Thanks ik begin nu te snappen hoe het werkt ja! Bedankt
Posts by Frenzo.Brouwer
-
-
Hallo leden,
Ik ben benieuwd hoe ik een formulier automatisch kan verzenden zonder submit knop.
Dus bijvoorbeeld, als ik een systeem heb die mijn klanten weergeeft en ik wil de naam aanpassen van de klant
via een pagina die ik heb gemaakt om elke klant te bewerken. dat die m bijvoorbeeld bij elke wijziging automatisch opslaat.Ik weet dat dit mogelijk moet zijn, ben benieuwd hoe!
-
En osIcriminals, daar was ook veel animo voor!?
-
Als het aan mij licht, gewoon contant! En het geeft niet als je ook voor een hapje en drinken moet betalen!
-
Hallo,
Ik ben voor ervaring bezig aan een systeempje. Wat ik nu wil hebben is eigelijk.
Mappen & Bestanden
1. Als de gebruiker zich aanmeld komt er automatisch een nieuwe map, hoe zorg ik er voor
dat er standaart in zon aangemaakte map bestanden komen te staan?Database:
2. Op het moment als de gebruiker zich aanmeld moet er een database worden aangemaakt.
Met random pass en user en db_name daarin moet dan ook automatisch een sql code worden uitgevoerdIk hoop dat iemand een oplossing weet!
Alvast bedankt!Groeten
Frenzo -
Ik zal waarschijnlijk ook komen!
-
Klopt zeker tim! Maar je kan oneindig veel plugins downloaden voor visual studio. Ook php en dat werkt gigantisch fijn. Vult automatisch dingen aan etc!

Frenzo: Ik heb ook altijd np++ gebruikt. Maar met visual studio gaat het een stuk sneller :).
Vind ik niet fijn dat automatisch aanvullen, want soms wil ik iets anders dan wat ik op dat moment wil.. -
Ik gebruik Komodo Edit, is gratis en werkt enorm goed.
Het uiterlijk is een zeker pluspunt!Ik gebruik deze op mijn mac ook! Heel fijn!
Als ik op windows werk gebruik ik altijd Notepad++
Zitten niet zoveel opties op lekker simpel! -
Ik draai het op mijn domein die in gebruik is door het bedrijf waar ik werk. Dus ik kan dat niet openbaar maken..
Zou iemand mij kunnen helpen via Skype zodat ik het niet op internet hoef te publiceren (gegevens) -
Hallo,
De slice zou geen probleem moeten vormen. Maar het inbouwen in Wordpress ben ik niet de geschikte persoon voor aangezien ik weinig tot geen ervaring heb met Wordpress.
Maar, ik zal je nu direct toevoegen!
Groeten,
Frenzo -
Hij opent de datepicker niet.. Ik heb wel heel de input + kalender er in in.
Je kan er op klikken maar er gebeurt niks. -
Wat voor plugin mag dat dan wel niet wezen?
-
Ik had hier al na gekeken, maar krijg het er niet werkend in..
-
Hallo,
Weet iemand hoe ik de datepicker van bootstrap kan gebruiken?
Ik heb van alles geprobeerd zelfs jQuery er los in te zetten maar dat werkt niet..Wie kan me helpen?
Groeten
-
Hallo,
Je zou met mij contact op kunnen nemen zodat we alles even kunnen doornemen.
Zo kunnen we beide bekijken of ik geschikt ben voor deze opdracht!Daarbij kunnen we de deadline, en prijs afspraken maken (op contract basis). Heb zelf nog een vraag over deze opdracht!
Is het de bedoeling dat het ook door de desbetreffende persoon de layout in wordpress inbouwt?
-
Ik zou hem ook wel willen

-
Gaat het alleen om de tabs? Of zijn er nog meer puntjes? Want als het alleen om de tabs gaan lijkt mij dat ik dat vandaag wel zo kunnen fixen! Als er een OS versie komt!
-
Welke zaken daarvoor ontbreken? Wellicht dat ik dat er even tussen door in kan zetten?
-
De personen die mij tot nu toe een bericht hebben verzonden, hebben reactie terug!
De vacature is nog steeds vrij! -
Als er een programmeur zich geroepen voelt om een functie te realiseren. Voor een aardig zakcentje zal ik die persoon via privé berichten de details vertellen.
Het gaat dus niet om een complete website maar echt specifiek een functie die ik zelf niet kan maken!En zoals ik ook al eerder aan geef ik heb er een XXX budget voor over! Dat zou de mens toch ook wel wat meer geïnteresseerd maken omdat de prijs ook technisch gezien leuk is!