Minder censuur
Heb zojuist hals over kop gecoliciteerd en heb dat er ook in vermeld. Met ook het punt dat ik dat graag zou willen veranderen
Minder censuur
Heb zojuist hals over kop gecoliciteerd en heb dat er ook in vermeld. Met ook het punt dat ik dat graag zou willen veranderen
Hé, super cool bericht, bedankt!
Als ze dat doen, wordt vliegen een stuk aangenamer.
Het verbaasde me overlaatst al dat ze 50MB/seconde gegevens kunnen versturen naar Mars, maar dat in vliegers je nog steeds geen ontvangst kunt hebben
Nuja, goed, ik hoop wel dat niet iedereen massaal gaat bellen in vliegers, dat is super storend.
Maar internetten in een vlieger zou wel moeten kunnen, daarmee stoor je niemand.
Zalig, ICTs bezoeken vanuit een vlieger
Ben ook voor wifi, maar dan wel gelieve gratis. En dat is er volgens mij helaas nog niet
CitaatBoeing maakt bellen in vliegtuigen mogelijk. Dat heeft de fabrikant van vliegtuigen bekendgemaakt. Alle 747-8's en 777's worden voor het einde van 2013 uitgerust met de benodigde apparatuur om gebruik van mobieltjes mogelijk te maken.
Ook wordt live televisie kijken mogelijk in de vliegtuigen, zo laat Boeing weten. De vliegtuigmaker gaat niet in op de technische details van de operatie. Naast live tv-kijken en bellen wordt ook internetten via in-flight entertainmentsystemen mogelijk.
De vliegtuigen moeten eind 2013 allemaal aangepast zijn, maar of op vluchten alle mogelijkheden worden benut, staat nog te bezien. Het gebruik van elektronica in een vliegtuig staat nog altijd ter discussie, omdat gevreesd wordt dat het apparatuur in de cockpit kan storen. Daarom is het gebruik van telefoons in vliegtuigen in vrijwel alle gevallen verboden.
Bron:
http://tweakers.net/nieuws/845…vliegtuigen-mogelijk.html
Zet deze in downloads?
Ik heb de source...
Ik heb ook interesse.
Ik neem contact op zodra ik thuis ben
Omdat je moet testen hoe de website eruit ziet in IE slimpie
Zojuist even een tweak gevonden om Internet Explorer eraf te gooien, en nee hij komen niet met de Windows Updates terug
Een goeie webdeveloper heeft altijd IE
Denk daar aan
Misschien als je verteld wat voor mobiel je hebt kan er meer gezegd worden.
Ik gebruik Maxthon al jaren...
Naja gebruiken... hebben
Is al lange tijd geleden benoemd tot snelste browser.
Edit:
Ook was volgens maxthon al langere tijd @ keuzescherm
Kijk eens naar dat kleine stukje php code
Heeft niks te maken met javascript.
Als je de fout niet ziet zou ik even snel naar de basis gaan kijken van php
L.Pappalettera
2 beeldschermen naast elkaar heet zoiets.
In Jopitan en mijn geval 3
Heet overigens eyefinity.
Ben mogelijk bereid om maffiaspel.net deels te verkopen
Waar is je php gedeelte van wat je al hebt? Of heb je nog niks?
ZiraX, waarom vind jij dat onzin? Verklaar je nader.
Hij corrigeerd één van Willem zijn zinnen
"verstrekt" vs. "verstreken"
jQuery popup
Waarschijnlijk zal dit je heel erg op weg helpen:
http://lmgtfy.com/?q=jquery+popup
Wordpress template maken van je design?