Posts by Stefan.J

    Ik hoor hier mensen praten alsof er een hele nieuwe programmeertaal is uitgevonden. Dat is natuurlijk niet zo. PHP is mede gebaseerd en beïnvloed door C++. Het lijkt er dus wel een beetje op, al vind ik dat verwaarloosbaar.


    De namespaces vind ik zeker wel interessant. Late static binding zou eigenlijk vanzelfsprekend moeten zijn. Maar wel goed dat het er nu in zit! Wel vind ik de backslash bij namespaces wat irritant, maar een betere oplossing heb ik zelf eigenlijk ook niet (underscores en punten zijn beide geen optie: Namen van classes en namespaces mogen underscores bevatten, en de punt zijn betekenis kent iedereen).

    Die opmerking over de commentaar binnen PHP dat dat invloed heeft op zoekmachines is inderdaad niks van waar. Maar je kunt het iets anders zeggen, als snap ik je reactie.


    De lengte van je HTML-pagina maakt niets uit. Ook de keywords halen niks tot bijna niks uit: Google kijkt hier niet meer na. Je moet je content optimaliseren, een goede linkstructuur aanmaken en zorgen voor backlinks. En denk eraan: De tekst in de <title>-tag vind Google het belangrijkst, daarop volgen de <h1> tags e.d. en dan de <b> tags. Natuurlijk moet niet meer dan x% van je pagina uit bold tekst bestaan. Let er ook op dat je niet te vaak je zoekwoord in je content opneemt, dan wordt het door Google gezien als spam.


    Ik zou trouwens zoekwoorden als muziek, youtube, clips e.d. voorlopig achter je laten. Je kunt je beter optimaliseren op bijvoorbeeld de naam van een (vrij) bekent nummer, daarop kun je een stuk makkelijker scoren.


    Maar het belangrijkste: SEO is een boerenwetenschap: Je leert het door een beetje uit te proberen, en te zien hoe het uitpakt.


    Ik wil iedereen vragen alleen dingen te posten in dit topic waar ze zeker van zijn. Er komt genoeg onzin de wereld in (vooral bij iets als SEO), door iemands onkunde.

    En volgens mij is heredoc ook vrij gevoelig: Dus waarschijnlijk ook hoofdletter gevoelig.


    De oplossing: Geen heredoc gebruiken.

    Dit gaat nergens meer over: De vraag is al eens gesteld, en is toen opgelost. Dit vervuild het forum alleen maar, vandaar dat ik het topic sluit.

    Je moet je topic toch even iets beter nalezen. De regel zoals je nu citeerde, die klopt met wat jij wilt. Kijk ook even in de database bij dood als de health op -1 staat. Sowieso een beetje raar dat er een apart veld 'dood' is...

    Wanneer je geen database tot je beschikking hebt, en je te ingewikkelde data hebt voor een simpel txt bestand, kun je nog aan de slag gaan met XML. Hoewel XML eigenlijk meer bedoeld is voor communicatie tussen verschillende systemen, kun je het natuurlijk ook goed gebruiken wanneer je ingewikkelde data in een plat tekt bestand wilt zetten.

    PHP
    $clan->Chemie Lab


    Die spatie gaat hem niet helemaal worden. Je zult een alternatieve schrijfwijze moeten gebruiken, of gewoon array's moeten gaan gebruiken of (Ja nog meer), je kolomnamen gewoon een normale naam geven.


    Ik zou voor de laatste twee in combinatie gaan...

    Citaat van Diester

    Heb je al via msn uitgelegd


    PHP
    $bb		= str_replace("<","<",$bb);
    $bb		= str_replace(">",">",$bb);


    die 2 regels moeten eruit....


    Ik weet niet of ik gek begin te worden, maar die regels doen helemaal niks? Je kunt ze er natuurlijk prima uithalen. Maar of dat een probleem gaat oplossen, lijkt me sterk.

    De meeste sources zullen zo opgebouwd zijn, dat je de instellingen en database gegevens wel vind als je de include-structuur vanaf de index volgt.


    Je komt dan vanzelf bij het bestand uit die connectie maakt met de database. Als hij dit aan de hand van variabele doet, moet je even verder zoeken, of een slimme IDE gebruiken: Deze zal aangeven waar de variabele wordt gedefinieerd.

    Ik denk dat crew-leden zich binnen een marge ook gewoon aan de regels moeten houden, en dus ook aan deze. Als crew zijnde is het logisch dat er iets soepeler op je gereageerd wordt, maar wij zijn natuurlijk ook lang niet onschendbaar.


    Conclusie: Na mijn idee telt deze regel ook voor de crew, enkele uitzonderingen daargelaten (Zoals modereren in een topic, kun je ook als offtopic gaan zien.)

    Je kunt dat javascriptje ook even in de onload zetten, kun je hem netjes in de header kwijt, en laad hij ook netjes als de rest van de HTML al geladen is.

    Hoe werkt je loginsysteem? Ook PHP kent dingen die anders kunnen werken door instellingen. Waarschijnlijk doe je iets niet helemaal goed met de sessies? Check je PHP-versie eens?