Posts by Tim

    Hallo,


    De browser maakt gebruik van het Tor netwerk om de blokkades te omzeilen. Enkel, in tegenstelling tot de tor browser is deze enkel bedoeld om die blokkade te omzeilen terwijl de tor browser verdere stappen onderneemt om anoniem te blijven.


    Mvg,
    Tim

    Ik zou DirectAdmin aanraden.


    - Veel support voor
    - Veel scripts om de boel (voornamelijk via CLI) te beheren
    - Makkelijk losse software (PHP, MySQL, Apache, Exim, Dovecot etc..) te upgraden via Custombuild


    Dat de frontend uit het jaar kruik stamt vind ik niet echt een argument, want ook hier kan je weer andere theme's voor installeren. Sommige kosten nou eenmaal geld, sommige weer niet.


    Hallo,


    Zelf ben ik nog geen theme tegengekomen die er bij de tijds uitziet. Overigens had ik al twee themes gekocht om er voor te zorgen dat het er in iedergeval beter uit ziet.
    Custumbuild is momenteel de grote reden waarom ik voor DirectAdmin zou kiezen.


    Mvg,
    Tim

    Hallo,


    Binnenkort ben ik van plan om elders mijn server af te nemen en wil daarbij ook weer kijken naar hoe en wat.


    Één van de dingen waar ik naar kijk is welke control panel. Hierbij zit ik heel erg te twijfelen tussen welke control panel.
    Tot nu toe zit ik te twijfelen tussen twee: Plesk en DirectAdmin. En ééntje die mogelijk het kijken waard is: Interworx.


    Pro DA:
    - Licht
    - Gewend
    - Eenvoudig configureerbaar


    Anti DA:
    - Front-end die stamt uit 1970.


    Pro Plesk:
    - Front-end uit 2013
    - Multi server
    - Cloudflare CDN
    - PostgresSQL
    - Mobiele app
    Anti Plesk:
    - Zwaarder
    - Duurder



    Welke raden jullie aan? Waarom?
    Wat zijn jullie ervaringen?
    Nog andere aanraders?


    Mvg,
    Tim

    Hallo,


    Als je me een budget geeft zal ik is een keer kijken :)
    Dan maak ik een wenslijst op Tweakers met alle onderdelen met je budget als prijs, als ik ik tijd heb en terug ben van vakantie.


    Mvg,
    Tim

    Hallo,


    VInd het goed dat ze deze mensen hebben kunnen oppakken.
    Enkel de methode vind ik echt uit den boze. Ze hackten gewoon mensen, mogelijk ook onschuldigen en buitenlanders. Dat vind ik niet kunnen.
    Zeker niet bij Tor. Zag Tor als de perfecte methode om de Amerikaanse overheid te ontwijken, niet dus.


    Dit is zeer strorend na dat PRISM gebeuren.


    Mvg,
    Tim

    GeenStijl is sowieso ook geen wetenschappelijke bron dus dat lees ik alleen voor vermaak.


    Wat betreft die website van gemiddelde-inkomens.nl, die komt erg betrouwbaar over en vergeet zeker niet de kleine letters te lezen:


    Kortom, hoe groter het doel (WNF, UNICEF e.d.) hoe groter de hoeveelheid specialisten en hoe groter de directie dus hoe meer geld daar natuurlijk ook aan kwijt is. Daarnaast helpt het UNICEF en het WNF natuurlijk meer dan een klein fonds als KIKA. Verder heeft UNICEF en het WNF natuurlijk ook erg veel specialisten in dienst die betaald moeten worden voor onderzoek en wat allemaal niet meer dus dat zal daar ook deels in zitten.


    Hallo,


    Dat ze niet wetenschappelijk zijn betekent niet dat er geen kern van waarheid in zit. Want naar mijn mening is dat best wel vaak (zie hun Euro parlement ontmaskering)


    Mvg,
    Tim

    Hallo,


    Ik zal nooit, maar ook nooit zomaar aan een goed doel geven. En vooral niet die grote zoals WNF.
    Als de diricteur van zo'n "goed doel" 160.000 Euro per jaar eraan verdiend dan denk ik, no way.


    Mvg,
    Tim

    Hoe doe je dit in gods naam?
    Ik probeer het al een gehele tijd maar maar lukt niet op de laptop.


    Hallo,


    In het geval van een pc, zorg er voor dat je de uitgang van een videokaart pakt indien deze aanwezig is. Verder moet je er voor zorgen dat de tv wel signaal ontvangt via de juiste ingang en dat de pc wel wat uitzend (Windows + P).


    Mvg,
    Tim

    Hi,


    First of all, welcome to this forum, we hope to provide you with overwhelming support.


    Secondly, this goes for everyone posting, lets not make remarks on each other's English. I can easily pick out some posts in both Dutch and English and find some mistakes in it.
    The most important thing is that we can comprehend each other. As English isn't often used on this forum nor well spoken we tend to ignore those mistakes, or at least, I do.


    Now, onto the matter itself:
    It appears, based on the recent posts, that the source does not posses an admin panel. What you could do is either create it yourself or hire someone for it, as mentioned before.
    But what you also could do is take out the admin panel of a different source and use it for yours. Of course, adjustments are required.


    Yours faithfully,
    Tim

    Hallo,


    Zolang de uitgangen overeenkomen is het goed. Anders kan je ook nog altijd een ding tussen zetten. En let op de resolutie.
    Spreek uit ervaring: Heb 3 monitoren en een tv aangesloten op mijn pc(DVI, HDMI, Displaypoort). Verder meermaals moet kabels moeten knoeien.


    Mvg,
    Tim


    Hallo,


    Feedback op de regels kun je altijd sturen. Stuur het naar een crewlid en wij zullen er naar kijken. Ook zijn we er op het moment bezig. (één van de taken van Lars en Willem)
    Indien er iets is kun je altijd nog steeds naar Ruben of Stefan stappen, maar ik weet zeker dat ook Koen hier open voor staat.


    Edit:
    Had het natuurlijk al eerder gedaan, maar alsnog: congratz!


    Mvg,
    Tim

    Hallo,


    Zou het waarderen als men wel hun eigen grappen verzint.
    Zo niet, dan kan het tegen de regels zijn (moet ik deze even exact erop toepassen eer ik daar een uitspraak over kan doen).


    Mvg,
    Tim