Dit is de 2e topic die je plaatst.!
Posts by alexruter
-
-
Kijk bij priveberichten.php ofzo in je banditi source. Daar staan de code's in;)
-
-
Beste,
Ja, natuurlijk. Als u kunt designen en het kan omzetten naar Xhtml valid zou dit geweldig zijn. Ik heb u op msn, dus dan kunnen we daar verder bespreken. (Spreek mij maar aan, als je wilt ;))
Met vriendelijke groet,
A. Ruter
Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 09.07.09 16:21:23:
Beste,Zijn er nog mensen geïnteresseerd, wij hebben nog steeds vacatures open staan
Met vriendelijke groet,
A. Ruter -
Beste,
Ik heb jullie allebei een privebericht gestuurd, ik wacht af op jullie antwoordt. Indien er nog mensen geïnteresseerd zijn laat me dit weten. Ik ben nog steeds op zoek naar Designers En Scripters.
Met vriendelijke groet,
A. Ruter -
Kan je ook slicen en absen?
-
-
-
-
Citaat van woetie
Hallo,
Ik ben wel geïntreseerd in die 'vacature' van tester
Waarom tester? : Zelf heb ik al veel crime games gespeeld, en ik beheer nu mijn eigen game, dus ik weet wel ongeveer waar er fouts kunnen zitten
Verdere informatie geef ik je als je geïntreseerd bent in me.
Stuur me maar privé berichtje;)
Mvg woetie
Beste,
Ik heb u een privebericht verzonden. Indien er nog mensen geïnteresseerd zijn. Laat me dit dan weten.
Met vriendelijke groet,
A. Ruter -
Citaat van Jesse
Dus eigenlijk doen wij al jouw vuile klusjes en zit jij als baas in je stoel te luieren en geld binnen te slepen..
Nee! Dus absoluut niet!
Ik werk mee met de scripting. Daarnaast ben ik bezig met het aansturen van de mensen. Zoals ik al aangaf in me topic post. Wil ik dus met de nieuwe source het vooral gaan richten op callcredits, zodat de leden veel callcredits zullen gaan kopen. Aangezien ik een paar grote investeerders in callcredits heb zullen er de eerste 10 maanden dus veel geld binnen gehaald worden. Daarnaast heb ik ook vermeld dat ik de eerste 10 maanden niks van de winst krijg en dus alles verdeeld zal worden aan de mensen die helpenCitaat van swatcrimeIk ben wel geinteresseerd.
Ik heb 6 jaar ervaring met php etc.
Momenteel heb ik geen site, maar ik spreek u nog verder op msn.Mvg,
FerhatBeste,
Ik heb uw profiel bekeken en er staan een aantal sites in waaronder swatcrime.(Spam)
Dat betekend dat u site's beheerd. Ik neem alleen eerlijke en vertrouwbare personen/mensen aan. Graag uitlegMet vriendelijke groet,
A. Ruter -
Beste,
Momenteel ben ik bezig met mijn eigen crime die ik optimaal wil laten draaien. Dus wat dacht ik, ik ga een nieuwe ingame + outgame lay-out maken en herscript alles. Tot nu! Het scripten gaat me wel lukken maar helaas het designen niet. Dus het volgende...
Ik ben op zoek naar verschillende mensen die mij kunnen helpen om mijn website er fantastisch uit te laten zien en te werken.
Wat zoek ik?
Ik ben op zoek naar een designer en een tester. En natuurlijk niet te vergeten de investeerders.
