Nee, het werkt alleen als de cURL library is geïnstalleerd. Op veel servers is dat helaas niet het geval.
Kun je echt niet overstappen op GET requests?
Nee, het werkt alleen als de cURL library is geïnstalleerd. Op veel servers is dat helaas niet het geval.
Kun je echt niet overstappen op GET requests?
Veel onnodig gedoe in dit topic, wat ik dus allemaal maar verwijderd heb. Ik heb dit nu maar zonder verdere sancties gedaan, hopelijk is dat ook mogelijk op CP. Dit soort teksten zijn zeker niet de bedoeling, wat ook de bron is en de rede van posten.
Ps. Je kunt ook iets fout doen wanneer je nog niet gestraft bent. Als je ergens inbreekt ben je toch ook fout? Ook al ben je nog niet opgepakt door de politie...
Ik zal dit topic nu maar sluiten, sorry voor de mensen die er wel normaal mee om konden gaan.
Dat is inderdaad wel de laadtijd van de PHP file. Waarschijnlijk waren één of meer externe images niet beschikbaar, toch maar eens een ander systeem voor bedenken...
sysrq: Ik reageer toch niet boos? Ik geef alleen aan dat dat niet gaat werken? Lijkt erop dat ik voortaan beter eerst kan vermelden dat ik opbouwende kritiek ga geven. Zou niet weten waarom ik boos zou moeten zijn... Ik lees alleen je code en zie dat het niet zal werken.
En het ging niet om de naam sql, maar om het feit dat je login niet uit de database selecteert, maar wel wilt gebruiken. Tevens, die variabele login heb je al in de data array/object.
En dat is dus weer niet boos of negatief bedoeld, maar gewoon wat ik zie, hopelijk leer je van mijn (niet negatief bedoelde) commentaar, en heeft TS er ook wat aan. Dat is tenslotte mijn doel, en niet een beetje boos lopen doen ofzo.
sysrq: Nou, dat gaat zeker niet werken. $sql['login'] bestaat namelijk al niet, en wat wil je überhaupt met $sql?
Ik denk juist dat er geen 'rage' moet komen, iedereen moet eens zijn eigen ideeën bedenken en uitwerken. Het is veel leuker als er een breder scala aan onderwerpen is, dan enkel maffia.
Momenteel ben ik zelf weer begonnen aan mijn maffiaspel. Maar wanneer dit een succes wordt en ik een nieuwe game ga maken, zal het onderwerp zeker anders zijn. Het is overigens geen criminals game, en zelf vind ik dat we er toch heel wat unieke dingen in hebben zitten.
Joey: Ja, dat snap ik. Ik geef toch gewoon aan wat ik denk dat er fout is? Stond er alleen een beetje verbaast van dat hij juist dat verkeerd deed, dat is alles.
@Lars: Haha, leuke oplossing. :p Alleen niet helemaal grammaticaal correct. :p
@Rijkeshit: Misschien is het een idee dat je mijn tip even opvolgt? Namelijk van die query een echo maken?
Euuhh, ik weet niet hoor, maar je zegt dat $data een array is? En vervolgens stuur je een stukje script waaruit blijkt dat $data een object is?
[offtopic]Zet je error reporting eens op E_ALL, dat scheelt een heleboel van dit gezeik. Waarschijnlijk had je deze fout er ook sneller mee gevonden![/offtopic]
Ik snap sowieso niet veel van je code, neem deze query:
Selecteer login waar login gelijk is aan een bepaalde variabele? Dan weet je login toch al? Waarom zou je hem dan nog selecteren?
@Lars: Dit lijkt me volkomen onnodig, in de option list staat $_POST['levend'] gewoon op 1, daar komen heus niet ineens tags omheen te staan.
Probeer deze query eens te debuggen:
Hoe? Heel simpel, maar er inplaats van een mysql_query even een echo van en plaats het resultaat hier even, ik denk dat $data en $data3 niet kloppen, misschien omdat $data wel helemaal geen array is.
