De plaats vlak voor waar je de gebruiker de kogels geeft moet je iets zetten in de aard van:
de 'aantal' moet je in de POST variabele aanpassen naar de naam van het input veld waarin ze kiezen hoeveel kogels ze kopen.
De plaats vlak voor waar je de gebruiker de kogels geeft moet je iets zetten in de aard van:
de 'aantal' moet je in de POST variabele aanpassen naar de naam van het input veld waarin ze kiezen hoeveel kogels ze kopen.
Ik heb ook al mijn lego nog bewaart.
Zijn ondertussen ook al wel enkele dozen.
Mijn trots is een echt dynosaurus die beweegt met motoren.
Was toen met Lego technics ![]()
Ik vind het een heel mooi logo.
Dat zwart op dat oranje werkt ook mooi. :cheer:
Android draait op een linux achtige omgeving, dus lijkt me wel dat dat mogelijk is.
Hier vind je in elk geval al een project dat dit aankan:
http://phpforandroid.net/
Of curl ook ondersteund wordt al weet ik niet, dat moet je in de specificaties lezen.
Stel dat je geen wikipedia bent, maar een criminalspoint die moet leven van bezoekers en banner vertoningen, dan ben je wel de pineut.
Wikipedia is een gratis site en enige nadeel is dat veel minder mensen gaan doorklikken naar hen nu...
Google is enkele weken geleden begonnen met het uitrollen van one-stop, het meteen geven van informatie bij zoektermen.
Als je in google.com zoekt op Marie curie, dan krijg je meteen informatie van marie te zien.
Link:
https://www.google.com/webhp?hl=en&ta…iw=1846&bih=846
Nu begint Google dus wikipedia overbodig te maken.
De vraag is welke sites gaan volgen...
Binnenkort moet je geen sites meer bezoeken, vind je alles meteen in Google.
Wat vinden jullie, goed of slecht?
Hey Allemaal,
Voor het eerst sinds lang heb ik nog eens meegedaan met crowdsourcing: iedereen draagt wat geld bij om zo een project te laten realiseren.
Zo heb ik net Carmageddon, jawel, het race spel waarbij je voetgangers en koeien omver moet rijden, gesteund met 30$.
Voor dit geld krijg ik 2 betacodes voor de game, van zodra die uitkomt en nog vanalle extra's.
Het grote voordeel is dat ik zo als voordeel heb goedkoop het spel te hebben en dat de makers meteen al geld krijgen, nog voor hun game klaar is. ![]()
Het grote voordeel van dit project is dat ze al genoeg geld binnen hebben en dat het er sowieso komt ![]()
Ik kan niet wachten om mijn jeugd te herbeleven met deze game ![]()
Draag gerust ook zelf je steentje bij:
http://www.kickstarter.com/projects/stain…n-reincarnation
Je ziet echt het geld dat wordt gedoneerd super snel stijgen, elke 5 minuten moet je maar eens refreshen - zalig ![]()
Als ze de 600.000$ halen, gaan ze de game ook releasen voor mac, linux en zelfs iphone en android. Leuk leuk ![]()
Sja, momenteel krijg ik op mijn server ongeveer elk half uur wel iemand over de vloer met ipv6.
Momenteel wordt dit denk ik nog niet goed afgehandeld, want ik krijg steeds een foutmelding in mijn var messages...
Het lijkt dus stilletjes aan heel dichtbij te komen om inderdaad over te stappen op ipv6...
Maak een beveiliging zoals hier op cp dat men geen topic kan openen als het laatste topic dat werd geopend al van jou is.
Same voor reacties.
Als je een website na maakt, dan mag dit wettelijk gezien.
Werd pas nog uitspraak over gedaan in Europa.
Wat nooit mag wegens auteursrechten is het zomaar overnemen van foto's of teksten van iemand.
Databanken zijn ook beschermd in sommige gevallen.
Veiligheidshalve zou ik altijd een copyright onder je site zetten.
Dan kan je als men je site letterlijk zou namaken, inclusief tekst en uiterlijk, zeggen in de rechtbank dat er duidelijk op elke pagina staat dat er auteursrechten op gelden en dat ze dit niet zonder toestemming mogen overnemen.
Gelieve niet te zeggen hier publiek of iets legaal is of niet.
Als je kan aantonen dat iets niet legaal is, rapporteer dit topic dan met informatie hieromtrent en dan verwijderen we het.
Gelieve de regels te respecteren.
@Fils, wil je die scripts ook bij onze scripts zetten? Is heel nuttige code ![]()
We promoten momenteel de mobiele versie niet over de gewone versie, aangezien de mobiele minder kan. Maar als we beide versies even goed maken, dan wil ik zeker wel standaard naar de mobiele sturen waar mogelijk ![]()
Ok, niet echt netjes. :slotje:
Goede tip, bedankt ![]()
Ondertussen zouden 2 virusscanners hem al detecteren.
Er wordt vermoed dat Israël erachter zit om zijn inwoners en buurlanden te observeren. Zou kunnen, want dit land wordt er ook van verdacht de andere virussen recent te hebben ontwikkeld, die de centrifuges van de kerncentrale in Iran hebben kapot gemaakt...