En naar scripters.Designer:
De designer zorgt ervoor dat er een ingame + outgame lay-out wordt gemaakt. Deze moeten uniek zijn, en er dient dan ook geen kopie's van gemaakt te worden. Hiervoor wordt een contract opgesteld. Ook dient de designer ervoor te zorgen dat hij/zij de lay-out zowel sliced als based. Dat houdt dus in als de designer niet kan slicen/basen dan dient hij iemand te vinden die het doetTesters:
Testers kunnen zich alvast aanmelden, zodra de source af is geef ik een demo aan de testers. Die de game dus kunnen controleren op fouten/bugs. Deze diennen dan ook een rapport op te maken, over de fouten die hij/zij gevonden heeft. Hier wordt dan aan gewerkt. Waar de tester rekening mee moet houden is dat hij/zij wel 10 tot 20x gevraagd kan worden om te testen. Dit omdat als je bugs eruit haalt er weer sommige bugs kunnen ontstaan.Investeerders:
Investeerders zoeken wij die geld willen geven of andere dingen die wij goed kunnen gebruiken. Denk jij dat wij goed genoeg over komen en wil jij ons helpen! Meld het dan gelijk en meld wat je voor ons kan doenScripters:
Ik zoek momenteel 3 scripters, die ervaren genoeg zijn dat ze een script vanaf het 0 punt kunnen maken. Mijn bedoeling is namelijk om Crimepatrol dus vanaf 0 opnieuw te maken.Vergoeding?
Natuurlijk zit er een vergoeding in. Dit komt aan het einde van het project omhoog. Aangezien ik nu veel leden hebben. Die honderden euro's uitgeven aan callcredits wil ik de callcredit's zoveel mogelijk in de nieuwe versie onder de aandacht brengen. Zo bouwen wij winst op!Hoe weet ik dan of jij winst maakt?
Heel makkelijk! Ik werk via mollie, een prahctsysteem en alles werkt naar behoren. Iedereen die meewerkt zal dus ook de logingegevens krijgen van mollie. Zodra de uitbetaling wordt gedaan kan je dit op de Mollie site lezen. Je ziet dus ook direct wat er is uitbetaald. Iedereen dient dus aan het einde van de maand zijn/haar rekeningnummer op te geven. Zodat het bedrag verdeeld kan worden en direct kan worden gestort op jou rekening. (Het geld wat binnenkomt zal de eerste 10 maanden er niks van naar mij gaan!Indien je intresse hebt, wil ik graag je ervaringen weten en wat gegevens van je zoals je naam en leeftijd. Tevens dien je ook vaak en lang genoeg online te zijn en of beschikbaar te zijn.
Coaching?
Ik ben de coach en stuur jullie dus aan. Ik geef jullie de opdrachten indien de vorige opdrachten zijn afgerond. Het team moet zichzelf eerst leren kennen en goed met elkaar overweg te gaan. Tevens als je iets niet kan/wil of er zijn problemen binnen het team, worden de werkzaamheden stil gelegd. En zal dus eerst alles recht gezet te worden. Indien je iets niet kan/wil, zeg dit dan dan bespreken we samen wat je niet kan of wat je wel kan gaan doen;). Als je iets niet zint aan mij of aan anderen wees dan ook gewoon eerlijk tegen elkaar.Zo kunnen wij met zijn allen een sterk team vormen.
Met vriendelijk groet,
A. Ruter -
Is dat niet te duur:O:O
Jemineetje man voor 25 euro krijg je echt geen unieke ingame en outgame en dan ook nog is mooi. Dan kan je zeker wel rekenen op 150 euro!
-
-
Killingdevil zou je een voorbeeld kunnen geven.
-
Beste,
Ik ben momenteel bezig met een nieuwe criminals te maken voor mijn website. Nu wilde ik het wel zo doen dat het ook mooi wordt :p
Mijn vraag is dus:
Je hebt tekstvelden waar je tekst moet invoeren zoals bij "Gebruikersnaam & Wachtwoord". Maar nou wil ik deze velden een design mee geven. Eventueel dat ze niet zichtbaar zijn, maar wel getypt kan worden etc.
Zou iemand mij hiermee kunnen helpen?
Met vriendelijke groet,
A. Ruter -
Die cartoon is wel erg bekend. Die kan je gewoon op google vinden.
-
Je moet gewoon eerst de downloadmanager downloadne en installeren via daar wordt de applicatie voor Adobe Photoshop CS4 gestart om de installatie van photoshop te uitvoeren
-
Adobe Photoshop CS4
-
[offtopic]Misschien komt het zo over, maar zo bedoel ik het niet;)[/offtopic]
Ik hoop dat deze praktijken maar is een keer kappen!