Zoals TS zei, gaat het niet over werelden, maar over subsystemen... Misschien de volgende keer even het topic goed doorlezen?
Scheelt wel dat isset($_POST) altijd TRUE teruggeeft, die variabele bestaat namelijk altijd. Wel kun je kijken of er wel data in staat door te checken of hij niet empty is, met de functie empty() dus (een lege array resulteert in TRUE bij de functie empty). Maar omdat de $_POST variabele dus altijd bestaat, kun je ook gewoon checken of een bepaalde key wel bestaat.
prefixes zijn het tegenovergestelde van postfixes. :p Het is een toevoeging aan het begin van een woord. Heete je database tabel bijvoorbeeld eerst gebruikers dan wordt de nieuwe naam bijvoorbeeld game_gebruikers. Alle tabellen die tot hetzelfde subsysteem behoren krijgen de zelfde prefix, bijvoorbeeld: game_misdaden en game_badeentjes.
En de server content (wat dat ook mag zijn), krijgt dus weer een andere prefix, bijvoorbeeld: server_hagelslag en server_logs.
Hopelijk snap je dit idee?
Ik wil toch nog even je er van proberen te overtuigen dat je gebruik moet maken van één database, als het mogelijk is. Het kost namelijk heel veel tijd om de connecties allemaal te openen, en naar mijn idee wordt de data er niet beter manageable van.
Ik zou eerder kiezen voor prefixes voor de tabellen, dat lijkt mij een betere oplossing.
Maar wanneer je dan toch met meerdere databases wilt werken, zou ik er voor kiezen te gaan werken met PDO of MySQLi, als je gewoon met de reguliere mysql_* functies blijft werken wordt het wel een hele grote chaos.
Op 9V? Dat gaat zo ernstig niet zijn...
Trouwens, waarom hang je in godsnaam een lamp op in een hokje voor een kat? Die beesten zien bijna meer in het donker dan in het ligt, en hebben dus echt geen lampje nodig...
Raak eens beiden polen van de batterij aan, je merkt dat je er helemaal niks van voelt. Dus een 9V batterij is geheel ongevaarlijk, ook voor een kat.
Vorige week toevallig een paar keer een lel van 230V gehad, dat is toch wat minder. Maar werkelijk gaat het niet om het aantal Volts maar om het aantal Ampères of iets gevaarlijk is.
Zal de boel zo even opschonen. En die URL werkt weer, hij pakte het haakje mee.
Oké, het klink inderdaad als een hele makkelijke vraag, een uploadscript.
Maar ik ben even aan het rondkijken gegaan, en het valt vies tegen een goed upload script te vinden, naar drie zoekresultaten in Google. De eerste drie zoekresultaten op 'upload script php' geven namelijk allemaal een upload script die totaal niet veilig is.
Zelfs bij W3C flikken ze het een upload script als voorbeeld te geven die op geen enkele manier beschermt tegen het uploaden van rotzooi, je kunt alles door dat script heen krijgen.
(URL: http://www.w3schools.com/php/php_file_upload.asp )
Ik raad je aan zelf een upload script te schrijven. Er is veel over te lezen, en het is en hele goede oefening. Als je klaar bent kun je het dan hier laten zien, en kunnen wij het checken op de veiligheid en de functionaliteit.
Ja, het is random, dus naar 1000 refreshes kun je nog steeds geen cijfer hebben gezien. :p Je kunt eens even de $chars variabele debuggen.
Ik denk dat deze code nog wel een stukje netter kan.
PHP kent namelijk de volgende functie:
De code wordt dan ongeveer als volgt:
function donatie_code() {
$chars = range('A', 'Z') + range(1, 10);
$return = '';
for($i = 0; $i < 6; $i++) {
$return .= $chars[array_rand($chars)];
}
return $return;
}
?>
Toon Meer
Compacte code!:p:cheer: