zomaar iemand blokkeren of verwijderen doordat er een lid bedrogen is. Maar met de nodige bewijsstukken kunnen we dit uiteraard wel.
Aaron

