Tja dat is china verbaasd me totaal niet dat dit al tijdje aan de gang is....
Posts by WHMCSAddons
-
-
K.Rens
Kijk uit want Microsoft maakt Google de laatste tijd enorm zwart op elk mogelijk ding wat er is, zal me niks verbazen als Microsoft dit jaar met hetzelfde product komt.
Hun hele zoekmachine is ook al een kopie geworden met diensten die Google aanbied, Google is ook niet netjes maar Microsoft is de laatste tijd bezig om Google kapot te maken. -
Victor
or die(mysql_error) is inderdaad niet vriendelijk maar wel handig voor jezelf om te weten wat er fout gaat, je krijgt dus een volledige foutmelding.
Userfriendly is het zeker niet dat ben ik volledig met je eens, maar als je debuggen bent is het juist makkelijker. -
€5,- op layout 2
-
-
-
Ontvangst hierbij bevestigd, enorm bedankt hiervoor!!
-
Meestal ga je vanuit modem een router hebben, dit kunnen cisco routers zijn linksys etc, deze hebben toch niks te maken met je isp?
Wat ook kan is dat je wifi-netwerkkaart niet goed werkt in je laptop natuurlijk, dat deze bepaalde frequencies storingen krijgt. Ik denk niet dat ik je verder kan helpen, sorry
Sorry hoor probeerde alleen mee te denken maar wordt niet gewaardeerd? Prima dan zal ik er niet meer op in gaan als jij het antwoord toch al weet.
-
-
?p=activatie&code=1234¶m=nieuw¶m1=account
Gewoon met & uitbreiden als je ? al hebt.
-
Geen idee ik ken je code niet, dit zal je moeten onderzoeken waar het vandaan komt.
-
Dan is iemand waarschijnlijk bezig iets te misbruiken, dan moet je even een log maken op elke pagina wie hem bezoekt, hoevaak en wanneer.
Op die manier pik je hem er tussenuit en kan je achterhalen wat hij misbruikt zodat je zelf niet hoeft te zoeken, dan is het een kwestie van oplossen en klaar. -
Tja dat is versio, ook wel logisch aangezien je elke seconden een request uitvoert wat ik ervan snap.
Dat wordt dus elke pagina nakijken en zoeken waar het fout gaat, zolang je dat niet doet kan je er niks mee. -
Waarom log je dit dan niet ? gewoon elke actie vast leggen dan weet je vanzelf wanneer het mis gaat je zal alleen even de tijd ervoor moeten nemen.
-
Quitta
Elke provider heeft een eigen modem instelling, ik weet alleen dat bij Ziggo dit in het menu zit maar waar precies weet ik niet meer aangezien ik overgestapt ben. -
Zou ook ZiraX zijn tip opvolgen, gewoon gaan naar die lui en wanneer ze je aanhouden zwijgen tot je advocaat er is, je bent NIET verplicht tot antwoord.
-
Hangt ervan af welke provider je hebt
-
Ik weet dat bij ziggo de kanalen voor wifi automatisch gaan, die moet je vast zetten dan lazert je internet ook niet constant uit.
Lan-kabel zit direct verbonden en gaat niet via kanalen, als je bij Ziggo zit moet je ze eens bellen en navraag daarover doen, was bij ons toen het probleem in elk geval.Probleem is als hij van kanaal wisselt dan is je wifi verbinding inderdaad ook verloren en zal hij opnieuw met het gegeven kanaal moeten connecten.
Als je het kanaal vast zet kan hij hem ook niet continu overzetten en blijft je wifi stabiel.Kanaal wisselen doet hij overigens om de sterkste signaal af te geven, dus gek is het niet maar in dit soort situaties wel irritant.
-
Hi,
Hierbij een verkoop van een aantal domeinnamen welke ik niet meer gebruik binnen mijn projecten.
Domeinen:
- www.link//boer.nl
- www.link//boer.com
- www.droom//hosting.nl
- www.escort//cms.nl
- www.escort//hosting.nl
- www.internet//bron.nl
- www.twi//tz.nl
- www.vendetta//game.com
- www.web//sources.nl
Alle domeinen hebben een // zodat het niet door Google opgenomen wordt, als je de // weghaald krijg je het orrigineel.
Prijzen:
- € 1,-
- € 1,-
- € 2,-
- € 25,-
- € 25,-
- € 50,-
- € 35,-
- € 1,-
- € 15,-
Geldig tot:- 6 Oktober 2013
- 6 Oktober 2013
- 6 December 2013
- 9 Augustus 2013
- 9 Augustus 2013
- 11 Oktober 2013
- 15 December 2013
- 3 Februari 2013
- 26 November 2013
Alle domeinen zjin geregistreerd bij TransIP, gratis push is mogelijk houder wijziging binnen 2 weken voldoen.
Prijzen zijn een vast bod, indien je het bied is hij direct in jou bezit.Betalingen via:
Paypal | Mollie (ivr/ideal/paysafecard/enz.) | Overschrijven -
Hi,
Hierbij verkoop ik een project die nooit echt opgepakt is, ik heb hier allemaal geen tijd meer voor.
Er wordt een licentie van de code erbij geleverd samen met 2 domeinnamen .nl & .com.
De licentie is geldig en op een eerlijke manier verkregen, na aankoop moet ik de nieuwe eigenaar doorgeven.Domeinen:
www.koop*tweet.nl
www.koop*tweet.comEventueel tegen meerprijs kan www.twi*tz.nl meegeleverd worden.
Licentie:
Is toen de tijd voor € 100,00 gekocht en zal dus voor de zelfde prijs eruit gaan, indien twijfel kan Reza dit bevestigen.Prijs:
Bieden vanaf: € 100,00'
Opbieden met: € 1,00
Buynow prijs: € 130,00Dit is voor de domeinnamen en licentie, hier zit twitz alleen niet bij!
Betaling via:
Factuur, alle biedingen zijn exclusief 21% BTW.
Deze gegevens worden alleen verstrekt wanneer een serieuze koper aanwezig is.