Posts by Dominic

    Dit topic gaat dicht.
    Het lijkt mij dat de TS gelijk had, meneer was ook al verbannen op de versie 3.


    Hij stuurde mij een bericht zijn account te verwijderen, maar heeft van mij al een permanent gehad.


    Meneer wilt ons gaan aanklagen. (hoor ik net)

    Oke. Ik wordt het zat, degene die mij na 21:25 nog een pm stuurt over dit topic krijgt een strafpunt :)
    Ik verwijder dit topic niet. Ik wil me er ook helemaal niet mee bemoeien. Maar ik wacht nu al 2 pagina's op antwoord van de TS en van Grafix.


    Anders sluit ik dit topic gewoon, totdat jullie mij kunnen aantonen wat er nu aan de hand is.

    Citaat

    Ach, doe nou niet alsof je zoveel verstand van zaken hebt.
    Je hebt gewoon niet betaald en sowieso je komt uit 1994 dus doe ook niet zo volwassen, en al helemaal zo'n allochtoons toontje staat me ook niet aan.


    Laten we het netjes houden.
    Geen geruzie. Laten we dit volwassen oplossen :) En kijk ik heb dit net al gepm-ed naar Maurice:


    Citaat


    Naast dat ik een opleiding doe, en bugs moet fixen aan CP + het heel druk hebt met topics te lezen en te modereren (met het team uiteraard), vind ik het heel vervelend als ik me ook nog in een ruzie moet gaan verdiepen. Dit ga ik dan ook niet doen. Er is vrijheid van topics plaatsen, maar doe het dan wel diplomatiek.


    En asjeblieft.. dit wordt het enige topic oke? Degene die een topic opent tegen Stefan of tegen Alex (wat over deze kwestie gaat) die krijgt van mij het allereerste strafpunt van v4..

    Sorry? Wat is dit..
    En GrafixVision, moet ik die pm die ik van je kreeg als bedreiging zien, dat je het op een andere manier doet?


    En aan de ts, het is hier geen buitenspeelplaats, je kanb est een opgelicht topic maken, maar doe hem dan wel iets uitgebreider.
    Want aan die twee regels valt geen touw aan vast te knopen.


    Ik houd het topic nog even open, maar ik ga geen rechtertje spelen. Als ik me hier wel verplicht toe voel, dan krijg diegene gewoon een strafpunt.


    GrafixVision, wat is er zo erg aan. Ik bedoel als ik jouw site whois dan zie ik ook staan M Visser. Maar aangezien je op deze versie nog niks fouts hebt gedaan houd ik het nog even open. De opties. En graag ontvang ik meer informatie waarom dit zo'n verassing is.

    Citaat

    Idd,


    Joshua is zeker zeer goed. Zeker zo goed als JOU !


    hij doet het ook in ai voor de mensen die het willen weten


    [offtopic]Een layout in .ai? :P[/offtopic]


    Nu even ontopic mensen :)

    Citaat


    Had een vraagje hé .. ik had nog een banner op v3, moet ik hem hier nu opnieuw betalen of krijg ik nog een aantal plaatsen vergoed :) ?


    Die stond nog op de naam van Anton, deze kan helaas niet worden vergoed. Helaas.

    Citaat

    Op mijn profiel is mijn leeftijd veranderd ;). Kijk de waarde maar eens na. Ik kan hier (denk ik) zeer kwade bedoelingen mee doen. Maar dat heb ik niet in mij :D.


    Succes,
    Jesse Hulscher


    Ik zie gewoon geen geboortedatum staan :P

    Citaat

    Bug: Post zonder poster?
    Tijdstip: 18-3 15:35
    Pagina waar het optrad: Aantal topics.


    Reacties, en enkele topics hebben geen poster:?:


    Dit komt doordat ik Alex~ heb gewijzigd in Alex..


    Maar wat nou, als je beide kan verwachten? Bijvoorbeeld bij een zoek formulier waar je $_GET ipv $_POST variables gebruikt.. dan heb je daar weer een probleempje voor. En de ts zoekt denk ik 1 makkelijke oplossing voor bijvoorbeeld bovenstaand probleem.


    Ikzelf heb een eigen functie gemaakt (Es2008($str) staat voor Everything Safe 2008 :P, en die werkt tot nu toe aardig..)

    Citaat

    Mooi bezoekersaantal ! Zelfs Google vindt deze versie mooier dan die vuile phpBB ;) Of ligt dat nu aan die mooie URL die je hebt hier? :D


    Zou eigenlijk soort artikel over moeten komen over URL rewriting :)


    Die zal ik als ik tijd heb wel is schrijven.


    [offtopic]En dan zal ik ook is het lettertype in de textarea's is wat netter maken.. :P[/offtopic]

    Mensen, ik weet nog steeds niet hoe het komt hoe dat vorige topic weg is. Ik hoop dat dit topic niet zomaar verdwijnt. Anders moet ik echt is logs gaan invoeren :P

    Hallo CriminalsPoint,


    De opening van CP V4 was een groot succes, zelfs groter dan ik zelf had verwacht, gisteren was zelfs mijn persoonlijk unieke bezoekersrecord zo hoog dat ik er zelfs van schrok (ruim 480 unieke bezoekers, terwijl het gemiddelde op v3 rond de 220 lag).


    Mede daarom, worden er elke dag nieuwe advertenties toegevoegd. En om te vieren heb ik de views verhoogd naar 5.000 ipv 1000, zo hebben mensen nog meer zicht op jouw advertenties.


    Wel hebben we doordat we meer views geven, de andere opties iets minder aantrekkelijk gemaakt. Door van 100 clicks naar 75 clicks te gaan, en van 5 dagen op de site naar 3 dagen. Om het een beetje gelijk te houden. Want voorheen waren je clicks meestal binnen 3 dagen op (let op clicks zijn allemaal UNIEK), zo compenseren wij alle drie de opties.


    Wij hopen dat de bezoekersaantallen nog meer gaan groeien, en dat CriminalsPoint kan uit bloeien tot een frisse v4.


    Groetjes,
    Team