Héhé, zalige actie
Posts by K.Rens
-
-
Als ik na het installeren van een nieuwe app nog maar de helft batterij duur overhoud, weet ik meteen dat er iets vies gebeurt.
Verder zie je het idd spijtig genoeg zelden als er iets fout op zit -
Google gebruikt minder en minder de PR om te bepalen of je goed scoort of niet.
Ze werken echt voornamelijk met een relevantie factor.Verder is google heel slim, als je meerdere sites op 1 server zet en die naar elkaar gaat linken, gaan ze maar heel weinig bijdragen aan je PR.
Als google weet dat het je eigen sites zijn, daalt de waarde van de inkomende links.
De enige manier om een goede PR te krijgen, is inkomende links krijgen van heel waardevolle domeinen, zoals van scholen of grote nieuwssites. -
Ja, kan geregeld worden.
Ik kan je 23,13 euro paysafecard wel uitbetalen in 17 euro paypal als je wil.Pb me indien interesse, dan geef ik je instructies hoe je de betaling kan doen.
-
Zou kunnen, maar ik print gewoon nooit iets :p
Dus nog niet gedaan.
Bovendien zijn er tegenwoordig te veel printers die 'lek' zijn.
Het is te eenvoudig om via een printer binnen te breken op het netwerk en bestanden te stelen... -
Beveiligingsonderzoekers zijn er in geslaagd om weer een beveiligingsprobleem te ontdekken in SSL.
Hierdoor zijn https websites weer minder veilig.Door platte tekst aan een HTTPS-request van het slachtoffer toe te voegen, kan een aanvaller door de grootte te meten, informatie over het HTTPS-antwoord van de website achterhalen.
Om een wachtwoord uit het HTTPS-antwoord te achterhalen, moet de aanvaller dit karakter voor karakter raden, door steeds twee HTTPS-verzoeken te versturen. Een correcte gok zal in een kleiner HTTPS-antwoord resulteren.Bij een token met een lengte van 32 en een karakterruimte van 16, zoals bijvoorbeeld hexadecimaal, heeft een aanvaller gemiddeld 1.000 verzoeken nodig.
In de praktijk blijkt dat het mogelijk is om CSRF-tokens met minder dan 4.000 verzoeken te achterhalen, dus binnen de 30 seconden.Echt zonde, SSL wordt de laatste tijd snel minder waard...
-
Ik heb ook een synology, een DS412+.
Maar Qnap zijn blijkbaar ook heel goede modelletjes.
De NAS doet bij mij ook al het werk, alle beeld wordt vanaf daar gestreamed via plex. -
Ik gebruikte hiervoor vroeger de open source versie van feng office.
http://www.fengoffice.com/web/opensource/Je kan er taken aan mensen mee toewijzen, welke kunnen aangeven hoe lang ze eraan gewerkt hebben.
Verder is het ook een documenten beheer systeem, een mail systeem, een ...
Kortom, een alles in 1 pakket voor bedrijven.
Enkel loon administratie kan het precies nog niet -
Ondertussen is er meer informatie bekend.
Blijkbaar heeft Firefox deze bug al in Juni gepatched.
Als men dus altijd meteen update, is er geen probleem en heeft men niet mee kunnen kijken. -
Voor België is er zo een hele databank gratis beschikbaar.
Die kan ik je wel geven als je wilt.Voor NL weet ik niet meteen een andere oplossing, maar ik zou eens naar bing maps kijken of andere grote map providers.
Die bieden vast wel dergelijke API's gratis aan... -
If you are willing to pay to me in for instance paypal or bank transfer, I can order the source for you and then forward it to you
There are only 2-3 different ways of coding in the criminals games sources.
If you manage to find some sources that look similar to your criminolz, without a doubt one of them must have an admin panel.
All the publicly available criminals game sources can be downloaded from our downloads section:
http://ictscripters.com/databa…2-criminals-maffia-games/If you have a basic knowledge of PHP and MySQL, you should be able to find a free admin panel in them and transfer it to your game.
--
Note: if you do not know any programming languages, then you could also consider using http://www.onlinegamemanager.com
I know it's not currently available in your language, but it's fully translatable.
