Prijsopgaaf zwembad spel

  • Beste,


    Ik zou graag willen weten wat het ongeveer kost om de volgende afbeeldingen te laten designen voor een game.


    - 1 grasachtige background (formaat 75*75)
    - een stuk of 3 soorten tegels (formaat 75*75)
    - beton achtige tegel (formaat 75*75)
    - een zwembad tegel (dus incl. water) (formaat 75*75)
    - 2 wildwaterbaan tegels (net als bij centerparcs zegmaar) 1 met een soort van bak idee en de 2e met bijv. een hobbel-effect (formaat 75*75).
    - een stuk of 10 verschillende glijbanen (een kleintje, familie (extra groot), een met een kleine bocht etc. is aan de designer maar wel veel variatie (dus niet 10 kleine))
    - 3 duikplanken (zegmaar 1 hele grote, 1 middel en 1 kleine)
    - 1 trappetje (moet in het water hangen dus alleen het gedeelte wat boven een water tegel uitsteekt hoef je maar te maken)


    De afbeeldingen graag in top view (van bovenaf) en als het mogelijk is de plaatjes in 4 opzichten te maken (0, 90, 180, 270 graden). De glijbanen en duikplanken ook van een grote trap voorzien die naar het begin gaat. En tevens van veel kleuren voorzien (is voor een kindergame).


    Dit is alleen een vraag om de prijs, ik koop het dus niet per direct.


    Alvast heel erg bedankt!

  • Guest, wil je besparen op je domeinnamen? (ad)
  • Joshua,
    Had ik idd ook al gedaan maar het is dacht ik beter om het op 2 forums te plaatsen.

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 02.05.11 13:08:05:
    Ik had een type fout gemaakt btw. het moet juist in top view (van bovenaf zijn) :).
    Blijf je dan bij je indicatie, Joshua?

  • mocht je dit willen weten nog dan zou je eens contact met ene Wouter de Groot moeten opnemen op Sitedeals/TBForum


    Hij kan dit soort dingen erg goed en zal er per tegel denkik 25 euro inc btw en voor de glijbanen denk 75-100 euro inc btw vragen.

  • Citaat van L.Groot

    Joshua,
    Had ik idd ook al gedaan maar het is dacht ik beter om het op 2 forums te plaatsen.

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 02.05.11 13:08:05:
    Ik had een type fout gemaakt btw. het moet juist in top view (van bovenaf zijn) :).
    Blijf je dan bij je indicatie, Joshua?


    Nee, dan kan je denk ik richting YinYangYo z'n prijzen gaan.. ik dacht dat het een hele 3D tekening moest worden. ;)

Participate now!

Heb je nog geen account? Registreer je nu en word deel van onze community!