Posts by Willem
-
-
Beste CPers,
Voor een opdracht van een opdrachtgever van mijn ben ik op zoek naar iemand die een design kan ontwerpen, slicen en scripten.
Je dient ervaring met html, php en mysql etc te hebben. Ook speelt CEO een belangrijke rol.
Wat moet er gebeuren:
- Design ontwikkeld worden (zijn word bestanden aanwezig met de opzet.
- Design moet gesliced.
- Eventueel scripting.Interesse? PB me of laat een bericht achter in het topic.
Portfolio wil ik graag zien.
Bij particulieren wordt er uitsluitend gewerkt op contractbasis.
Indien je geen contract wilt tekenen dan geen opdracht.
Groeten Willem
-
Heb je een eigen server of een Dedicated server die al in Xen zit?
Wat is er exact de bedoeling.
-
Citaat van Lodewijk
Ik neem aan dat dit een serieus incasso-bureau wordt? Waarom neem je dan niet als naam de achternamen van de directeuren/oprichters? Dat vind ik wat professioneler staan dan de namen die hierboven genoemd zijn.
Lodewijk, dit is inderdaad Serieus, we hebben er zelf voor gekozen bewust onze eigen namen niet te gebruiken.@Allemaal de meeste namen zijn al in gebruik.
-
Opdracht in het hoofd topic is reeds in behandeling genomen.
_______________________________________________________________________________Heb op dit moment nog de volgende opdrachten uitstaan.
- Intro designen/slicen/scritpen
- Website designen/slicen/scripten
- Website designen/slicen/scripten ( Voorbeelden aanwezig in word)Let op logo's zijn allemaal al transparant gemaakt.
Interesse:
PM of laat een bericht hierachter:
Indien je particulier bent is er verplicht een contract wat getekend moet worden voor onze eigen veiligheid.
Indien je bedrijf bent wordt het op factuur basis gedaan
Betaling geschied middels Overboeking en naar goedkeuring van klant
-
-
faff dit breekt echt de klomp bij mijn.
Ik sluit dit topic. Ga eerst eens een beetje leren scripten, we willen je gerust helpen met problemen maar in dit geval is de foutmelding naar mijn mening duidelijk genoeg.
CitaatHost '10 .1.1.12 'is niet toegestaan verbinding te maken met deze MySQL server
CitaatGratis Web Hosting
Host '10 .1.1.12 'is niet toegestaan verbinding te maken met deze MySQL serverHier kleine vertaling van de foutmeldingen.
:slotje:
-
Ondertussen staat er nog steds bedrijfsnamen in. topic closed.
-
Naja, qua Belastingaangifte's kan er problemen ontstaan.
-
-
Topic titel niet goed, graag verbeteren tot die tijd topic closed. (na verbetering kunt u via een privé bericht een bericht sturen)
-
Ben nog steeds opzoek naar een mooie bijpassende naam.
-
Er zijn nu al tools die je kan installeren op je computer en dat je via die weg weer op the piratebay kan.
Het werkt inderdaad niet.
-
Internetproviders Ziggo en Xs4all zijn verplicht om downloadsite The Pirate Bay te blokkeren. De rechtbank in Den Haag heeft dat besloten nadat Stichting Brein een bodemprocedure had aangespannen.
Dat meldt technologiewebsite Tweakers. Klanten van die twee providers kunnen de website dus binnenkort niet meer bezoeken. De ip-adressen en domeinnamen van The Pirate Bay worden geblokkeerd.
Dat is iets waar Ziggo en Xs4all zich altijd tegen hebben verzet, naar eigen zeggen om praktische, morele én commerciële bezwaren. Het blokkeren van specifieke ip-adressen en domeinen leidt tot problemen met de infrastructuur en bovendien gaat het in tegen het recht op vrije toegang tot het internet. Ook is de dienstverlening nu minder waard dan die van andere providers, omdat die (nog) niet verplicht zijn tot een blokkade.
De uitspraak kan veel invloed hebben op toekomstige soortgelijke zaken. Brein weet nu dat het veel makkelijker een bepaalde website geblokkeerd kan krijgen via internetproviders, zodat ze de – vaak in het buitenland huizende – websites zelf niet hoeven te dwingen.
