Posts by Willem

    Beste cpers,


    Ik wil binnenkort gaan adverteren en heb een paar mensen gevraagd of ze een banner wilde maken, en heb er nu ook een paar.


    Graag wil ik jullie mening vragen over de volgende banners:

    Klikker: http://www.wjsolutions.nl/banner/wjsol.png



    Klikker: http://www.wjsolutions.nl/banner/wjsol1.png



    Klikker: http://www.wjsolutions.nl/banner/wjsol2.png



    Klikker: http://www.wjsolutions.nl/banner/wjsol3.png



    Klikker: http://www.wjsolutions.nl/banner/wjsol4.png



    Klikker: http://www.wjsolutions.nl/banner/wjsol5.gif


    Graag jullie mening


    Cijfer 0/10
    opmerkingen
    tips


    Alvast bedankt(L)

    Het probleem kan dus aan je hosting liggen, die vermoedelijk andere instellingen heeft dan andere hosting providers.


    Probeer als je geen geld heb:


    v3host
    com.nu

    Hiervoor heb men hier op deze site een zoekfunctie bedacht je vult het in en gij vind het en anders heb je ook nog een banditi forum op deze site waar alles over banditi in staat.


    We gaan het je niet voor kauwen je moet er zelf wat voor doen. Mocht je het dan nog niet gevonden hebben dan kunnen we je altijd helpen.

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 08.05.10 19:48:45:
    Maargoed omdat het blijkbaar te moeilijk is om die lijst of zoekfunctie te gebruiken.


    http://www.criminalspoint.com/forum/topic/7412.html

    Beste cpers,


    Ik heb een probleem, ik heb een respectpunten systeem maar als je bijvoorbeeld 11 punten heb en je wilt die 11 punten geven dan geeft die aan dat ik niet genoeg respect punten heb.


    Heb dit zelf ook all geprobeerd te onderzoeken maar kan de fout niet vinden kan iemand mijn helpen?


    Alvast bedankt.


    Je hoeft het niet gelijk te wijzigen maar uitleg heb ik zeer veel aan zo leer ik zelf ook er wat van.


    Hier scriptje:

    Als je op een voetbal wedstrijd wilt gokken dan wordt het een kans spel en voor een kansspel heb je een gok licentie voor nodig


    omdat het dus onder kans spellen vallen.


    Ik weet niet hoe die website is gemaakt of je met geld in kan zetten of wat dan?


    Maar alles waar je geld op in kan zetten valt onder de Kans spellen en heb je dus een gok licentie voor nodig.


    jessewillem: Criminals vallen onder een andere categorie dat zijn geen kans spellen maar vallen weer onder een andere categorie maar zoals kraak de kluis waar je callcredits bijvoorbeeld voor nodig hebben dat valt wel weer onder de categorie Kans spellen omdat je eigenlijk dan betaal voor de kluis te kunnen kraken.

    @Riicky ik werk zelf ook in chrome omdat IE bij mijn telkens gewoon vast slaat ook laat die de meeste pagina's niet goed bij mijn dus ja dan ga je automatisch over.


    [offtopic]@Koen nog even we kraken IE niet af en zie je andere topic dan kraak je Google af en dan Kraak je weer wat anders af en nu zeg jij dat wij IE afkraken, dat is dus niet het geval![/offtopic]

    Ik heb 3 browsers


    FireFox
    Internet explorer [offtopic](Loopt vast bij mijn)[/offtopic]
    Google Chrome (Werk ik het lekkerst in en dus gebruik ik die altijd)

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 07.05.10 10:34:16:
    @Koen lijkt me logisch google is een zoekmachine en microsoft zit in die zoek machine.

    Jou niveau zakt dus laag Gblow1.


    Als je het nodig heb voor spammen op andere games dan valt het al snel onder de categorie illegaal na mijn weten.


    En spammen op een andere spel is strafbaar als ze je daarvoor aangeven bij de politie dan ken je een aardige boete verwachten.


    inkomsten derving <<< onder andere voor dat punt.

    AMSTERDAM - Het wereldwijde marktaandeel van Microsofts webbrowser Internet Explorer is onder de 60 procent gedoken. Zo laag was het IE-gebruik niet meer sinds begin 1999.



    Een belangrijk verschil met elf jaar geleden is echter dat IE destijds bezig was aan een opmars. Het verdrong eind vorige eeuw Netscape van de eerste plaats. Nu heeft bevindt het marktaandeel van Microsofts webbrowser zich juist een gestage glijvlucht naar beneden.
    Internet Explorer is met een marktaandaal van 59,95 procent nog wel marktleider, maar ziet concurrent Firefox en vooral Google Chrome dichterbij komen. Firefox was volgens de cijfers van Net Applications in april in gebruik bij 24,59 procent van de internetters, terwijl Chrome uitkomt op 6,73 procent.


    Daarmee neemt Chrome verder afstand van Apples webbrowser Safari (4,72 procent) en het Noorse Opera (2,3 procent).
    Europa
    In Europa is Internet Explorer zelfs nog verder gezakt. Volgens cijfers van Statcounter bedraagt het marktaandeel daar nog maar 43 procent. Maar ook Firefox, lange tijd de grootste uitdager van Internet Explorer, zakte ten opzichte van begin dit jaar een procentpunt, naar 38,8 procent.
    Vooral Google Chrome wint in Europa terrein. De browser heeft inmiddels een marktaandeel van 8,68, tegen 5,78 procent begin dit jaar.
    Browserkeuzescherm
    Een duidelijke oorzaak voor de daling van Microsofts marktaandeel is niet aan te geven. Mogelijk is de opkomst van concurrerende browsers onder andere het gevolg van het verplichte browserkeuzescherm dat computergebruikers in de Europese Unie sinds kort krijgen voorgeschoteld.
    Als onderdeel van een schikking in een mededingingszaak verplichtte de Europese Commissie Microsoft om gebruikers van zijn besturingssysteem Windows de keuze voor te leggen of zij Internet Explorer willen gebruiken, of een van de concurrerende browsers.
    Ontwikkeling
    Nadat Internet Explorer rond de eeuwwisseling een quasimonopolie veroverde op de browsermarkt, stond de ontwikkeling van de software jarenlang stil. Het uit 2001 daterende IE6 kreeg pas in 2006 een opvolger met IE7. Inmiddels is de software beland bij versie 8, en werkt Microsoft aan IE9.
    Die nieuwe versies moeten de technologische achterstand goedmaken die Internet Explorer had opgelopen ten opzichte van onder andere Firefox, Safari en Chrome. IE9 biedt onder meer ondersteuning voor video via HTML5, een alternatief voor het veelgebruikte Flash van Adobe.


    Bron: http://www.nu.nl/internet/2240…istorisch-dieptepunt.html





    Wat vinden jullie hiervan?

    Alle betalingen zijn bij Mollie vandaag de deur uitgegaan


    Ik heb zelfs mijn mollie geld all binnen dus ik denk jij morgen ook wel dan.

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 03.05.10 20:55:17:
    En als goed is heb je bij Antagonist een betalings termijn van 10 dagen dacht ik.


    Zo is het bij de meeste wel in iedergeval bij mijn is het 7 dagen.

    Zoals de anderen all zeggen,


    Niemand gaat dat zomaar even maken zonder budget.


    Want als je het allemaal moet maken dan ben je gewoon lang bezig en tijd kost geld in deze tijd en als je geen geld heb dan gaan we er ook geen tijd insteken.