Mooi eerbetoon vind ik, op de homepage van Apple.
Steve, rust in vrede.
Posts by K.Rens
-
-
We hebben ongeveer 45 minuutjes downtime gehad.
De verhuis van alle servers is succesvol verlopen.
-
Ja, klopt, maar we zitten goed waar we zitten.
Heel tevreden van de speed en dienstverlening.
Ps: we gaan nu naar een dual 6 core met 96 gb geheugen tijdelijk -
Beste leden,
Morgen ochtend gaan we tussen 7 en 8 uur 's morgens de CP server tijdelijk verhuizen naar een nieuwe machine met snellere CPU en meer RAM geheugen. (L)
Hierdoor zal de site ongeveer een uurtje offline zijn.
Blijf morgen ochtend dus gerust slapen, geen nood om vroeg op te staan.
In de tussentijd vervangen wij de hardware van onze huidige server en gebeurt er noodzakelijk onderhoud.
Van zodra dit is gebeurt, zal enkele dagen later de server terug verhuizen naar de nieuwe (eigen) hardware.Bedankt voor jullie begrip.
K -
Gaat over de standaard browser, staat geen naam bij, maar zal wss chrome zijn.
-
Is inderdaad deze versie, die je nu live ziet.
Goed om te weten dat op sommige androids het wel goed staat.
Op die van mij staat het al zeker fout
-
Beste leden,
Ik heb al een aantal keren vanalles geprobeerd op onze testversie, maar ik slaag er niet in deze site op Android telefoons correct te laten tonen.
Om een onbekende reden, zet hij het rechterdeel, (wat je nu leest), onderaan, onder het menu.
Het hele menu schuift dan naar rechts op.Hebben jullie hier ervaring mee of enig idee hoe dit op te lossen?
Wat ik al heb geprobeerd:
linker menu smaller maken, rechter deel smaller maken, het rechter deel de float op left zetten overal.
Maar zelfs dan nog staat de inhoud onder het menu.Hoe kun je het zelf testen?
Slaag de html op (bestand / opslaan) en probeer het eventueel zo te testen.Alle hulp is welkom!
Super bedankt!
Je CP team -
Ja, is pas binnen 10 dagen dat ze dit moeten doen.
Als telenet en belgacom het niet doen voor dan, moeten ze beginnen met zware dwangsommen te betalen.Persoonlijk surf ik de laatste tijd de hele tijd met een vpn.
Al het verkeer wordt versleuteld, zo ben ik zeker van mijn veiligheid.
Als mijn wifi of router ooit gehackt wordt, zit ik zonder probleem.
Een andere reden is omdat onze IT manager te overijverig is en soms al het netwerkverkeer napluist
Nu kan hij niets zien (xD) -
Jammer, wij Belgen hebben te weinig gestreden.
De rechtbank in België heeft beslist dat binnen een 10-tal dagen the pirate bay wordt afgesloten.De enige manier om hem nog te bezoeken, is een andere dns server (zoals opendns) instellen of surfen via een vpn.
Dit is een gevaarlijk precedent.
Hopelijk gaan ze niet allemaal sites beginnen afsluiten binnenkort... -
Geduld, dat komt nog

Nieuwe reactie samengevoegd met originele reactie op 03.10.11 23:53:45:
Update: voila, het script is eindelijk klaar:
http://m.criminalspoint.com/online -
Wie online is: goede tip, is inderdaad wel leuk

