• Inloggen
  • Registreer
  • Zoeken
Overal
  • Overal
  • Artikelen
  • Pagina's
  • Forum
  • Downloads
  • Meer opties

ICTscripters

Dé plek voor IT

Dé plek voor IT

Aanmelden

Geavanceerde opties
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
    3. Onopgeloste topics
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
    3. Onopgeloste topics
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  1. Home
  2. Forum
    1. Alle berichten
    2. Recente activiteiten
    3. Onopgeloste topics
  3. ICT Nieuws
  4. Blog
  5. Marktplaats
    1. Werk
    2. Advertenties
    3. Domeinnamen
    4. Websites
    5. Design & lay-outs
    6. Scripts
    7. Overige
  6. Design
  7. Leden
    1. Actieve bezoekers
    2. Team
    3. Leden zoeken
  8. Downloads
  1. Dé plek voor IT - ICTscripters
  2. Leden
  3. Aaron

Forum

  • Herkent deze Notion-structuurscan echte problemen?

    FreelanceAP 6 oktober 2026 om 16:48
  • 🚀 WE ZOEKEN TESTERS! 🚀

    Servertjee 3 oktober 2026 om 10:56
  • Port Father: beta van een browsergame in Antwerpen 1931, feedback welkom

    Syntax 1 oktober 2026 om 11:11
  • Luchtvaartsoftware: Hoe technologie de moderne luchtvaart verandert

    saggy2829 30 september 2026 om 19:31
  • Hoe gebruiken jullie WhatsApp voor marketing en klantopvolging?

    aiqanobzfsej5 29 september 2026 om 12:55
  • [PROJECT] Gamekeuring.nl - Hét onafhankelijke keuringsplatform voor maffiagames & RPG's!

    frio 22 september 2026 om 16:40
  • Ictscripters / Koen

    Aaron 22 september 2026 om 15:07
  • Kweekrijk - van stekje tot Imperium

    Lijno 14 september 2026 om 23:00

Marktplaats

  • Te koop: Port Father, afgewerkt online maffiaspel in PHP/MySQL, klaar voor de Play Store

    frio 11 oktober 2026 om 14:02
  • [TE KOOP] Likeboost24.nl: complete SMM-webshop met eigen merk, volautomatische levering en betalen op de eigen pagina

    frio 11 oktober 2026 om 13:43
  • Verschillende domeinen te koop (sommige hebben website / content)

    frio 2 oktober 2026 om 14:45

Berichten van Aaron

  • Spel check - Grand Prix Racing Manager

    • Aaron
    • 28 december 2016 om 09:02

    ik wil niet moeilijk doen, maar is er al een mogelijkheid om dit uit te schakelen? Werkt wat op mijn zenuwen....

  • Mafia 3

    • Aaron
    • 24 december 2016 om 08:33

    Kan je juist nog even je windows versie geven? En hoeveelheid ram?

    Heb je directx geinstalleerd?

  • Enquête voedselspeciaalzaken

    • Aaron
    • 18 december 2016 om 08:43

    Hier is de enquête ook ingevuld.
    Succes!

  • realtime berekenen

    • Aaron
    • 12 december 2016 om 19:39

    Super bedankt!
    Met dit kan ik echt veel doen. Bedankt!

  • Domotica in huis

    • Aaron
    • 11 december 2016 om 01:19

    Hallo,

    Ik heb al redelijk wat toestellen die automatisch werken in huis. Die dingen doen als ik weg ga of thuis kom. Die commando's uitvoeren bij een bepaald iets. De meeste commando's laat ik uitvoeren met IFTTT.

    Graag wil ik nog een stap verdergaan. Sommige toestellen hebben wel een app om het toestel te gebruiken. Maar die werken enkel binnen het netwerk. Nu ben ik op zoek naar een manier om de commando's van die apps te kunnen uitlezen om die in IFTTT te kunnen gebruiken. Of met een andere tool.

    Weet er iemand hoe ik die commando's kan uitlezen? (Bijvoorbeeld: aan/uit/luider/stiller/...) om die later zelf te kunnen gebruiken?

    Volgende toestellen wil ik automatisch laten werken:
    - onkyo surround
    - oudere smartplug (nieuwere zijn bereikbaar buitenshuis, enkele oude niet. Enkel via binnennetwerk)
    - orbweb op de vaste pc.


    Kan ik op één of andere manier de commando's vinden? Zou ze graag willen gebruiken om meer te automatiseren

  • Cron-taken

    • Aaron
    • 7 december 2016 om 16:10
    Citaat van FangorN

    Dat zou inhouden dat een cronscript in de publieke webdirectory staat wat eigenlijk nooit een verstandig idee is. Tenzij je deze tijdelijk verplaatst hebt voor test-doeleinden.

