Posts by Stefan.J

    @EternalFramez: Dit is geen Apache configuratie maar Nginx configuratie. En ik neem aan dat Starohosting juist wil dat alles wordt meegegeven als GET-parameter aan de index.


    Wat betekent het if-statement? Betekent dat mocht de opgegeven locatie niet fysiek bestaan?

    Werkt niet, en heeft iemand een andere oplossing vind ik echt triest. Je bent het eigenlijk niet waard, maar omdat misschien anderen nog iets hebben aan de oplossing, hier komt ie:


    Apache Configuration
    RewriteEngine On
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    
    
    RewriteRule ^index/(.*)/ index.php?subpagina=$1 [L]
    RewriteRule ^(.*)/ index.php?pagina=$1


    De L-modifier, waarover ik het in mijn eerste reactie ook al had...

    Backtics zijn MySQL specifiek. De SQL ISO standaard schrijft dubbele quotes voor. Door MySQL goed in te stellen kun je ook gebruik maken van dubbele quotes.

    Nja, misschien in de accesslogs van Apache. Maar het is jou systeem.. Je weet dat er een fout is en wat er mee gedaan kan worden, dan moet je toch ook wel gericht kunnen zoeken?

    Ik heb niet alle reacties gelezen in dit topic, maar wou even terug komen op de captcha.


    De captcha je op het juiste icoontje moet drukken is makkelijk te omzeilen. Het juiste icoontje uitkiezen is namelijk gemakkelijk te automatiseren. Voor een andere captcha kiezen lijkt me dus een verstandige keuze.

    Inderdaad, echo is ietsjes sneller als print (ik denk omdat print een return waarde heeft). Maar dat stukje performance ga je echt niet terug vinden, maak je daar maar niet druk om..


    Er is overigens wel één goede reden waarom je echo (of print) zou gebruiken. Omdat je dat hebt afgesproken in een standaard. Maar gezien de diversiteit die ik hier zie gebruiken de meesten hier helaas geen algemene standaard..

    Nja, daar hoef je aan mij je excuses niet voor aan te beiden, vind het alleen wel vreemd dat je de juiste oplossing niet in overweging neemt..


    De assign van my_string (die letterlijk h is) lijkt me allereerst nogal overdreven. Dat het voor gasten grijs wordt, komt dat niet gewoon doordat de sessie variabele id leeg is? Staat je error logging wel op het hoogste niveau?

    Victor: En waarom zou je echo gebruiken in plaats van print? Omdat dat jou persoonlijke voorkeur heeft?


    Je fouten zijn eigenlijk allemaal syntax fouten. Maak het jezelf iets makkelijker en download een IDE (bijvoorbeeld NetBeans), met hele lelijke rode lijntjes geeft een IDE de syntax fouten aan waardoor je er niet meer naar hoeft te zoeken.

    Ik heb het even voor je uit geprogrammeerd. Je zou zoiets als het volgende kunnen doen:


    Je Controller-class:


    Je View-class:


    En de view zelf:

    PHP
    <b>Hello <?php echo $user ?></b>
    
    
    <p>You are <?php echo $age ?> years old.</p>

    Zo te zien heb je een tekstveld gemaakt met de gebruikersnamen erin die het topic hebben bekeken. Je kunt beter gewoon een aparte tabel topic_read of iets dergelijks maken met daarin de kolommen topic_id en user_id. Een database kan dat aantal records best aan, en is er waarschijnlijk ook nog eens een stuk sneller in als de manier waarop je het nu hebt opgezet.