Citaat van K.RensToon MeerMilw0rm was 1 van de bekendste sites onder hackers.
Deze wordt echter niet meer onderhouden en nu is exploit db met de eer gaan lopen.
Zero-day exploits lekten altijd uit via milw0rm, wordt gebruikt door grote hackers en ook bij bedrijven die hacken werd deze site goed in de gaten gehouden.
Het gaat hier idd over een milw0rm kloon.Als je over milw0rm wil praten, ga dan aub nieuw topic maken in offtopic.
Nu ontopic hulp aub met zijn css probleem.
Als je scherm te klein is en de benen vallen weg, kun je een fixed height op je site zetten.
Verder moet je ook eens kijken naar het zoom level in je browser, mss staat dit op ingezoomd en valt er daarom delen weg.
Onder beeld in je browser kun je dit herinitialiseren.
K
Nee, mijn beeld staat altijd op 100% en op mijn pc is de vrouw in de website, gewoon goed in beeld enzo.. maar op mijn laptop omdat dat een kleinere scherm volgens mij is.. vallen de benen inderdaad daar weg en ik kan hem niet 100% laten zien .. sinds ik hem op de grote van de pagina heb gesteld.. en anders komt er teveel ruimte onderaan :p ik wil gewoon dat hij op de website staat en gewoon in de lengte hoe hij er zonder ook zou zijn.. dus ookal zouden de benen dan aan het eind verdwijnen.. het past dan wel mooi in het scherm
ik leg het vast slecht uit ^o) m'n spam probleem moet eerst even opgelost worden daarna kan ik hiervoor wel screens plaatse.. of kunnen jullie zelf een kijkje nemen :p