Uit vonnis:
Citaat“BREIN en buitenlandse rechthebbendenorganisaties hebben de afgelopen jaren op verschillende manieren opgetreden tegen (de beheerders van) The Pirate Bay omdat naar hun oordeel via The Pirate Bay op grote schaal mediabestanden, zoals muziek, films en games, worden uitgewisseld zonder toestemming van de rechthebbenden. In Zweden zijn de beheerders strafrechtelijk veroordeeld. Civielrechtelijk is hen een verbod opgelegd, waaraan de beheerders evenwel geen gevolg hebben gegeven. Ook procedures tegen de hosting providers van The Pirate Bay hebben niet kunnen verhinderen dat The Pirate Bay nog steeds online is. In deze procedure spreekt BREIN Ziggo en XS4ALL aan omdat deze providers een dienst aanbieden (internettoegang) die volgens BREIN door een aantal abonnees wordt gebruikt om mediabestanden uit te wisselen via The Pirate Bay en zodoende inbreuk te maken op auteursrechten.”
The Pirate Bay verwijst op grote schaal naar downloadbestanden van auteursrechtelijk beschermd werk. Tot nu toe waren pogingen van Brein om deze en vergelijkbare websites op zwart te krijgen, vruchteloos. Ondanks uitspraken van Nederlandse rechters weigerde de website om bezoekers de toegang te ontzeggen.
De strijd tussen Brein en de providers loopt al sinds 2010. Ziggo en Xs4all wonnen eerder een kort geding waarin bepaald werd dat het blokkeren niet hoefde, waarna Brein de bodemprocedure startte.
Brein: nu zijn andere providers aan de beurt
Stichting Brein stopt niet bij de blokkade die wordt afgedwongen bij Ziggo en Xs4all. De auteursrechtenorganisatie zegt alle Nederlandse internetaanbieders te gaan dwingen The Pirate Bay te blocken. Dat laat Tim Kuik van Brein aan Bright.nl weten. Kuik is ingenomen met de uitspraak van de Haagse rechtbank:
Citaat“We gaan nu natuurlijk ook de andere Nederlandse internetaanbieders vragen om aan dit vonnis te voldoen. Ik neem aan dat ze daar gehoor aan zullen geven, en anders stappen we nog een keer naar de rechter – al lijkt de uitkomst van die zaak me wel helder.”
Bits Of Freedom: dit zet internetvrijheid verder onder druk
Volgens internetwaakhond Bits Of Freedom is dit geen oplossing voor het echte probleem, omdat de makers van het auteursrechtelijk beschermde werk er niet mee geholpen zijn. Tim Toornvliet van BoF laat via mail weten:
Citaat“Bits of Freedom is voor een eerlijke vergoeding voor kunstenaars, maar dat bereik je niet door websites te blokkeren. In onze ogen is dat een achterhoedegevecht dat de internetvrijheid verder onder druk zet.”
Bovendien ontbreekt het aan maatschappelijk draagvlak voor de uitspraak, zegt Toornvliet:
Citaat“De Tweede Kamer achtte het blokkeren van websites voor het handhaven van auteursrecht al onwenselijk. Zij vond een dergelijke maatregel in strijd met het grondrecht van meningsuiting en het grondrecht op privacy.”
Is de uitspraak, zoals Brein ook zegt, een aankondiging dat andere providers hetzelfde lot te wachten staat? Toornvliet verwacht van wel:
Citaat“Na deze uitspraak zal het makkelijk zijn om ook andere internetaanbieders te dwingen om websites te blokkeren. Juist omdat de blokkade relatief makkelijk te omzeilen is zullen providers gedwongen worden steeds drastischere stappen te nemen om hieraan te kunnen voldoen. De drempel voor het blokkeren van de toegang tot websites wordt zo steeds lager. Dat leidt er toe dat straks websites die ook gebruikt worden voor het delen van rechtmatige informatie worden geblokkeerd. Het schept bovendien een infrastructuur voor verdere monitoring. Bits of Freedom zal de gevolgen van de uitspraak voor de privacy en vrijheid van internetgebruikers vanzelfsprekend nauwlettend in de gaten houden.”
