Posts by webdam-x

    Ja mensen realiseren zich nog niet, óh het is na 12'en laten we even naar het nachttopic gaan... zijn te druk bezig met andere dingen waardoor ze niet meer op de tijd letten :P

    Ik voel me ook aardig wakker :p, dus ik kan er ook wel aardig tegen aan, maar het gaat niet alleen erom dat je er tegen aan kan maar ook dat er een goed onderwerp is om over te praten om dit tijdstip :p

    wat mij ook een handig idee lijkt is een mobiele versie, dan kan ik makkelijker op criminalspoint komen als ik op mijn mobiel zit. Het is nu wel te doen op je mobiel alleen relaxed is anders

    Ik ben half aan het slapen maar geen zin om naar bed te gaan, kga denk ik tot 5 uur - 6 uur opblijven daarna ga ik echt hard in coma.

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 01.01.10 04:34:01:
    ik ga in coma, truste

    Gelukkig nieuwjaar iedereen.
    leven er hier nog mensen, of ligt iedereen in coma? :p


    Ik denk dat 2010 voor mij een heel goed jaar gaat worden :D, ik heb al een paar geniale ingevingen gehad voor een website & 't gaat de laatste tijd gewoon steeds beter met me.... niet dat het slecht ging, maarja :p

    Ik ga ook in coma, truste voor iedereen die nog niet in coma ligt.
    Morgen ben ik er niet dus zal je het zonder de top-nachtbraker webdam-x moeten doen :((. Hoewel misschien dat als ik om 2 á 3 uur nog niet kapot ben en terug ben ik wel weer even kom maar dat zie ik dan morgen wel weer.


    Adios (holy shit dat ik zo'n verhaal heb kunnen maken, om alleen maar te zeggen: truste, en misschien tot morgen) :p

    Oh gaan we nou posten welke mobiel we hebben (xD).


    Ik heb een: HTC Touch Diamond 2, met onpb. dataplan. Bevalt me perfect, enigste wat ik mis is de TomTom... die moet ik nog even een keer *kuch* kopen.


    en als back-up mobiel heb ik: HTC Touch cruis (die heeft wel TomTom).


    (btw ik ga nu even naar de WC daarna douchen, voor de mensen die op het punt staan om naar bed te gaan: Weltruste (k) ) :p

    Citaat van Balug

    ja, maar fennec is tot nu toe nog beta, en alleen voor touch toch?


    Ik heb toch touch -.-'

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 31.12.09 00:51:22:

    Citaat van az

    wat zijn jullie op dit moment sant doen behave cp?


    MSN'en ik was eigenlijk van plan nog ff te douchen dus ben zo terug (anders wordt het wel erg laat).

    Ja ik heb ook opera op me mobiel (toch maar is een x tijd om mozilla voor mobiel te downloaden), en daarmee zie ik ook de volledige site maar toch zou het wel 3x zo relaxed zijn om een mobiele versie te hebben. (h)


    zoveel werk is het niet eens, het gaat alleen om de basis dingen:
    - Leden functies
    - Forum
    - artikelen


    scripts en downloads hoeven niet denk ik, want is een beetje raar om op je mobiel te scripten.

    Ja het is wel mogelijk, maar dan moet je heel veel scrollen. Het zou mooier zijn om gewoon een mobiele versie te hebben.


    Plus scheelt veel laadtijd voor je mobiel, dus weer een win win situatie.

    Nee, dat is niet de bedoeling want dat past niet in dat balkje ze moeten gewoon zo doen:


    1 2 3 ... 21 22 23


    (dus gewoon 1e 3, eentje voor de pagina waar je zit, pagina waar je op zit, eentje daarna, 3 laatste)