Ik draai hem local. Ik zal zo een screenshot maken, en plaatsen.
Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 08.12.11 17:01:44:
Posts by iCold
-
-
Hij heeft nu een lijn. Maar niet zoals ik hem wil. Onder de list-style staat namelijk geen lijn
-
Mensen die misschien m'n css willen zien; dit is alleen dat de slicer me gaf, misschien weet een van jullie wat er fout is?
-
BUMP
Ik gebruik even dein's layout als voorbeeld dein als je dat niet wilt PM me gerust.
Jullie kennen misschien dein's layout die hij te koop aan bied (25,-) nou dat menu aan de rechter & linker kant heeft dat lijntje onder elke <li> dat wil ik ook. maar ik wil hem niet van dein pakken. Heeft een van jullie een "fix"
-
Hartstikke bedankt!!!!!!!!!!!!
Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 08.12.11 16:52:37:
BUMP -
Pff ik was op school en deed het snel. Dat is niet amateuristisch. je ziet gewoon iets kleins over het hoofd. kan iedereen gebeuren als ie het snel doet en niet controlleerd
-
Hey,
heeft iemand nog een slice van dit layout: http://www.criminalspoint.com/…inals-layout-outgame.html
R-Mijnten heeft hem maar hij wilt hem niet doorgeven (hij negeert PM's).Ik wil alleen een basis erin bouwen voor mezelf om me php/html te verijken.alvast bedankt!
-
Amateurs? Ik gebruik geen object?
-
PHP
$nieuwe = $_POST['nieuwe_naam']; $test = mysql_query("SELECT * FROM `families` WHERE `naam`=".$nieuwe) or die(mysql_error); $test1 = mysql_num_rows($test); if ($test == 0){ mysql_query("UPDATE `users` SET `familie`='".$_POST['nieuwe_naam']."' WHERE `familie`='".$user->familie."'"); mysql_query("UPDATE `families` SET `naam`='".$_POST['nieuwe_naam']."' WHERE `naam`='".$familie->naam."'"); echo 'Je familie naam is succesvol geupdate'; } else { echo "Deze naam is al bezet"; }
Even wat verander weer
-
-
Hey Cp mobiel is offline wat is daar de reden van?
- op de iPhone drm korte verhaal
-
Nou, een beetje. Maar dan verdwijnt mijn rondje.,
-
@Groot, het gaat niet om ruimte. Het gaat om een soort underline. Er moet een streep komen van begin tot eind.
-
-
Hey mensen,
ik wil een lijn tussen mijn li. Maar ik heb geen idee hoe dat moet. Het hoort zo te worden:
http://i42.tinypic.com/11gof7q.jpgKan iemand me helpen?
-
Layout: Het layout is te simpel. Er zit niet echt wat uitdagend is om klanten te trekken. Dat is de bedoeling van een portofolio. Ik zou meer spelen met kleur & fantasie.
HTML: voor je eerste slice is dit heel goed. Ook is het slim om met een simpel layout kan beginnen. Eigelijk niets om op aan te merken. Ik zou wel even een validator overheen halen, zo zie je enige html/css fouten. Link: http://validator.w3.org/
-
Wil je commentaar over je slice/base of over het layout?
-
-
Dat vind ik eigelijk geen oplossing. Ik vaak mn msn weg bij het uitgaan. Dus niet echt handig.
-