If you take the time in translating it (which is easy through an online admin panel), you can have a full game yourself, in your language, with many options - including an admin panel.
In case you are interested in this, let me know and then we can work together in getting you a nice game. -
Het is al eerder gebeurd met drones hoor.
Iran heeft door het signaal te jammen al eens een drone uit de lucht kunnen halen... -
Zou kunnen ja, hangt er van af of ze die naam ook in Europa hebben aangevraagd...
-
Ja, in kalk zeker
Dan smelt ze als je zweet... -
Achter de schermen doen ze beiden al langer dan vandaag beheerder-achtige taken.
Daarom dat het niet meer dan eerlijk is om ze ook officieel deze functie te geven.
Zo kunnen ze de dingen die ze uitwerken ook meteen zelf invoeren op de site. -
Je moet dan gewoon naar Rusland gaan met je vliegdekschip.
Die geven je wel een nieuwe identiteitskaart. -
Beste leden,
Bij deze heb ik L.Groot en Willem gepromoveerd tot Beheerder.
Hierbij blijven ze hun huidige taken uitvoeren, maar komen er dingen bij zoals:
- updaten van de regels
- activiteit verhogende acties
- suggesties doorvoeren ter verbetering van de site
- forum structuur bijhouden en verbeterenVerder werden de andere rangen nagekeken en geüpdatet naar de realiteit.
Zo zijn onze ex-developer Stefan en ex-beheerder Ruben omgevormd naar 'Adviserende staff',
dit omdat ze niet actief als beheerders optreden momenteel, maar eerder hun adviserende rol uitoefenen.
Op die manier is het hopelijk ook iets duidelijker voor jullie.Momenteel komen er nog geen sollicitaties of zoeken we ook nog niet naar nieuwe super moderatoren.
Dit omdat ik eerst wil kijken hoe deze stap verloopt.
Van zodra er nieuwe moderatoren worden bij aangenomen,
zullen we kijken of we super moderatoren nodig hebben en indien nodig deze intern aanwerven.Hopend op positieve reacties en veel proficiat wensen voor Lars en Willem
Koen -
Van een 3D printer kun je een plastieken huis verwachten
Update: een 3D printer kan ook in kalk printen.
Als het dan regent smelt je huis gewoon weg - w00t... -
Studenten zijn er in geslaagd om een enorm duur jacht (80 miljoen dollar) van zijn koers te doen afwijken zonder dat men er iets van merkte.
Door de GPS signalen te verstoren en eigen sterkere signalen door te sturen, is men er in geslaagd de boot in een andere richting te sturen - terwijl op de boot zijn gps de lijnen netjes rechtdoor liepen.Hierdoor kunnen kapers van boten eerst de boten naar een gebied van hun keuze sturen, alvorens ze te kapen - bv dieper in de zee, of in de buurt van kliffen en rotsen.
Met de technologie is het ook mogelijk om auto's, drones en vliegtuigen van hun koers te laten afwijken, volgens de theorie.
Dit kan potentieel een groot probleem vormen, aangezien men niet eenvoudig de gps satellieten in de ruimte kan aanpassen en hiertegen beveiligen.Zou jij de gps van iets willen manipuleren?
Iemand een vliegdekschip hebben? -
Ivan Sentch, een fervente autolover uit Nieuw-Zeeland (voorral Aston Martins zijn zijn liefde) heeft besloten om met een 3D printer zijn eigen Aston te printen - om mee te kunnen rijden.
Hij is begonnen in Januari, zonder enige ervaring in het 3D printen.
Ondertussen is het koetswerk volledig klaar en de ophanging van de auto.
Tot nu toe heeft het hem 1500 euro gekost (inclusief aankoop printer) om deze auto te printen. Spot goedkoop dus.De man wil niet stoppen, tot de auto echt kan rijden.
Een op maat gemaakt framewerk en motoronderdelen van zijn huidige Nissan Skyline GTS zullen gebruikt worden in de laatste fase, om de auto echt rijdbaar te maken.Update: even gegoogled naar een afbeelding ervan:
http://www.foxnews.com/leisure…printed-aston-martin-db4/Wat zou jij het liefst van al willen 3D printen?
Aangezien ik een huis zoek, zou het voor mij een huis zijn.