    Als je goed kijkt naar het pad van het script staat hij nu bereikbaar voor iedereen...

    Of het nu wel of niet verstandig is, is zever...
    Je kan genoeg veiligheid inbouwen dat enkel de server aan het bestand kan. Het wordt aangeraden om het inderdaad buiten de site te plaatsen Maar het hoeft daarvoor niet.

  • Cron-taken

    • Aaron
    • 6 december 2016 om 21:44

    Werkt de pagina als je hem rechtstreeks aanroept?

  • Probleem met Office 2016 op lokaal account

    • Aaron
    • 3 december 2016 om 23:30

    Probeer eens via je administrator account snelkoppelingen te maken van de office programma's en de snelkoppeling mag je plaatsen op de andere account.

    Dit doormiddel van (file)explorer naar het bureaublad van uw ander account.

  • Diversen verkopen

    • Aaron
    • 3 december 2016 om 23:25

    Kan ik meer info krijgen via PM ivm:

    PaidVids systeem:
    Voorbeeld: preview.codecanyon.net/item/pa…l_screen_preview/16458604
    Prijs: € 20.00
    Incl: Domeinnaam convertvids.nl - kan je je eigen site opbouwen en geld verdienen mensen moeten video's kijken om geld te verdienen (leuk adverteer systeem)


    Ik heb interesse maar wil graag meer info over de werking ervan. Alsook eventuele stats als die er zijn. Je kan mij eventueel ook bereiken via skype.

  • Cron-taken

    • Aaron
    • 3 december 2016 om 23:21

    Ik vermoed dat je dit moet doen:
    /usr/bin/php -q /home/wdnl1/public_html/maffiacrimos.tk/crontjuh/cron_week.php

  • Gamoking Project

    • Aaron
    • 3 december 2016 om 18:43
    Citaat van Starohosting

    Nee ik wou dat alle spellen zelf een ssl kunnen krijgen, stel dat ze een domeinnaam kopen dat die ssl ook daarop toegevoegd worden.

    een apart domein kan je steeds met letsencrypt gratis laten beveiligen. Het is echter lastiger als je dit wilt doen met je subdomeinen en letsencrypt.

  • Gamoking Project

    • Aaron
    • 2 december 2016 om 06:15

    2)
    Je dient met de api van DirectAdmin een subdomein te laten maken. Waarin je vervolgens de bestanden in plaatst. Werk je met namservers? Dan moet je via DirectAdmin de subdomein wildcard invoeren of steeds automatisch laten toevoegen. Werk je met externe dns, dan vraag je het best aan hun, het kan soms verschillen. Indien het bij versio kan ik je die geven.

    3) domeinen kan je laten registeren bij transip of versio bijvoorbeeld. Je kan met hun api een domein aanmaken als ze hun punten/betaling hebben ingevoerd. Deze daarna niet vergeten toe te voegen in DirectAdmin.

    4) letsencrypt laat toe om eenmalig de domein te beveiligen en subdomein. Heb je later een nieuw subdomein heb je 2 mogelijkheden. Of je voert letsencrypt opnieuw uit (er staat wel een limiet op het totaal aantal subdomeinen) of je koopt een wildcard ssl. Die beveiligt alle subdomeinen direct zonder iets extra te doen na installatie.

  • Te koop Website startcrime.nl+ de beruchte domein !!!

    • Aaron
    • 26 november 2016 om 19:26

    Voor de koper wat extra informatie:

    Sommige afbeeldingen komen van Google, let er dus op dat je na het kopen ook wel de rechten van de foto's hebt om die online te houden. Sommige foto's zijn namelijk verboden om op uw website te plaatsen . Ik heb de website niet geheel bekeken, ik kan niet zeggen of er foto's bijzitten die niet of wel mogen. Dit is een verwittiging voor de koper zelf.

    Door foto's zomaar van het internet af te halen, moet je opletten of deze niet copyright beschermd zijn. Indien dit wel zo is, kan je ooit wel eens problemen krijgen met de eigenaar van de foto's.

  • Dual boot met Ubuntu en Windows

    • Aaron
    • 22 november 2016 om 22:23
    Citaat van Ferhat.Remory

    Wat maakt het uit welke OS je eerst installeert..

    ubuntu zal windows herkennen waarmee je dan gemakkelijker je boot file kunt aanpassen om een dualboot te geven. Windows doet daartegen iets moeilijker. Maar moeilijk gaat uiteraard ook.

    @ts als je wilt kan ik je wel even helpen bij de config van de dualboot als je bij het installeren het ander OS "verliest".