De perswoordvoerder van Xs4all laat via Twitter weten:
Citaatpachango Niels Huijbregts Vonnis BREIN - XS4ALL bittere teleurstelling: We moeten blokkeren. Grondrechten verkwanseld voor commercieel belang. 6 uur geleden
Ziggo: gevaarlijke uitspraak schept precedent voor meer
Ziggo zegt in een reactie tegenover nrc.nl “zeer teleurgesteld” te zijn met de uitspraak, maar dat ze nog zoeken naar een tegenstap. Woordvoerder Gradus Vos:
Citaat“Wij blijven bij het standpunt dat wij niet de politie van het internet zijn. Wij bepalen niet wat rechtmatig en onrechtmatig is, en Brein ook niet. Nu zullen we de uitspraak bestuderen en gaan kijken of een beroep mogelijk is. En ik kan u verzekeren dat we er héél goed naar kijken.”
en van de onderdelen van het vonnis waar de partijen tegen kunnen protesteren is, de aanname van de rechter dat het aantal abonnees van Ziggo dat van The Pirate Bay downloadt, 450.000 is. Die schatting zit er flink naast, schrijft Webwereld; het is veel lager. De rechter heeft verschillende percentages en statistieken aan elkaar verbonden om tot dat aantal te komen. Niet 30 procent, maar minder dan 10 procent van de Ziggo-abonnees downloadde recentelijk via The Pirate Bay.
Het zal naar verwachting nog wel twee dagen duren voordat duidelijk is of in beroep gaan zin heeft, denkt Vos. Maar het vonnis is niet op te schorten, dus dat The Pirate Bay over tien dagen op zwart gaat voor klanten van Ziggo en Xs4all, lijkt onvermijdelijk. Tenminste: áls het technisch gezien kan. Ziggo weet al dat het “knap lastig” gaat worden om gehoor te geven aan zo’n gerichte blokkade.
Daar komt bij dat de uitspraak een precedent schept voor toekomstige uitspraken, zegt ook Vos:
Citaat“Het is op z’n zachtst gezegd bedenkelijk, want het wekt de suggestie dat op het moment dat Brein iets verkeerds ziet, ze het gemakkelijk meteen kunnen verbieden. In de uitspraak staat ook dat als Brein een andere manier opmerkt waarop bezoekers The Pirate Bay kunnen bezoeken, ze ons gewoon kunnen mailen dat die ook geblokkeerd moet worden. Dat is helemaal een gevaarlijke zaak.”
Met dat laatste bedoelt Vos dat de site via een nieuwe omweg, zoals een ander domein, toch bereikbaar wordt. In België werd onlangs bijvoorbeeld KNIP opgezet, een domein dat in het vonnis van vandaag naast KNIP werd genoemd als één van de domeinen die door Ziggo en Xs4all geblokkeerd moeten worden.
Binnen tien dagen moet The Pirate Bay geblokkeerd zijn. Gebeurt dat niet, dan betalen de providers een dwangsom van 10.000 euro per dag met een maximum van 250.000 euro.
Lees hier de gehele uitspraak van de rechtbank.
Bron:NRC.NL
-
-
Geachte,
Voor een opdracht van een klant van mijn ben ik opzoek naar een designer, slicer en scripter.
Graag indien u interesse heeft kunt u hier in dit topic een bericht achterlaten met uw ervaring en prijs. Ga niet naar mijn budget vragen, ik wil gewoon van de mensen hun prijs weten en ervaring.
Het design moet uiteindelijk ingebouwd worden in een CMS systeem. CMS systeem wordt door mijn ter beschikking gesteld op een webhosting binnen het netwerk van mijn bedrijf. Het CMS systeem mag dan ook onder geen enkele voorwaarde op een externe webhosting geplaatst worden.
Ik doe het onder contract basis en betaling geschied pas na aflevering binnen het door u gestelde termijn.
Iemand interesse?
-
Stuur je msn even per e-mail als je wilt.
Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 12.01.12 13:19:48:
P.S. Topic even verplaatst na een andere categorie. -
Topic gesloten, dingen verkopen wat gratis is, is natuurlijk niet de bedoeling.
Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 10.01.12 17:57:15:
Topic aangepast, topic heropend -
Geachte CPers,
Ik ga binnenkort een eigen incassobureau starten, en ben daarvoor opzoek naar een passende bedrijfsnaam.
Het mag niet me eigen bedrijfsnamen bevatten,
Het mag geen agresieve namen bevatten, en het domeinnaam moet ook nog vrij zijn.Willen jullie helpen meedenken?
Bij voorbaat dank.
-
R4 het beste is om even de KvK zelf te bellen, die kunnen je gelijk overall antwoord opgeven. voor 4 producten zou ik zeggen is de moeite niet waard om een kvk te nemen.