Posts by ntnt

    Beste


    Heb van Irakli de volledig rechten overgenomen ook heeft Dominique Beuwer de volledig rechten overgenomen en beiden zijn wij tot conclusie gekomen om de source code in gebruiker(s) licentie
    veder te verkopen (doorverkoop rechten zijn ook mogelijke!) voor CP leden is de licentie bijna
    €25 euro goedkoper! dit is een tijdelijke week actie! hiernaa kost het €39,99 euro
    Nu kun je voor slechts €15 euro de licentie kopen en RPG spel beginnen.


    Er zijn tot nu toe geen bugs gevonden in het systeem en het heeft vrijwel alles wat je nodig hebt wat je kunt aanpassen naar eigen wens bekijk hier onder de demo website![/b] wat je ziet koop je!


    Demo URL:
    ********************


    User: demo
    WW: demo


    Toegangscode adminpaneel: 626737


    Alles is overzichtelijke en netjes gemaakt had de website in minder dan 10 minuten tijd al online staan op mijn domein!


    U ontvangt:
    [1] all bestanden die je op mafia-way ziet in een gebruikers licentie.
    [2] Lay-out en PSD en Slice!
    [3] Geen doorverkoop rechten tenzij je hiervoor betaald zal worden!
    4 Het gaat hierbij om Irakli Criminalstyle source code.
    5[b] er zit geen support bij het script voor 15 euro krijg je nu een code in handen die je nooit zo goedkoop in handen zou krijgen dit is dus de kans om een eigen RPG game te starten! scheelt je veel gezeur hoofdpijn vergeleken met een download source waar de helft niet werkt of bugged of niet veilig is!



    [b]Betaling
    Kan meteen op de voorpagina je kunt daarna meteen downloaden alle file(s) na doorsturen van de vragen wil je anders betalen PM dan even.


    Vragen via PM aub!

    Hij heeft mij en de andere verkopen beiden volledig rechten verstrekt. beiden hebben wij besloten om elkaars verkopen niet in de weg te lopen en licentie te verkopen.


    Daarnaast klaag ik hem zowie aan omdat ik niet zijn maar mijn contract had aangeleverd waar ik op elke punt ben ingedekt en boetes hoog oplopen als zulke dingen voorkomen.

    geld al overgemaakt en contract ontvangen maar nog geen code ontvangen ...

    Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 03.04.12 16:20:04:
    Code ontvangen Topic kan gesloten worden.

    Hoelang jij het wilt ? zolang de traffic die via die domeinnaam komt maar iets te doen heeft. handig als je een spel aan het ontwikkelen bent of mijnmaffia wilt opstarten en in toekomst bijvoorbeeld een eigen domeinnaam ? ik link het natuurlijk gratis door zolang jij maar content hebt :)

    Beste CriminalsPoint.


    Van plan om binnenkort een Crime Game te beginnen maar heb je geen domeinnaam?


    Wij kunnen 1 van deze domeinen gratis doorlinken naar jou RPG spel de domeinen staan op dit moment in de weg je kunt ook een goed bod doen om ze te kopen! op dit moment staan de domeinen bij sedo en leveren een klein 4 euro per maand op, dus genoeg trafiek aanwezig op de site om een RPG spel online op te kunnen zetten.


    mafia-way.com
    mafia-way.nl
    maffia-way.nl
    mafia-way.be
    maffia-way.be


    +/- Per domein moet er een RPG spel zijn of je nu mijnmaffia of een oude spel of waar ook heen wilt linken kun je hieronder zetten.


    Groeten
    Ntnt

    beste CP leden,


    Dein kwam professional over en wilde ook alles documenteren zodat alles zo snel mogelijke opgelost kon worden daarom is hij de (Hoofd Persoon) die de document gaat maken en de team bij hem dingen gaat melden. en hij zo goed mogelijke gaat documenteren zodat het in 1 keer kan worden opgepakt en alles kan worden opgelost dit scheelt namelijke veel tijd en gezeur voor ons.


    scarface begon meteen met het rondkijken en uitproberen en liet zien dat hij verstand van zaken had. en ook leuk vond om met Dein te werken daarom is ook de keuze voor hem gemaakt.


    @Hood die wilde dat ik meteen geld overmaakt terwijl hij niet eens de moeite had genomen om te kijken waarover het ging dus dat is meteen tekenen om niet tot zaken te komen.


    brentvdh was in de war met hood daarom kreeg je geen reactie meer en kreeg je zelfde antwoord als hem.(heb over 30+ berichten) gehad zal zo een bericht sturen ook jij kunt onder leiding van dein en Scarface deelnemen om zoveel dingen mogelijke te melden.


    Veder iedereen bedankt voor de belangstelling maar wij zijn reeds nu voorzien van hulp.


    - Update brentvdh heeft geen intresses meer er is weer een plek vrij voor iemand die het wel wilt graag PM waarom jou zouden kiezen en wat jij voor ons kunt betekenen.


    Groeten

    Het zijn scarface & Dein die de opdracht krijgen moet alleen even kijken wat best manier is om hun beiden te laten testen/ bugs melden zodat we alles zelf kunnen fixen en online kunnen.


    Iedereen bedankt voor de interesses.

    Beste


    [URL] krijg je zodra wij tot zaken komen.


    Wat zoeken wij?
    Iemand die veel RPG games heeft gespeeld en nu geld wilt verdienen door onze spel te controleren of fouten of optie die niet kloppen. PHP is niet vereist omdat je niks met PHP doet.


    wat wordt met bugs en controle bedoelt?
    De bedoeling is nadat wij jou document met all bugs en optie hebben ontvangen die niet na behoren werken wij dit er uit kunnen werken en het spel online kan.


    Wat ga je doen?
    Inloggen en in een word of exel document alle bugs melden of dingen die niet werken zoals het hoort zodat wij dit kunnen oplossen de bedoeling is nadat wij jou document hebben en de alles hebben opgelost dat wij het spel live kunnen zetten.


    Je kunt mij PM voor meer informatie over het project.


    Wat krijg je?
    Vergoeding vast of per bug PM maar wat je wilt dan kunnen wij zo snel mogelijk beginnen.


    Groeten
    Ntnt