  • Dual boot met Ubuntu en Windows

    • Aaron
    • 22 november 2016 om 16:42
    Citaat van D.Oomens

    Super, alvast bedankt. Ja ik heb ook zoiets gehoord. Omdat Windows Boot Manager 'dominant' wil zijn.

    Volgens mijn collega is het beter dat je 2 schijven in je pc hebt. Waarop dat windows eerst geinstalleerd staat en waar je dan via usb of cd ubuntu op de 2de plaatst. Dan kan je je bootfile instellen dat ze beide schijven kunnen lezen en klaar...

    Hij wist mij ook te zeggen dat hij niet wist of het zou lukken met 2 partities op 1 schijf. Windows zou kunnen moeilijk doen. Maar hij wilt dat niet met 100% zekerheid bevestigen

  • StartCrime Source te koop

    • Aaron
    • 22 november 2016 om 16:13
    Citaat van stef jehoul

    Ik vraag hier bij dan ook aan het beheer hier iets aan te doen anders moeten we gerechtelijke stappen ondernemen .

    Graag krijg ik van u een bericht met de redenen en bewijzen dat dit van u is en niet verkocht kan worden. Alsook wens ik graag te weten hoe hij dan aan de source/licentie geraakt is.

  • Dual boot met Ubuntu en Windows

    • Aaron
    • 22 november 2016 om 16:10

    Ik heb mij altijd laten zeggen dat het best is om eerst windows erop te zetten en daarna pas een andere OS. Maar dit was toen met Windows 7. Ik vraag dit eens aan mijn collega en ik laat je het weten!

  • ICTscripters updates

    • Aaron
    • 20 november 2016 om 15:01

    Momenteel wel. Dit omdat het een testfase is.;)

  • ICTscripters updates

    • Aaron
    • 20 november 2016 om 11:30

    Beste ICT Scripter bezoeker,

    Na enkele maanden stil te hebben gezeten hebben we terug enkele nieuwe updates klaar! Hieronder een overzicht van wat we veranderd hebben.


    ICT Scripters Reclame
    Vanaf vandaag starten we met een extra mogelijkheid voor VIP leden. Elk VIP lid mag 1 topic aanmaken in het VIP Reclame forum om zijn of haar bedrijf te promoten waar andere leden kunnen in kijken en/of recensies plaatsen. De regels worden geplaatst in hetzelfde forumgedeelte.

    IT Talk
    Wie interessante filmpjes ziet i.v.m IT(op bijvoorbeeld YouTube) mag dit daar posten en delen met andere leden. Denk maar aan tips/tutorials/tools/...

    Winkel
    Door blogs te schrijven verdien je ITcoins, die kan je inruilen voor VIP en vanaf nu ook voor een .com/.be/.nl domeinnaam. Waarom nog domeinnamen kopen als je ze hier gratis kan verdienen door blogs te schrijven?

    VIP Voordelen
    Om de VIP wat aantrekkelijker te maken, hebben we enkele aanpassingen bedacht. Momenteel start dit in een testfase waarbij elk VIP lid Koen of mijzelf dient te contacteren om de extra's te krijgen. Indien er veel vraag naar is gaan we dit inbouwen.
    De extra's zijn als volgt:
    + 30 ITcoins bij het maken van een nieuwstopic
    + 60 ITcoins ipv 30 bij het maken van een blog

    Overige
    Verder hebben we nog enkele logo's toegevoegd of aangepast bovenaan in de menu. Dit om de lijst te vervolledigen.


    Met vriendelijke groeten,

    ICt Scripters Team

  • deurbel

    • Aaron
    • 19 november 2016 om 21:28
    Citaat van Ferhat.Remory

    Waarom? Stel als je GSM plat is of je even geen verbinding hebt. Gewoon lekker "ouderwets".

    lijkt me handig. Ik hen wel enkele systemen gevonden. Met wifi en gewone bel indien er geen verbinding is. Maar die kosten nogal rap +500€ jammergenoeg

Blogs

  • Functioneel ontwerp

    Dees 28 december 2014 om 12:38
  • Access Control List implementatie in PHP/MySQL - deel 1/2

    FangorN 28 december 2018 om 12:35
  • Access Control List implementatie in PHP/MySQL - deel 2/2

    FangorN 29 december 2018 om 12:37
  1. Marktplaats
  2. Design
  3. Voorwaarden
  4. Ons team
  5. Leden
  6. Geschiedenis
  7. Regels
  8. Links
  9. Privacyverklaring
  10. Contact
ICTscripters ©2005 - 2026 , goedkope hosting door DiMoWeb.com, BE0558.915.582
Sponsors: Beste kattenhotel provincie Antwerpen
Style: Nexus by cls-design
Stylename
Nexus
Manufacturer
cls-design
Licence
Commercial styles
Help
Supportforum
Visit cls-design