Edit: heb dit toegevoegd, je ziet op de mobiele site nu hoeveel mensen online zijn
http://m.criminalspoint.com/ -
Goh, ik denk niet dat de integratie bij wallie al zo ver zit dat ze paysafecard codes aanvaarden.
Dit zal mogelijk wel komen, maar voorlopig hebben ze hier nog niets over gecommuniceerd.
Zal nog wel zeker een maand of 6 duren. -
Hierbij enkele van onze redenen destijds:
1) we willen dat mensen elkaar in het forum helpen, want dan kunnen andere mensen hieruit leren
Een chat is niet doorzoekbaar en als je hem al doorzoekbaar maakt, gaat niemand chatlogs doorpluizen om een oplossing te vinden.2) de chat die we hadden, werd elke keer ik een nieuwsbericht ervoor plaatste, ongeveer 1 week bezocht met een 6-tal man.
Van zodra het nieuwsbericht weg was, zat er 1, max 2 man online en dan waren dit meestal mensen met veel tijd, die het over veel nonsense hadden.
Concreet had ik het gevoel dat er minder geholpen werd en dat zeer jonge mensen (rond de 12) erop zaten omdat ze tijd hadden, maar ze konden technisch niemand helpen.3) Onze crew had niet de tijd om regelmatig in de chat mee te lezen met alle nonsense die werd verteld, waardoor er gespamd werd met links en we het heel lastig hadden om de chat proper en beheerd te houden.
4) Zelf kreeg ik redelijk wat klachten vroeger over de chat, dat mensen spamden en dat er zelfs hele ruzie's in werden uitgevochten. Onze crew moest dan logs doorzoeken om te zien wie de ruzie had gestart en om een oplossing te vinden.
Kostte ons super veel tijd.5) Het is een extra link in het menu, en extra systeem om te onderhouden en dus extra vertraging en extra belasting, voor weinig voordelen.
Alles tesamen had ik geen super gevoel van de chat en onze crewleden ook niet.
Persoonlijk had ik iets van: als er niemand geholpen wordt, kunnen we het beter niet aanbieden...
Zeker als je ziet dat het forum heel vlot loopt, je krijgt super snel reactie. Dit topic heeft op nog geen uur tijd al 9 unieke reacties...
Het kan haast niet beter.Of zijn jullie het hier mee oneens?
Wil wel chat aanbieden, maar vrees dat dit weer niet gaat werken + vooral dat het anderen niet helpt, buiten tijd kost
-
Wat betreft wallie veranderd er niets.
Je blijft kunnen betalen met wallie bij ons. -
Mooie tekst, heel duidelijk!
Persoonlijk vind ik dat ze veel dingen hebben toegevoegd voor de pro-programmeurs die werken met PHP.
Traits, singletons, type hinting die callback ondersteunt, ...
Kortom: vooral veel uitbreidingen voor mensen die zeer geavanceerde applicaties ermee willen maken.De short open tag <?= is wel handig en dat er een onboard http server in zit, zal ook zeker de taal ten goede komen.
Tenminste, als het niet nog meer verwarrend is.
De wamp en lamp's die nu op de markt zijn, zijn immers allemaal met oudere versies of met problemen en sommige corner cases... -
Ja, heb nog maar 1x gezeur gehad op al die maanden dat we al adverteren, en dat werd via pb netjes opgelost.
Voor zover ik weet, is iedereen tevreden met het adverteer systeem.
-
Beste leden,
Vanaf nu zul je een verwittiging krijgen via email, indien je reclame campagne vanboven op onze site afloopt.
Zo weet je het meteen als je banner campagne is gestopt + krijg je statistieken van hoeveel dagen, kliks en vertoningen je campagne heeft ontvangen.
Dit helpt je om je advertentie campagne verder te optimaliseren.1) Je kan testen welke banner het beste klikt
2) Je weet nu wanneer een campagne is uitgeleverd en kan meteen een nieuwe campagne inboeken
3) Je krijgt informatie hoeveel dagen een campagne nodig heeft om uit te leveren en kan dit dus beter plannenAdverteren bovenaan elke pagina op deze site loont.
Met meer dan 20.000 bezoeken en bijna 200.000 pagina weergaves elke maand, kan het je website een flinke boost geven.We danken alle adverteerders, want dankzij hen kan deze site blijven draaien!
Nog een prettig weekend en een fijne week.
K.Rens -
Staat idd op de planning

-
Jup, enkel de banner bovenaan en de google banner in elk topic, dat goed verborgen zit (xD)
-
De tbforum mobiele site is wel mooi ja.
Daar werken we naartoe met onze mobiele site.
Alleen vind ik de mobiele site van hun veel te smal?
Op mijn Android is het zelfs een klein smal venster...
De m.criminalspoint toont netter.