In dit geval is het een heel a-typisch virus.
In het verleden gingen virussen (buiten om de centrifuges kapot te maken in Iran), altijd om pc's gewoon kapot te maken of om er geld mee te verdienen.
In dit geval is de eerste keer de reden enkel en alleen informatie vergaren over landen...
Dit is gewoon 1 van de beste spionage tools ooit...
En verwijderen zal wel niet simpel zijn. Hoewel ik de code nog niet gezien heb, ben ik vrij zeker dat ze zich in de bootsector zetten, verbergen op de hdd en misschien zelfs het bios aanpassen. Met deze grootte verwacht ik het ergste.
Als geen enkele virus scanner het opmerkt...
Beste leden,
Er werd afgelopen week een nieuw virus ontdekt dat vermoedelijk 5 jaar lang gegevens steelt van grote overheidsinstanties.
Dit virus is het slimste en beste virus ooit.
Ter vergelijking: een normaal virus is een paar honderd kb, dit virus is 20mb.
Het werkt op meerdere platformen en is zeer geavanceerd, van toetsaanslagen registreren, tot je filmen met je webcam, kortom alles is mogelijk.
Hieronder het nieuwsbericht van securitynl:
Het Flame-virus waarvoor gisteren door de Iraanse autoriteiten werd gewaarschuwd is zo groot en complex dat het zeker tien jaar kost om volledig te analyseren. Flame, Flamer of SKyWIper, zoals de malware wordt genoemd, is gigantisch in omvang. Terwijl de complexe Stuxnetworm die een Iraanse uraniumverrijkscentrale saboteerde zo'n 500KB groot was, neemt de volledige versie van Flame met alle modules 20MB in beslag. Flame bevat meerdere libraries, SQLite3 databases, verschillende encryptieniveaus en twintig plug-ins die allerlei functionaliteiten bieden. Een deel van de code is in de LUA programmeertaal geschreven, wat erg ongewoon voor malware is.
"Het duurde een half jaar om Stuxnet te analyseren. Dit is twintig keer gecompliceerder. Het zal ons tien jaar kosten om alles te begrijpen", aldus analist Aleks Gostev van Kaspersky Lab. De malware kan op systemen gegevens stelen, netwerkverkeer onderscheppen, screenshots van schermen maken, de microfoon inschakelen en nog veel meer. "Daardoor is het één van de meest geavanceerde en volledige aanvals-toolkits ooit ontdekt", zo laat Kaspersky Lab in een verklaring weten.
De onderzoekers van het anti-virusbedrijf denken dat Flame een parallel project is, gemaakt door hetzelfde team dat werd ingehuurd om Stuxnet en Duqu te ontwikkelen. Het voornaamste doel van de malware is in tegenstelling tot Stuxnet geen sabotage, maar cyberspionage. Naast infecties in Iran zijn ook computers in Israël, Hongarije, Libanon, Palestina, Sudan en Syrië door de malware besmet geraakt.
Onzichtbaar
Het Hongaarse CrySyS Lab en de Universiteit van Boedapest deden onderzoek naar de malware en concluderen dat die mogelijk al vijf tot acht jaar actief is en niemand ooit maar iets heeft opgemerkt. Flamer gebruikt vijf verschillende encryptiemethoden, drie verschillende compressietechnieken en tenminste vijf verschillende bestandsformaten. CrySyS Lab noemt Flamer in de eigen analyse de meest complexe malware tot nu toe ontdekt.
Het feit dat de malware zolang onopgemerkt bleef toont volgens Mikko Hypponen van het Finse F-Secure het falen van de anti-virusindustrie aan. "Het ergste van Flame is dat het zich al jaren verspreidt. Stuxnet, Duqu en Flame zijn allemaal voorbeelden waar wij, de anti-virusindustrie, hebben gefaald. Al deze gevallen bleven lange tijd onopgemerkt."
Mohan Koo van beveiligingsbedrijf Dtex Systems schetst een somber beeld voor de toekomst: "Wat mij beangstigt is dat als ze dit vijf jaar geleden al konden, ik alleen kan verzinnen wat ze nu aan het ontwikkelen zijn."
Niet te geloven hé?
Duidelijk overheids-afkomstig, aangezien het geen enkele geldgewin code in zich heeft, enkel spionage...
Als we niet weten welk systeem je hebt, kunnen we je niet helpen met plugin's. Elke source heeft namelijk zeer specifieke op maat gemaakte plugin's.
Als je wil weten wat een grote plugin heeft als cms, dan zou ik denken in de richting van wordpress.
Graag gedaan, laat me zeker iets weten moest het niet lukken, maar de code die ik gaf zijn zeker al een stap in de goede richting.
Als het dan nog raar staat moet je met de width's wat spelen tot ze naast elkaar passen.
Nee eeyk, hij bedoelt dat het rechtermenu niet op gelijke hoogte begint. Soms staat het wat lager en hoe meer tekst je in het midden zet, hoe meer het rechter menu naar beneden schuift.
Ook in FF12 gebeurt dit bij mij.
Mijn bovenstaande uitleg lost het probleem op in mijn firefox browser.