Dus mijn stukje code is fout?
Posts by Scarletti
-
-
-
-
-
En voor de tweede keer het is software niet sorftware. En verder gebruik je lelijke kleuren die niemand interesseert. Probeer wat nieuwere kleuren en een kleinere lettergrootte.
-
En het is software niet sorftware. Layout ziet er inderdaad niet verassend uit.
-
Kreeg je geen foutmelding?
-
toetsenbord-taalinstellingen?
-
Ik geef mijn msn niet vrij aan onbekenden...
-
Zouden jullie hier een tutorial van kunnen maken:
Ik heb een volledige gebasede layout, die omgezet is naar html enzo, maar nu wil ik mijn menu linkjes laten openen in mijn content vlak. Ik heb begrepen dat dit kan dmv frame's en div's, hier zijn genoeg tutorials van, maar er zijn geen tutorials die uitleggen hoe je het in een bestaande layout kan inbouwen. De tutorials zijn alleen voor als je vanaf 0 begint.
-
Stuur is PM met link
-
PM verstuurd
-
Ik ben op zoek naar iemand die een frame, of divs kan inbouwen in mijn layout. Mijn layout is al volledig gesliced, naar html gezet enz. maar nu wil ik nog mijn menulinks laten openen in een frame of met een div.
Het liefst gratis, maar dat zal waarschijnlijk niet lukken dus hier zal een mini vergoeding tegenover staan.
-
-
Een project start je niet zonder kennis van scripten. Heb je die wel?
-
Heb nog niet zoveel te besteden, maar binnenkort waarschijnlijk wel, daarom staat er ook kan nog omhoog gaan;)
-
Iemand?
-
Mijn reactie was ook sarcastisch bedoelt....
-
Mooie layout XD
-
Dat is voor iedereen verschillend...