Ik bied €10,- euro!
Posts by J.Rijdes
-
-
Hallo allemaal,
Voor een project op school moet ik samen met mijn projectgroep onderzoek doen of mensen anno 2016 nog naar voedselspeciaalzaken gaan (bakkerij, slagerij, groenteboer e.d.).
Zouden jullie mij willen helpen door de onderstaande enquête in te vullen? Slechts enkele minuten werk.
https://goo.gl/forms/DqCsaGpyYSBCIuFD3
Alvast bedankt!
Jeffrey Rijdes
-
Succes heren!
-
Gefeliciteerd Koen en alle (ex-)teamleden die de afgelopen jaren veel energie in Criminalspoint en ICTScripters hebben gestoken. Alle vorige versies heb ik nooit meegemaakt.
Ook hoop ik met dat de komst van nieuwe teamleden en de overname van WMCity ervoor zorgt dat ICTs weer is zoals het vroeger geweest is!
Want alles wat ik nu beheers qua programmeren heb ik toch wel aan de veteranen van CP te danken!
-
Ik kan uit ervaring spreken dat er geen alternatief op Vuurwerkgevecht.nl is, dan zelf bouwen. Het is inderdaad een soort van maffia game maar omgebouwd naar vuurwerk, met wat leuke vuurwerk-gerelateerde opties.
-
Op het dashboard lijkt mij het overzichtelijks, zoals de reacties hierboven. Maar wat ik ook fijn zou vinden is dat ik een mail ontvang als die automatisch is ge-update.
-
Mag ik vragen waarom je gebruik maakt van file_get_contents en niet van cUrl? Ik hoor namelijk vaak dat file_get_contents een minder goeie optie is dan cUrl.
-
Volgens mij gaat dit niet over of Samsung of Apple wel of niet goed is. Wilde alleen een punt maken dat sommige bedrijven niet alles (moeten) willen doen.
Sommige dingen moeten ze gewoon laten voor als het is..
-
Lijkt me helemaal niets. Waarom focussen bedrijven niet gewoon waar ze goed in zijn? Laat Pepsi gewoon pepsi maken en geen telefoons. Laat dat aan Apple, Samsung ed. over..
-
- Evernote
- Facebook, Twitter
- iMessage
- Safari en/of Chrome
- Netflix
- Teamviewer
En dat zijn de apps die ik veel gebruik eigenlijk wel.
-
Ik las net een stukje wat ik best wel schrokkend vond. Heb er verder geen onderzoek naar gedaan, maar het kan denk ik heel hoog oplopen. Vooral met filmpjes...
CitaatDe update kan je namelijk, als je niet oppast, honderden euro's kosten. Onder 'Instellingen' > 'Mobiel netwerk' heb je een nieuwe optie: WiFi-ondersteuning, een feature waardoor je telefoon automatisch het 4G-netwerk gebruikt als-ie vindt dat de WiFi te sloom is.
Denk jij dus zorgeloos op WiFi te zitten, spreekt je telefoon ondertussen continu je internetbundel aan.Niet oké. Gelukkig kan de feature uitgezet worden; we raden dan ook aan dat meteen te doen.
> Instellingen.
> Mobiel Netwerk.
> Vink 'WiFi-ondersteuning' uit.
Graag gedaanBron: http://www.elle.nl/lifestyle/L…je-een-torenhoge-rekening
Ik heb hem voor de zekerheid maar uitgezet, jullie ook? -
Wat voor error krijg je?
-
Hallo,
Ik ben opzoek naar een functie of plugin voor Wordpress waardoor ik de media kan beveiligen. Het is de bedoeling dat de directe link naar de afbeelding niet bereikbaar is, maar dat ze op de website zelf wel te zien zijn.
Iemand ideeën? Alvast bedankt!
-
Zou ik misschien een demo kunnen ontvangen? En wat is je verwachtte prijs?
-
@Frenzo.Brouwer heeft dit volgens mij al een keer gemaakt. Contacteer hem eens
-
In apache (http://www.generateit.net/mod-rewrite/index.php
Apache ConfigurationRewriteEngine On RewriteRule ^id/([^/]*)/([^/]*)$ /folder/index.php?id=$1&user=$2 [L]
In NGINX (http://winginx.com/en/htaccess -
Is het alleen een HTML layout die omgezet moet worden of moeten er nog andere functionaliteiten in zitten? En heb je een voorbeeld van de layout?
-
Domein mag uw verkopen, maar de source mag niet verkocht worden aangezien ik die zelf hier op ICT heb vrijgegeven. Het lijkt mij dan ook dat het om het domein gaat.
Deze verkoop gaat inderdaad enkel om het domeinnaam.
-
Wat moet er uiteindelijk met dat formulier gebeuren?
-
Is er een foutmelding die je krijgt? Of krijg je niets te zien?
Over een halfuurtje ben ik thuis dan zal ik even kijken voor je.